Suns, vai ir nepieklājīgi būt plikam un neapģērbtam suņukam

Suns, ierasts un iecienīts mājas draugs.

Pēdējā laikā nākas bieži redzēt apģērbtus suņus un suņukus. Izrādās, tā nav tikai suņu saimnieku kaprīze, ietērpt četrkājainos mīluļus siltos džemperīšos un pūkainās jaciņās.

Tas ir, kā mums meitenēm domājas, modīgi un inčīgi.

Vēsā un mitrā laikā, kāds tagad jau ir iestājies.

Īsspalvainās šķirnes suņiem, kuriem nav pavilnas, piemēram, krievu tojiem, levretēm un īsspalvainajiem čivava ir nepieciešams apģērbs.

Suns ietērpts stilīgā mētelītī izskatās piemīlīgi, taču izrādās, ka suņa izmērs nav noteicošais apģērba nepieciešamībā. Ļoti aukstā laikā ne tikai mazie, bet arī lielie suņi, var tikt ģērbti, piemēram, dobermaņi.

Ja suns ārā aktīvi nekustas, tad viņam var būt auksti.

Domājiet ar to pietiek, jo ķepiņām ir domāti īpaši zābaciņi. Taču tie vairāk ir paredzēti, lai pasargātu suņa pēdiņas no sāls iedarbības, kā arī saimnieka ērtībām.  Lai mīluļa ķepas pēc katras pastaigas nebūtu jāmazgā. Tas taču svarīgi! 🙂

Ar to nepietiek!  Ir jāseko līdzi jaunākajām suņu apģērbu modes tendencēm. Šogad četrkājaino mīluļu apģērbā dominē dabiskas krāsas.

Kā, piemēram.

Brūns, bēšīgs zemes tonis, gaiši zils debesu tonis un sniega balts, un no dabīgiem materiāliem – vilnas, kašmira, angora un zīda. Vai nav jauki.  Pats galvenais, lai Tu neizskatītos pēc lētas sociopātes. UZMANĪBU visām dāmām, kas izkāpj no “Porsche Taycan”. Tev jābūt pieskaņotam sunim.

Gan saimniece, gan suns apģērbies Ed Hardy, Christian Audigier, Juicy vai Burberry apģērbā var pretendēt uz cieņu un atzinību.

Nevajag domāt, ka suņu apģērbā greznojas tikai mazie vaukšķi, jo ir izstrādāta vesela sērija buldogiem un lielo suņu īpašniekiem. Tie visbiežāk izvēlas saviem mīluļiem apģērbu ar tauriņiem vai kaklasaites svētkiem un ballēm, kā arī ar uzrakstiem Police, Security, FBI vai Size Does Matter.

Nezinu vai pareizi būtu to teikt, bet kad es augu, suņi skrēja pliki un tāpēc nešķita neglīti.  Vai kā citādi apdalīti, bet mīļās mode ir mode… 🙂

Jā, un kā Jūs domājat?

Vajag vai nevajag suņiem zābakus, jaciņas, šortus…

suns

Labu Dienu Tev un suņukam!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top