Svētku balle Liepājā.

 

 

Svētku balle, ”Mums viņa ir visskaistākā…tik un tā ”

Liepājas Latviešu biedrības namā 16. novembrī plkst. 20.00  notiks Svētku balle ’’Mums viņa ir visskaistākā…tik un tā’’ .

Par muzikālo pavadījumu rūpēsies dzīvespriecīgo mūziķu grupa no Ventspils – “Jūrkant`”.

Novembrī Latvija atmirdz tūkstots un vienā sveču liesmiņā. Plīvojot sarkanbaltsarkanajiem karogiem un atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienu, visā Latvijā notiek daudz dažādu svētku pasākumu.

Arī Liepājas Latviešu biedrības nams aicina kopīgi nosvinēt valsts svētkus biedrības nama Lielajā zālē.

Pēc pavasara balles apmeklētāju atzinīgajiem vārdiem un lūguma Liepājas Latviešu biedrības nams ir aicinājis Svētku ballē uzstāties grupu ’’Jūrkant`”, kuras repertuārā ir jautras, mīlestības pilnas un iedvesmojošas melodijas.

Grupa „Jūrkant`” dibināta Ventspilī, 2006. gada augusta pirmajā svētdienā, kad Māris Blāze kopā ar basģitāristu Raivo Fridrihsonu vienojās :’’Taisām blici !’’.

Svētku balle

To brīdi ansambļa dalībnieki dēvē par grupas dzimšanas dienu. Šobrīd grupas „Jūrkant`” sastāvā muzicē četri mūziķi: Māris Blāze (vokāls, ģitāra), Raivo Fridrihsons (basģitāra), Jānis Valters (taustiņinstrumenti) un Andis Mincis (bungas, vokāls).

Jau vairāku gadu garumā grupa aktīvi koncertē visdažādākajās Latvijas vietās, sniedzot klausītājiem kvalitatīvus koncertus un iepriecinot savus mūzikas fanus dažādās ballēs. 2007./2008. gada Latvijas Šlāgeraptaujas finālā „Jūrkant`” debijas dziesma „Zini, ka vienmēr” ātri guva labus panākumus, ierindojoties augstajā 5. vietā.

Joprojām dziesma ‘’Draugs, uzdziedi’’ ir neatņemama sastāvdaļa apsveikumu koncertos.

Savu aktīvo darbību grupa „Jūrkant`” atzīmēja 2008. gada jūlijā, kad veikalu plauktos parādījās pirmais kopīgi radītais mūzikas albums „Atmiņas”, kurā apkopotas 11 grupas līdera Māra Blāzes dziesmas.
Nesen, 2011. gadā, izdots otrais grupas CD albums ’’Nāc līdzi’’.

Ballē varēs dzirdēt dziesmas, kuras tautā ir joprojām mīlētas un pieprasītas, gan tādas, kuras skan ne tik sen, bet arī jau ieguvušas klausītāju atzinību.

Atklājot svētku sarīkojumu, Liepājas Latviešu biedrības nams sagādājis arī kādu nebijušu un emocionālu pārsteigumu.

Svētku balles noskaņu palīdzēs radīt Liepājas sporta deju centra „Lesto” dalībnieki. Ar graciozu sniegumu un krāšņiem tērpiem viņu sniegumā redzēsim skaistas balles dejas.

Tiksimies ar grupu „Jūrkant`” Liepājas Latviešu biedrības nama Svētku ballē „Mums viņa ir visskaistākā…tik un tā” 16.novembrī plkst. 20.00!

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top