Svētku balle, Daudz laimes, Latvija.

 

 

Svētku balle notiks Liepājā, Latviešu biedrības namā.

Liepājnieki, 16.novembrī plkst. 20.00 Liepājas Latviešu biedrības namā tiek aicināti svinēt valsts neatkarības pasludināšanas gadadienu un sajusties vienotiem svētku ballē “Daudz laimes, Latvija!”.

Liepājniekiem svētku sajūtu uzburs smilšu mākslas meistare, kas mīlestību mūsu tēvzemei Latvijai izzīmēs smiltīs.

Savukārt, balles muzikālo daļu veidos grupas „Baltie lāči” mūziķi un deju priekšnesumus ar krāšņiem tērpiem un eleganci sniegs sporta deju kluba “Lesto” dejotāji”, stāsta Liepājas Latviešu biedrības nama direktore Vita Hartmane.

Biedrības nams aicina valsts svētku brīvdienās būt kopā liepājnieku iecienītajā balles atmosfērā, kas būs ne tikai vieta, kur atzīmēt Latvijas dzimšanas dienu, bet arī nosvinēt jūsu ģimeņu un draugu jubilejas, kā arī citus nozīmīgus dzīves notikumus patīkamas mūzikas pavadījumā un sev mīļu cilvēku vidū.

Lai rūpētos par īpašu noskaņu un pārsteigumu balles apmeklētājiem, būs sarūpēts priekšnesums, kas sevī apvienos mākslas, mūzikas un smilšu mijiedarbību, veidojot Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē sirsnīgu smilšu gleznu.

Šis mākslinieciskais priekšnesums raisīs patīkamas un pacilājošas svētku sajūtas.

Par dzīvespriecīgu un sirsnīgu muzikālo pavadījumu ballē rūpēsies mūziķi no zilo ezeru zemes – Latgales grupa “Baltie lāči”.

Mūziķi, dziedātāja Andra Baltača vadībā, ir iekarojuši daudzu skatītāju sirdis un pamatoti tiek uzskatīti par iemīļotiem šlāgermūzikas izpildītājiem Latvijā.

Svētku balle

Grupa jau vairākkārt ir kļuvusi par “Latvijas Šlāgeraptaujas” gada laureāti. Savukārt “Balto lāču” dziesma “Pacel glāzi priekam” ir uzrunājusi klausītāju sirdis un kļuvusi par vienu no šī gada populārākajām “Dzintara dziesmām”.

Publikas atzīti, mīlēti un iedvesmoti „Baltie lāči” izdevuši trīs albumus savas pastāvēšanas septiņu gadu laikā.
Ar skaistu un graciozu priekšnesumu balles apmeklētājus priecēs sporta deju kluba “Lesto” dejotāji, kuru izpildījumā redzēsim gan klasisko vērtību – lēno valsi, gan tādas karstasinīgas dejas kā tango un ča-ča-ča.

Tiksimies Liepājas Latviešu biedrības namā, lai visi kopā vēlētu “Daudz laimes, Latvija!”.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 634 23829.

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
Kultūras projektu vadītāja
Terēze Fuglica

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top