Spēcīgas laulības, ieteikumi un pamudinājumi jaunlaulātajiem

Spēcīgas laulības.

Nav precīzas formulas spēcīgai laulībai. Taču ikviens, kas sper šo soli ir pārliecināts, ka laulības atnesīs spilgtas emocijas, izmaiņas un jaunu notikumu virpuļus.

Tā ir kustība no kuras neviens jaunlaulātais neizbēgs. Visiem jaunajiem pāriem ir cerības, ka visas jaunās attiecības būs stipras un patiesi ilgstošas. Taču, pateicoties sociologiem, mēs iespējams kopīgi varam prognozēt, kuri pāri nesīs mīlestību cauri gadiem un dzīvo kopā līdz sirmam vecumam.

Mēģini ņemt piemēru no ieteikumiem, kurus apskatīsim kopīgi.

Spēcīgas laulības, turpini iesākto.

Lai saglabātu dzirksti attiecībās, jums jāpavada vairāk laika kopā. Pie katras izdevības pastaigājieties kopā, apmeklējiet izstādes un koncertus, atpūtieties kafejnīcā un restorānā.

Apvienotajā Karalistē veikts pētījums liecina, ka pāri, kas regulāri turpina iesākto tikšanās procesu, kas bija pirms laulības, ir laimīgāki un stiprāki nekā pāri, kas vienkārši dzīvo kopā.

Izrunājiet burvju vārdus.

Vai zināji, ka ir vārds, pēc kura izrunāšanas cilvēka garastāvoklis uzlabojas par 25%? Šādu pārsteidzošu atklājumu izdarīja pozitīvās psiholoģijas centra direktors Martins Seligmans.

Zinātniskā eksperimenta laikā viņš lūdza cilvēkus uzrakstīt pateicības vēstules cilvēkiem no viņu pagātnes un pēc tam nodot tos viņiem personīgi. Dalībnieki, kuri to izdarīja, ne tikai uzlaboja garastāvokli, bet arī pēc mēneša jutās laimīgāki nekā parasti.

Tāpēc zinātnieki iesaka biežāk teikt “paldies” saviem mīļajiem. Pateicības izteikšana stiprina attiecības un sniedz laimi.
Spēcīgas laulības, pārsteidziet viens otru.

Neļaujiet garlaicīgai dzīvei sašūpot jūsu ģimenes laivu! Iepriecini savu dvēseles radinieku ar piezīmēm ar mīlestības vārdiem, atnes mājās mazas dāvanas, uzdāvini biļetes uz romantiskām filmām kinoteātrī.

Rezervējiet galdiņu sava dzīvesbiedra iecienītākajā kafejnīcā nedēļas nogalē vai dodieties ceļojumā uz citu pilsētu nedēļas vidū. Centieties pēc iespējas biežāk pārsteigt un iepriecināt savu dvēseles radinieku.

Starp citu!

Ja kas, veiktā pētījumā ir parādīts, ka ziedu saņemšana uzlaboja garastāvokli trīs dienas.

Spēcīgas laulības, ģimene pirmajā vietā.

No karjeras veidošanas līdz mājas celtniecībai, vienmēr būs lietas, kas jāliek pirmajā vietā. Neaizmirstiet, ka ģimene tomēr ir svarīgāka.

Atvēliet laiku, lai sazinātos ar savu otro pusīti, ja dodieties atvaļinājumā, tad tikai kā pāris un savienojieties garās darba dienas beigās kopīgās sarunās vai patīkamas nodarbēs.

Skūpstīties biežāk.

Pat ja pamodāties uz nepareizās kājas, neaizmirstiet noskūpstīt savu partneri pirms iziešanas no mājas un pēc atgriešanās no darba. Nesteidzīgi apskaujieties, veicot mājsaimniecības darbus, vai izrādiet mīlestību jebkurā citā veidā.Tas ir nopietns mīlestības apliecinājums ikdienai.

Šie mazie žesti atgādinās jūsu otrajai pusei, cik ļoti jūs viņus mīlat. Tie arī palielina laimes hormona dopamīna līmeni. Pateicoties tam, jūs jutīsities laimīgāks katru reizi, kad izrādīsit mīlestību.

Interesējieties viens par otra darbu.

Vienpusējas attiecības reti ir ilgstošas. Ja vēlaties, lai jūsu laulība būtu tikpat laimīga kā jūsu medusmēneša attiecības, runājiet viens ar otru. Pajautājiet, kā klājas darbā un kas interesants noticis dienas laikā, pārrunājiet draugu un paziņu jaunumus. Biežāk uzdodiet jautājumus, lai saņemtu atbildes un vairāk iepazītos ar tiem.

Izsakot savu viedokli, kuru nopietni uzklausa, cilvēks zinās, ka viņu ciena un novērtē.

Maza piezīmīte!

Ja vēlies būt laimīgs, met ārā savus džinsus! Ja kas, Anglijas “Hertfordšīras Universitātē” veikts pētījums atklāja, ka tad, kad cilvēki ir skumji, viņi visticamāk, valkā džinsus kas nepieguļ ķermenim. Kamēr laimīgi cilvēki valkā figūru pieguļošus apģērbus, kas izgatavoti no spilgtiem, skaistiem audumiem.

Spēcīgas laulības, atzīstiet savas kļūdas.

Kļūdas gadās visiem, un maz ticams, ka no tām izdosies izvairīties. Tomēr, ja jūs zināt, kā viņas atpazīt un mākat patiesi lūgt piedošanu, ģimene būs stiprāka.

Staigāt bez otras pusītes.

Neliela atdalīšanās ikdienā stiprina attiecības. Neierobežo sevi, ik pa laikam satikties ar draugiem bez dzīvesbiedra. Vari doties uz kādu tikai tev interesējošu koncertu vai pat nosvinēt drauga paaugstināšanu amatā kādā neitrālā kafejnīcā. Tādā veidā iegūsi jaunu pieredzi, un atgriežoties mājās, tev būs jauns sarunu temats ar partneri.

Spēcīgas laulības, nāc klajā ar patīkamiem rituāliem.

Sniedziet otrai pusītei vieglu masāžu pirms gulētiešanas, piektdienās atpūtieties iecienītākajā kafejnīcā, katru gadu pozējiet fotogrāfijās Jaungada džemperos un izdomājiet kaut ko jaunu, kas zināms un izpildāms tikai jums diviem. Tas neticami apvieno un krāsos jūsu dzīvi ar spilgtām emociju krāsām.

Kārtējā piezīmīte!

Vai vēlaties mājās radīt patīkamu romantisku atmosfēru? Iegādājieties sveces ar vaniļas aromātu. Pētījums, kas publicēts žurnālā “Chemical Senses”, atklāja, ka tie, kas ieelpoja tādu smaržu, jutās relaksētāki un laimīgāki.

Ģērbieties ar gaumi un viens otram.

Neļaujiet staipīgiem džemperiem un t-krekliem kļūt par jūsu ikdienas “uniformu” tikai tāpēc, ka jūs jau dzīvojat kopā. Ģērbieties viens otram un biežāk izejiet pasaulē, iegādājieties apģērbu, kas patīk jūsu partnerim, un valkājiet to viņam par prieku.

Esiet godīgs par savām finansēm.

Finansiālās grūtības ir viens no galvenajiem šķiršanās iemesliem daudziem pāriem. Atbalstot romantiku, esiet godīgs attiecībā uz naudu. Spēcīgā ģimenē laulātie neslēpj savu algu lielumu un kopīgi nosaka, kas vispirms jāatliek. Neļaujiet finanšu problēmai visu sabojāt.

Saki: “Es tevi mīlu”!

Pat strīda laikā šiem vārdiem vajadzētu skanēt jūsu galvā. Neļaujiet emocijām valdīt pār jums. Ejot gulēt un doties uz darbu, sakiet “Es tevi mīlu”. Kur ir jūtas, grūtības un pārpratumi ātri paliek aiz muguras.

Kārtēja piezīmīte!

Zinātnieki secinājuši, ka mīlētāji, kuri visas dienas garumā viens otram sūta ziņas ar mīļām blēņām vai emocijzīmēm un mīlestības apliecinājumiem, stiprina viņu jūtas. Šādi secinājumi tika izklāstīti pētījumā, kas publicēts žurnālā “Journal of Couple and Relationship Therapy”.

Spēcīgas laulības, mīlēties vismaz reizi nedēļā!

Intimitātes laikā cilvēka ķermenī tiek ražoti endorfīni, laimes hormoni. Jo lielāks to skaits, jo laimīgāks cilvēks jūtas. Tāpēc mīlestības tuvībai jābūt regulārai.

Ja kāda iemesla dēļ tas notiek retāk, nekā vēlaties, jums nevajadzētu uztraukties. Personības un sociālās psiholoģijas biedrība veica pētījumu, kurā piedalījās 30 000 cilvēku.

Pēc tās rezultātiem izrādījās, ka laimīgai laulībai pietiek ar mīlestību reizi divās nedēļās. Protams tas var būt kopīgs individuāls risinajums, jo ar vecumu šo periodu var droši palielināt. Jājūt, vai partneris to grib vai negrib.

Spēcīgas laulības, sīkumi.

Vai jūsu otrā pusīte atstāj netīru krūzi uz galda, vai aizmirsa saklāt gultu un atkal neiznes atkritumu spainīti? Nepiešķiriet tam tik lielu nozīmi, iemācieties ignorēt sīkumus. Atgādini vēlreiz un viss būs labi! Bez konfliktiem no “zila gaisa” jūs mazāk aizvainosities viens pret otru un ilgāk jutīsities laimīgi mīlestībā.

Skatieties romantiskas filmas. Vismaz reizēm kopā noskatieties filmas par mīlestību. Ročesteras universitātes pasūtīts pētījums atklāja, ka pāri, kas skatījās un apsprieda romantiskas filmas, šķiras retāk.

Fakts!

Ir lietderīgi skatīties ne tikai filmas par mīlestību, bet arī kopīgas fotogrāfijas. Kādā pētījumā atklājās, ka mīlētāji, kuri to darīja kopā, jutās laimīgāki.

Spēcīgas laulības, turiet viens otra roku.

Kopīgos pastaigās un izbraucienos turiet savu dvēseles radinieku aiz rokas. Papildus tam, ka tas ir patīkami un saved kopā, tas arī padara cilvēku laimīgāku. Pētījums atklāja, ka roku pieskāriens samazina stresu un var mazināt pat sāpes.

Spēcīgas laulības

Ejiet gulēt vienā laikā.

Vai vēlaties saglabāt savu laulību laimīgu 20, 30 vai 50 gadus? Mēģiniet iet gulēt ar savu partneri vienlaikus.
Pētījums, kas publicēts žurnālā “Psychosomatic Medicine” , atklāja, ka sievietes vairāk vērtē attiecības, kad viņas aizmigušas kopā ar savu partneri. Starp citu, vīrieši jutās tāpat.

Spēcīgas laulības un spēcīgas attiecības!

Apkopojums visam rakstītajam, koncentrēti, citiem tas patīk. Saskaņā ar statistiku, vairāk nekā trešdaļa laulāto pāru Eiropas Savienībā šķiras pirmajos divos vai trīs gados pēc laulībām.

Spēcīgas laulības,sastopamas dažādas pieejas laulības saglābšanai.

Teoloģiski (baznīca), ja pieminām laulības, to pamatā ir likteņa, atbildības un likuma (pienākuma) predestinācija. Ja kas, tad laulības “laimes” definīcijas ir tikpat dažādas. Apvienojot dažādas idejas par laimīgu laulību, piedāvāšu sekojošo.

Spēcīgas laulības, secinām.

Padariet par noteikumu koncentrēties uz savu individuālo atbildību. Neskatoties uz to, ka attiecības ietekmē un par tām atbild vismaz divi pārī, aizsardzības doma “viņš ir vainīgs” nav konstruktīva. Neatkarīgi no tā, atbildība ir jums un tā tam vajadzētu būt abiem partneriem.

Laimīga laulība ir ikdienas un stundu darbs pie attiecībām.

Protams, dažreiz var atpūsties, nedomājot par “darbu”. Tomēr, ja vēlaties ilgstošas ​​attiecības, jums ir jāpierāda partnerim savas jūtas.
Laimīgās ģimenēs tas notiek pats no sevis no ieraduma un dažreiz arī nojautas, taču ir svarīgi jebkurā gadījumā sirsnīgi atgādināt par partnera neaizstājamību un jūsu jūtām pret viņu.

Spēcīgas laulības

Cita starpā, “atkārtošana ir mācīšanās māte”, labi zināms pedagoģiskais princips, noved pie paša pārliecības par to pašu.

Atbalstiet grūtos brīžos, jūtiet līdzi, un šim nolūkam jums ir nepieciešama vēlme un spēja saprast. Spēj redzēt, klausīties un dzirdēt.
Otrā puse nevar būt jūsu kopija. Tas arī nebūtu interesanti. Partneris laimīgā laulībā papildina, neiznīcinot.

Otra rīcības kritika nav paredzēta laulībai.

Kad viņa nejūtas labi, spēj klausīties un pateikt vienkārši: “Es vienmēr esmu ar tevi – lai kas arī notiktu,” un apstiprini vārdus ar darbiem. “Ar tevi” nozīmē – tavā pusē, pat ja visa pasaule ir pret tevi. Egoisms un merkantili apsvērumi pazūd. Tas ir ļoti grūti. Tas pats nosaka uzticības pamatus laulībā.

Tā rodas un uzlabojas izredzētības, neaizstājamības sajūta.

Lai saprastu, ir jāzina, tas ir, sirsnīgi, nevis nomināli, jāinteresējas par otru, sazinoties ar viņu. Interesējies par biznesu, iespaidiem, projektiem, patīkami jebkuram cilvēkam, kad interese ir pareiza un patiesa.

Mēs mīlam tos, kas mūs mīl.

Lasiet vienas un tās pašas grāmatas (ja iepriekš neesat lasījis), pārrunājiet kultūras un mākslas jaunumus, izvairieties no kritikas (politiku un citu cilvēku diskusijām, kaut arī uz to balstās kopīgas intereses).

Tā rodas uzticamas, cieņpilnas attiecības un kopīgas intereses.

Izvairies no kritikas pret partnera radiniekiem un cilvēkiem, kas viņam ir autoritatīvi. Mēģiniet tos saprast, neskatoties uz iespējamām intrigām. Nevēlētos radiniekus (ja nevari pieņemt) likvidēt nevar, tāpēc pierodi pie šīs domas, taču nepiešķir tiem lielu nozīmi savā ģimenē.

Lai iepazītu un saprastu viens otru, pavadiet kopā pēc iespējas vairāk laika.

Neesiet slinks, lai uzturētu sevi formā, tas ir svarīgs ģimenes attiecību aspekts, esiet aktīvs labklājības pieauguma jautājumos – kopīgu mērķu sasniegšanai.

Esiet radošs – “pievērsieties” savam dvēseles radiniekam no jaunas, iepriekš nezināmas puses (pozitīvas), vienmēr saglabājiet nevis intrigu, bet gan noslēpumu saprātīgās robežās. Viņš (a) arī to pamanīs un nevēlēsies zaudēt.

Lai laulība būtu laimīga, jums pastāvīgi jāstrādā pie attiecībām, jākoncentrējas uz savu atbildību, uzmanība detaļām, neliels noslēpumainības plīvurs, un es nebaidos no šī vārda – regulāru pozitīvu emociju jūra.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Spēcīgas laulības, ieteikumi un pamudinājumi jaunlaulātajiem”

  1. Aivars k saka:

    Neiet pa kreisi, nelietot grādīgos, nemelot un viss būs čikiniekā!

  2. Imanuels saka:

    Vienam labāk, nu tā līdz 30 gadiem…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top