Summer Sound 2023, lielākais pludmales mūziķu festivāls

Summer Sound 2023.

Pavisam drīz, jau piektdien, 4. augustā un sestdien, 5. augustā Liepājā norisināsies Baltijā lielākais pludmales festivāls “Summer Sound 2023”

Šogad tas notiks jau vienpadsmito reizi un, kā ierasts, piedāvās plašu programmu vasaras piedzīvojumu baudītājiem. Augusta pirmajās dienās uz četrām festivāla “Summer Sound” skatuvēm kāps vairāk nekā 40 pašmāju un starptautisko mūziķu, būs pieejama plaša izklaides un aktivitāšu programma.

Ja kas, būs kino telts, dejas līdz rīta gaismai pagājušā gadā atklātajā klubā “Klubs++”, kā arī pludmales volejbola turnīrs. Festivāla organizētāji aicina apmeklētājus laicīgi plānot biļešu apmaiņu pret aprocēm, lai izvairītos no rindām pie festivāla ieejas.

Summer Sound 2023, zināšanai.

Summer Sound 2023

Apmeklētāji savas divu dienu festivāla biļetes, ar vai bez telts vietas, varēs apmainīt pret aprocēm t/c “Akropole Alfa” (Brīvības iela 371) un “Akropole Rīga” (Maskavas iela 257) no 2. līdz 4. augustam no pulksten 10 līdz 21.

No 2. augusta līdz 4. augustam festivāla aproces varēs iegūt t/c “Kurzeme” Liepājā – aproču maiņas punkts strādās no pulksten 16 līdz 20, bet atlikušajās dienās no pulksten 10 līdz 20.

Festivāla lojalitātes programma piedāvā dažādas atlaides un guvums no partneriem, tapēc visiem aproču īpašniekiem vērts ieskatīties www.summersound.lv, kur piedāvājumu klāsts tiek papildināts līdz pat festivāla dienām. Piedāvājumi aktīvi gan Liepājā, gan visā Latvijā.

Summer Sound 2023, dzīvošana.

Varēsi apmesties festivāla labiekārtotā telšu un kemperu pilsētiņā, kas būs atvērta no ceturtdienas, 3. augusta pulksten 17 līdz svētdienai, 6. augusta pulksten 15.

A/S “Pasažieru Vilciens” papildinājis ikdienas reisu skaitu ar “Summer Sound” vilcienu papildreisiem. Vilcienu atiešanas laiki ir noteikti tā, lai pasažieri varētu paspēt uz festivāla sākumu un pēc festivāla noslēguma būtu ērta nokļūšana atpakaļ.

Vilcieni kursēs: 4. augustā Rīga (13.49) – Liepāja (17.00) un 6. augustā Liepāja (12.00) – Rīga (15.11). Papildu šiem vilcieniem būs arī regulārā grafika Liepājas virziena reisi, kas no 31.07. kursē katru dienu.

Summer Sound 2023, papildus izklaide.

Kā ierasts, festivāla otrajā dienā būs iespēja piedalīties pludmales volejbola turnīrā. Volejbola turnīrs norisināsies sestdien, 5. augustā no pulksten 11 līdz 15.

Vienā komandā piedalās 4 spēlētāji, uz laukuma 3 un viens dalībnieks rezervē. Dalībnieku vecums turnīrā ir no 16 gadiem.
Reģistrēties spēlēm un iemaksāt dalības maksu var no ceturtdienas 3. augusta festivāla kasē. Atgādinām, ka sestdienā festivāla teritorija atvērta ikvienam bez maksas no pulksten 10 līdz 16.

Festivāla norises nedēļā Liepājas iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja apmeklēt, jau par tradīciju kļuvušos, bezmaksas koncertus Juliannas pagalmā.

Trešdien, 2. augustā uzstāsies “Smaržo pēc lietus”, Madara, “Embark”, Baiba, “B Optimist”, bet 3. augustā – Kristiāna Millere, “2tie”, “Midnight Projects”, “Audiokvartāls” un “Erased By Sunrise”.

Summer Sound 2023, mūzika.

Festivālā “Summer Sound” uz skatuves kāps dīdžeju un producentu apvienība Meduza no Itālijas, elektroniskās deju mūzikas karaļi, dīdžeji un producenti Felix Jaehn un Alle Farben no Vācijas.

Notiks skaļākā pašmāju hiphop mūziķa Gustavo atgriešanās. Festivālā piedalīsies arī Igaunijas leģendārā indie–rock apvienība Ewert And The Two Dragons, Ukrainas sensācija Kalush Orchestra un pašmāju mūzikas zvaigžņu plejāde.

Kā Skyforger, Singapūras Satīns, Ozols, Zeļģis, Būū, Rolands če, Labvēlīgais Tips, Sudden Lights, Pienvedēja Piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Prusax, Wiesulis, M. Sencis/ Grandmasters Neons, Pirmais Kurss, Gapoljeri, Fēlikss Ķiģelis, Lapsene, Čipsis un Dullais, Nikotīņi, Indygo, Finķis & Pragaii, Zari.

Tāpat piedalīsies Igaunijas sensācija NOËP, kā arī apvienības Leon Samov, Planeta Polar, Shishi un Lucid Kidd no Lietuvas, bulgāru alternatīvais indie–pop–rok duets IVA un zviedru grupas: Girl Scout un The Boo Boo Bama Orchestra u.c.

Summer Sound 2023

Summer Sound 2023

Labu atpūtu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top