Strazdu būrītis vai kapēc nerakstu par skolotāju streiku.

strazdiem_031
Tieši tā, šoreiz man ir divejādas jūtas šajā jautājumā. Jācīnās par savām algām – tur divu domu nav un nevar būt. Atkal jāsaka Godmaņpapa lielais ‘BET’, bet kā ar darba kvalitāti. Tādu izlaidušos jaunatni ar zemiem morāles principiem un zināšanām Latvija vēl nav piedzīvojusi. Vēl nesen internetā vērojām skolēnu ņirgāšanos par skolotāju. Vai agrāk pedagogs tik zemu nolaistos ? Temats ir plašs un pārdomu vērts, bet palasi ko apollo lasītāji teic komentāros …

neviens jau nenoliek pedagogus, bet runa ir par to kvalitāti ko daudzi no viņiem “spēj dot”. viena daļa jau atvainojiet – “attrofējusies” tik tālu, ka vairs jau nevis māca un skolo bērnus, bet gaida, ka vecāki mājās izdarīs viņu darbu, bet šie tik ievirzīti iedos. Kas tad tā pa mācīšanu, ja man bērnam 1 klasē pat lāga mājas darbus ne uzdod, ne pārbauda. Par ko tad lai šiem maksā????? Nu NENOPELNA lielākā daļa no skolotājiem to viņu prasīto algu, un šī ir pat ļoti normāla alga. Mūsdienās 90% iegūtās izglītības papīriem apakšā nav pilnīgi nekādu zināšanu, tad nafig lielākas algas maksāt.

man arī ir augstākā izglītība un strādāju es pie privātuzņēmēja. Mana alga tika pazemināta līdz iztikas minimumam. Es būtu laimīga, ja saņemtu 245 Ls,-Vai pedagogi Latvijā vienīgie cietēji? Kā jūs nesaprotat, ka dotajā momentā nav līdzekļu un Dambrovskis nav brīnumdaris. Ļaujiet cilvēkam strādāt! Vajadzēja bļaut treknajos gados, kad līdzekļi tika netaupīti un izšķērdēti. Tad Jums pasvieda pāris desmitu latus un Jūs apklusāt, priecājāties. Ja pārējiem jāsavelk josta, savelciet arī Jūs! Es ceru uz gaišāku rītdienu!

Šobrīd esmu bezdarbnieks, bet līdz tam strādāju ražošanā. Tur viss bij daudz primitīvāk – cik uztaisi, tik nopelni. Un nekādu atrunu, protestu, mītiņu u.c. Nepatīk – visas iespējas meklēt citu darbu !
Nevienu brīdi neaizstāvu un neatbalstu šo kroplo sistēmu, kas darbojas Latvijā no valsts puses – bet mēs esam šobrīd tur, kur esam ! Un manuprāt – nav godīgi šobrīd šādā veidā šantažēt visus, pieprasot sev īpašu statusu materiālā ziņā ! Ja tas būtu politisks protests no pedagogu puses pret politisko situāciju – tad, loģiski spriežot, nevajadzētu parādīties jebkādām runām par algām un to apmēriem !

Rejiet vien mīļie tautieši uz visu un visiem. Lai tie būtu ārsti, skolotāji, policisti, kultūras darbinieki, vai citi, kas uzdrošinājušies sevi aizstāvēt un runāt par nejēdzībām, kas te pie mums notiek.
Tomēr teikšu vienu labu, bet skumju ideju. Ja šāda ir kļuvusi mūsu valsts un cilvēki, tad labāk būs, ja tā nobankrotēs. Un jo ātrāk, jo labāk. Varbūt tad latvieši beidzot sapratīs, ka vairums no mums esam vienā laivā. Jeb pareizāk bijām. Jo tad kad bija jāairē, jācīnās un vienam otru jāpabalsta mēs viens otru aprējām, skaudām, nicinājām un iznīcinājām, ļāvām sevi izmantot politiķu spēlītēs.
Skumji, bet tad varbūt vismaz zaudējuši spēsim saskatīt to. kas bija svarīgāks par visu?

Manam bērnam lieliskas skolotājas,
tāpēc novēlu viņām par labu darbu labu algu.
Žēl, ka tik daudziem nav paveicies.
Skolā patiešām VAR REDZĒT, no kādas ģimenes nāk bērns, cik ar viņu ir runāts un strādāts mājās. Daudziem to negribas atzīt,jo tad ir jāatzīst arī sava nekompetence un neizdarība.

Saprotu , ka temats ir sasāpējis, bet šoreiz neiedziļinos sociālajā sāpē un gāju svaigā gaisā taisīt strazdam māju. Pareizāk teikt lielo kosmētisko remontu. Iztīrīju, pārdislocēju, noblīvēju un skaties viens jau klāt …..
Skaties bildes, ko secīgi nofotografēju būra remonta laikā, bet streiks notika, bet vai kāds no tiem 10000 guva labumu ? Vienotībā spēks, JĀ, bet JŪS cienītie pedagogi neizskatījāties pēc cīnītājiem. I am sorry…

strazdiem_271

strazdiem_211

strazdiem_291

Pārējas bildes šeit

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top