Summer Sound Liepāja 2011

 

 

Karalis ir miris… lai dzīvo karalis. Apmēram tā … jo ierastā „Tele2 Baltic Beach Party” vietā nāk jauna iniciatīva … mūzikas festivāls “Summer Sound Liepāja 2011”, kas notiks 22. un 23. jūlijā.

Sākot no 15. marta pulksten 10:00 “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās visā Latvijā būs nopērkamas biļetes uz mūzikas festivālu.
Pirmās 1000 biļetes «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās visā Latvijā ir nopērkamas par Ls 10.
Tuvojoties festivāla dienai, biļešu cenas pieaugs, tomēr  būs apmeklētājiem draudzīgas. Festivāla dienā biļešu cena būs Ls 20. Padārgi gan… uz kopējo krīzes fonu, bet vai nu tālab kauksim.

Jau šobrīd zināms, ka festivāla dienās kopā uz skatuves kāps vairāk nekā 50 dažādas grupas.

Liepājas pludmalē un parka teritorijā tiks izvietotas četras skatuves, kas katra iezīmēs savu muzikālo tematiku. Tieši tas noteiks to, ka festivāls būs interesants visu paaudžu cilvēkiem – gan bērniem un jauniešiem, gan vidējās paaudzes cilvēkiem.

Festivāls būs lieliska iespēja arī Kurzemes pusē vienkopus redzēt mūsdienu pasaules leģendas un jaunas uzlecošas zvaigznes. Savu dalību festivālā jau apstiprinājušas grupas “Spaceships Are Cool” (Anglija), “Nive Nielsen and Deer Children” (Grenlande), “The Coolness” (Anglija), “Kintopp” (Vācija), “Crystal Apes” (Vācija), “Lapko” (Somija) un citas.

Savukārt no pašmāju māksliniekiem uz festivāla skatuvēm kāps gan sevi jau pierādījušās grupas un mākslinieki – “Satellites LV”, “Dzelzs Vilks”, “GUSTAVO” u.c. – gan arī jauni mūzikas projekti.

Kā galvenie mākslinieki festivāla pirmajā dienā uzstāsies rokgrupa «Guano Apes». Popularitāti «Guano Apes» ieguvuši ar hītiem «Open Your Eyes», «Lords Of The Boards», «You Can’t Stop Me», kā arī dziesmas «Big In Japan» koverversiju.

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

6 Atziņas “Summer Sound Liepāja 2011”

 1. lulu saka:

  Tele2 Baltic Beach Party varēja nodzerties un nojaktēties,kas būs šajā tusī nav skaidrs.bļj.

 2. lulu saka:

  galigi nav skaidrs,vaivispar nav skaidrs- tupisma skrūve

 3. Kary saka:

  Baltic Beach Party был самым лучшим фестивалем в Латвии и в Лиепае!!!А это вообще непонятно что такое будит 4 сцены токо бред какойто,неизвестные артисты выступать будут,а где популярные Диджеи?какая музыка будит?На мой взгляд полный бред,вобще все в шоке от такого поворота событий,врядли будет стоко народу как на БИч Парти было и врядли люди С ДРУГИХ стран и гогродов поедут на это смотреть,а вот на Бич Парти приеххали бы!!!!
  Кто нибудь знает БИЧ ПАРТИ вообще где нибудь будит?я с удовольствием поеду где бы не было!!!!

  1. ASKEROV saka:

   @Kary, к нам в Одессу.В Грибоффку.
   http://WWW.GRIBOFFKA.COM.UA
   SAMMER SOUND GRIBOFFKA MUSIC FEST

 4. anna saka:

  Visās ‘Biļešu serviss’ kasēs iespējams nopirkt VIP biļetes uz festivālu SUMMER SOUND LIEPAJA 2011.

  VIP biļete nodrošina ieeju uz abām festivāla dienām. VIP biļešu īpašniekiem būs atsevišķa ieeja festivāla teritorijā, kā arī ieeja VIP teltī Pludmales skatuves tuvumā.

  VIP biļete maksā 25 latus un VIP biļešu skaits ir ierobežots.

 5. ziņa saka:

  Festivāla “Summer Sound Liepāja” organizētāji ziņo, ka 2012. gada festivāls notiks 6. un 7. Jūlijā, informēja organizatori. Biļetes uz nākamā gada festivālu nonāks pārdošanā jau tuvākajā laikā.
  Reklāma

  „Šos datumus izvēlējāmies tāpēc, ka jūlija beigās Liepājā pēdējos gados vērojami nepatīkami laikapstākļi, kā tas gadījās arī šogad, kad lija spēcīgs lietus un pūta ļoti stiprs vējš. Savukārt jūlija sākumā laika apstākļi Liepājā parasti ir labi, tādēļ ceram, ka nākošgad viss būs lieliski” – tā sacīja „Summer Sound Liepāja” idejas autors un festivāla direktors Uldis Akselrods.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top