Statuja, kas tika izgatavota no meteorīta un ir ar kāškrustu

Statuja ar kāškrusta zīmi.

Neapgāžams ir fakts, ka Tibetā tas nav nekas īpaši pārsteidzošs. Kāškrusts ir reliģijas izpausmes simbols. Tomēr, tas nav pats pārsteidzīgākais atklājums, kas saistīts ar šo atradumu!

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Vācu speciālisti veicot Tibetas  statujas analīzi negaidīti noskaidroja, ka statuja ir izgatavota no reta meteorīta- ataksīta.

Vēsture.

Senais budistu dievs Vaišravana tika atrasta Tibetas ekspedīcijā, ko vadīja fašistiskās Vācijas nacisti 1938 gadā. Kā tika atrasta statuja vēsture klusē, bet zināms, ka daudzus gadus tā atradās Vācijā.

Kādā privātā kolekcijā, kā liels retums!

Mūsdienās statuja ir pazīstama ar nosaukumu „Dzelzs Cilvēks”. Bez šaubām, statuja ir budistu mākslas paraugs, kas attēlo dievu Vaišravanu.

Tibetā statuju dēvē par Džambalu. Statujas svars ir desmit kilogramu. Tika konstatēts, ka statuja tika izgatavota pirms 1000 gadiem.

Ir noskaidrots, ka statujas izgatavošanai izmantots meteorīta „Činga” fragments, kas nokritis Sīrijas un Mongolijas pierobežā  15 tūkstošus gadu atpakaļ. Meteorīts (ataksīts) ir ļoti unikāls, jo sastāv no ļoti liela niķeļa daudzuma.

Jāpiebilst, ka tā ir vienīgā izgatavotā cilvēka statuja no meteorīta. Tāpēc novērtēta, kā nenovērtējams pasaules dārgums.

Interesanti, ka uz Džambala krūtīm ir kāškrustam līdzīgs simbols, kas noteikti glaimoja nacistiem. Nacisti uzskatīja, ka ārieši nākuši no Tibetas puses.

Ja runājam par kāškrustu, tad tas ir sens un cienījams simbols, ko mūsdienās nepareizi asociē ar fašistisko Vāciju un nacistiem.

Kāškrusta senā nozīme:

Diena nomaina nakti,  gaisma nomaina tumsu, jauna dzimšana nomaina nāvi, tā ir dabiska lietu kārtība visumā.

Statuja

Labu Dienu!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *