Superdzīve, kā mākslinieku brīvs lidojums telpā.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Superdzīve, to varētu noprast pēc viņu intriģējošās domas lidojuma …

Superdzīve- superaprīlī- superpilsētā!!!

Interesanti gan, kas tie tādi ar mākslu “sistie” un pie tam ar drošu pārliecību, ka superdzīve māksliniekiem ir nenovēršams likteņa pirksts.

Lūdzu iepazīstamies…

Liepājas mākslas vidusskolas vizuālās mākslas vakara studijas 13 rosīgi dalībnieki aicina izbaudīt izstādi ‘’Superdzīve’’, kas skatāma Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā visu aprīļa mēnesi.

Eksponētas gan klusās dabas, gan mākslinieku brīvs lidojums telpā, kas atrodas visos apziņas līmeņos.

Šeit eļļas krāsu lokos superdzīvi izdzīvo saulespuķu dzeltenās galvas, superkaķis ietērpies akrila krāsu plaknē, daudz figūru kompozīciju krāsu kvadrātos iekārtojies jautājums, kas atšifrējams katram ekspozīcijas apmeklētājam.

Superdzīves ilūzijas radījuši pamatskolas audzēkņi, Mākslas vidusskolas studenti un mākslas pasaulē peldējušies mākslinieki.

Anna no Ukrainas, vēl viena Anna, Karīna un Ričards, Toms un Eliss, Edīte, Lauris, Annija un Nauris, kā arī Nadežda, Jeļena un Roberts aicina visus skatīt un baudīt, vērtēt un priecāties par SUPERDZĪVI krāsu lokos un līniju ritmikā.

Superdzīve

Izstādes atklāšana 3.aprīlī plkst.17.00 .
Superdzīve- superaprīlis- superpilsētā Liepājā.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *