Stresa diena, darbdiena un visas pēcsvētku dienas

 

 

Darbdiena, tā  ir lielāka nedēļas galvenā sastāvdaļa.

Tāpēc ir saprotams, ka ir vieglākas un ir grūtākas darbdienas.

Tautā ir pieņemts domāt, ka grūtākā nedēļas diena ir pirmdiena.

Tomēr izrādās, ka tas tā tomēr nav…

Britu kompānija „Michael Page” ir izpētījusi šo jautājumu ar testu palīdzību, kurā piedalījās liels cilvēku skaits no daudzām valstīm.

Izrādās, ka otrdienas rīts ir stresa un rūpju pilns…

Jautājums vietā, kāpēc ?

Otrdienas rītā mums jāsāk risināt pirmdienas nepadarītie darbi un problēmas, jo pirmdien parasti nekāds produktīvais darbs nenotiek.

Nepatikšanas sākas deviņos no rīta katram piektajam ofisa darbiniekam. Veseli 75% ofisa darbinieku sūdzas, ka jau līdz 11:15 ir saķērušies ar priekšniecību un nespēj koncentrēties.

darbdiena

Eksperti piegāja pie secinājuma, ka ofisa darbā cilvēks iegūst lielāko stresa daļu no savas dzīves. Pat tādi sīkumi, kā datora kļūmes spēj izvest no pacietības un nereti pat līdz dusmu lēkmes.

Izrādās, ka menedžeri lieto daudz vairāk alkoholu nekā citu profesiju pārstāvji. Ja menedžeris lieto  13.5 alkohola vienību nedēļā, tad strādnieks tikai 10.7 vienības alkohola.

Toties strādnieki smēķē 29% biežāk, attiecīgi pret ofisa darbinieku 15% , kas liecina par ierobežotu iespēju to darīt darbā. Izrādās, ka dibena deldēšana ofisā nemaz tik nekaitīga nav…

Laikam jau tā  ir arī Latvijas ofisos. Pirmdienu vai pēcsvētku dienu, pavadām pusguļus stāvoklī un ar otrdienu sākam kustēties  😉

Veiksmīgu darbdienu un možu skatu nākotnē!

 

Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *