Super-bus, traucas ar 250 kilometru ātrumu stundā

Super-bus.

Par arābu šeihu bagātību un līdz ar to ekstravagantu vēlmju ieviešanu dzīvē ir redzēts un dzirdēts no dažādu šovu un „augstāko plauktu” izstādēm Dubaijā.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Super-bus ir ko pārdomāt!

Parasti viņi savu bagātību izrāda ar ļoti dārgu auto apzeltīšanu vai izdaiļošanu ar briljantiem. Runāju par tehniskām lietām. To, ka viņu sievas (parasti vairākas) tiek izpušķotas dārgakmeņos vai arī kāds šeihs padižojas uzceļot lielāko debesskrāpi pasaulē.

It kā jau esam jau pieraduši.

Tātad viens no arābu šeihu bagātajiem pārstāvjiem pasūtīja Nīderlandē sev elektrisko “super bus”, kas var pārvadāt 23 pasažierus un sasniegt maksimālo ātrumu 250 km / h.

Ja ir pasūtītājs, kas naudu neskaita, kāpēc gan neaplaimot bagātnieku ar kārtējo tehnikas jauninājumu.

Pie „super busa” izstrādes ķērās projekta iedvesmotājs un galvenais smadzeņu vīrs Wubbo Ockels,kas ir Nīderlandes pirmais astronauts („Challenger” apkalpes loceklis) un šobrīd, kosmiskās aviācijas inženierzinātņu un tehnoloģiju profesors.

Kas tad viņiem iznāca…?

“Super bus”, diezgan maz līdzinās ierastā autobusa veidolam…drīzāk izstiepta „Lamborghini” straujajam siluetam, jo 250km/st elektromobilim ar 23 pasažieriem nav joka lieta.

Super-bus

Dizaina izstrādē savu roku pielika bijušais BMW speciālists aerodinamikas jomā Antonijs Terzi, kas savu meistarību ir noslīpējis pie formulām 1… BMW komandā „Williams Formula One”.

“Super bus”, kas paredzēts šeiham ir 15 metrus garš, platumā sasniedz 2.5 metrus un augstumā  nieka 1.65 metrus. Varētu teikt, ka zemāks par vienu otru džipu…

Super-bus

“Super bus”, ir aprīkots ar astoņām durvīm, kas paceļas augšup, protams, ar elektromotoru palīdzību. Ir jau izieti testi un “super bus”,   ir sevi prezentējis  izstādē Dubaijā, kur arābu šeihs to atzinīgi novērtēja.

Domājams gan…. ja ir kādas piecas sievas un katrai pa trim bērniem…tā tik būs 😉

 

Super-bus

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Super-bus, traucas ar 250 kilometru ātrumu stundā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *