Svētku balle „Pavasara sveicieni”

Liepājas dzimšanas dienas
svētku balle „Pavasara sveicieni”

Liepājas Latviešu biedrības nams 19. martā plkst. 20.00 visiem, kuri vēlas svinēt Liepājas dzimšanas dienu piedāvā svētku balli „Pavasara sveicieni”.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Liepāju un liepājniekus sveikt svētkos būs ieradusies muzikālā apvienība „Baltie lāči” no tālās Latgales.
Balle būs lieliska iespēja, lai atzīmētu ne vien Liepājas dzimšanas dienu, bet arī Jūsu jubilejas un gadskārtas svētkus patīkamas mūzikas pavadījumā un sev mīļu cilvēku vidū.

Viena no pēdējo gadu populārākajām šlāgergrupām Latvijā „Baltie lāči” savu popularitāti un klausītāju mīlestību ieguvuši ar rūpīgi veidoto repertuāru un savu emocionālo attieksmi pret publiku.

Zilo ezeru zemes mūziķi dziedātāja Andra Baltača vadībā strauji iekarojuši klausītāju cieņu un grupas dziesmas kļuvušas par visvairāk pieprasītajām Latvijas Radio 2 koncertprogrammās.

Latvijas Šlāgeraptaujas laureātu pozīciju grupa iemantoja trīs gadus pēc kārtas, bet pērn ieguva 3. vietu. Publikas mīlestības iedvesmoti „Baltie lāči” izdevuši divus albumus un izdošanai ir gatavs trešais, kurš veltīts grupas pastāvēšanas piecgadei.

BALTIE L

Ja kaut reizi būts ballītē, kur par dejotprieku gādā „Baltie lāči”, tad par šo Latgales mūziķu dzirkstošo skatuves šarmu un enerģiju vairs nav jāstāsta.

Ja ne – ir īstais brīdis to iepazīt pašiem Liepājas dzimšanas dienas svētku ballē „Pavasara sveicieni” 19. martā Liepājas Latviešu biedrības namā.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija LLBN kasē, tālr. 63423829
Biļešu cena Ls 5,-

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!