Sprādzieni Kijevā, centru satricinājušas raķešu eksplozijas

Sprādzieni Kijevā.

Šodien, Kijivas mērs Vitālijs Kličko pavēstījis. Sprādzieni notikuši galvaspilsētas Ševčenko rajonā, kas ietver arī Kijivas vecpilsētu. Tur atrodas arī vairākas valdības ēkas.

Eksplozijas notikušas arī Solomjankas rajonā. Galvaspilsētas centrā apturēta satiksme. Ukrainas Bruņoto spēku ģenerālštābs ziņo, ka Krievija pirmdienas rītā uz Ukrainu raidījusi 75 raķetes, no kurām 41 neitralizējusi Ukrainas gaisa aizsardzība.

Iekšlietu ministra padomnieks Rostislava Smirnovs pavēstījis, ka Ševčenko rajonā nogalināti astoņi, bet ievainoti 24 cilvēki. Raķete tur trāpījusi ielā, aizdedzinot sešus automobiļus. Kopumā bojāti vairāk nekā 15 automobiļi.

Sprādzieni Kijevā.

“Smags rīts. Mums darīšana ar teroristiem,” pirmdienas rītā video uzrunā no Kijevas sacīja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Sprādzieni Kijevā

“Krievu teroristi uzbrūk galvaspilsētai! Raķetes trāpīja objektiem pilsētas centrā (Ševčenko rajonā) un Solomjankas rajonā. Gaisa trauksme un līdz ar to arī draudi turpinās,” paziņoja Kličko.

Ukrainas masveida apšaude ar raķetēm.

Kijiva, Dņipro, Žitomira, Hmeļnickas apgabals, Zaporižja, Ļviva un citas pilsētas. Kijivas centra apšaudes rezultātā cietusi Filharmonijas ēka, Hanenko un Ševčenko muzeji. Informācija par upuriem tiek precizēta,” pavēstījis Tkačenko.

Satiksme pilsētas metro ir apturēta, bet metro stacijas darbojas kā patvertnes.

Tā ir Krievijas teroristiska atriebība!

Sestdien uz tilta pār Kerčas šaurumu, kas savieno Krieviju ar tās 2014.gadā okupēto Krimu, notika sprādziens. Krievijas diktators Vladimirs Putins notikušajā vainojis Ukrainu.

Uzvaru Ukrainai!

Labu Dienu Mums!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Sprādzieni Kijevā, centru satricinājušas raķešu eksplozijas

 • .
  .

  Ukrainas glābšanas dienests informē, ka saskaņā ar pašlaik apkopoto informāciju Krievijas raķešu uzbrukumos nogalināti vismaz deviņi cilvēki, bet 36 ir ievainoti.

  Triecienu rezultātā bez elektroenerģijas padeves palikuši Harkivas, Ļvivas, Poltavas, Sumu un Ternopiļas apgabalu iedzīvotāji.

  Kijivā saņemtas ziņas par vairāk nekā 30 ugunsgrēkiem.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *