Spēcīga sieviete, kā par tādu kļūt un “zemūdens akmeņi”

Spēcīga sieviete.

Ak jā, ja par sievieti, tad katrai ir sava unikālā vājā vieta. Vai arī teikšu klasiski, sievišķīgs Ahileja papēdis. Taču, dažas sievietes nez kāpēc sauc par stiprām, neatkarīgām un spēcīgām. Vai vēlaties uzzināt, kā stipras sievietes atšķiras no vājām? Domāju, ka gribi.

Spēcīga sieviete, kas padara sievieti stipru?

Mēs visas kādreiz dzīvē esam saskārušās ar situāciju, kad mums ir jābūt kopā un kopībā jākļūst stiprām. Taču ne vienmēr ir skaidrs, kas padara cilvēkus tik spēcīgus, neievainojamus un neatlaidīgus. Patiesībā ir lietas, kas nolemj cilvēku rīcības vājumam.

Pat ja viņš nevēlas būt vājš savos darbos un domās, viņš joprojām tāds var kļūt. Jautājums ir skaidrs un saprotams, kas ir šīs lietas? Kā palikt stipram, saskaroties ar tām?

Iesākumam būtu labi saprast, kas ir spēcīga sieviete.

Kas ir šī stiprā sieviete?

Padomi un īpašības, protams, ir labas. Bet, lai mūsu saruna būtu patiesi produktīva, mums vispirms ir jāiezīmē “galvenie punkti”. Tas ir tāpat kā matemātika, pirms rakstāt formulu, jums ir jādefinē galvenie jēdzieni. Tiešām tas ir intriģējoši, kuras meitenes sauc par stiprām? Šeit ir dažas no galvenajām spēcīgas sievietes iezīmēm:

Neatkarība;
Pārliecība;
nosvērtība;
Pozitīvs skats uz nākotni;
Pacietība un neatlaidība sarežģītās situācijās;
Pieredze;
Iekšējā harmonija.

Ja godīgi, patiesībā šis saraksts ir apstrīdams. Tas ir tāpēc, ka vara ir neskaidrs, subjektīvs jēdziens. Dzīvē viss dalās, kāda nelokāmi pievēršas bērnu audzināšanai, kāda veido karjeru.

Tās visas ir spēcīgas personības, kuras sasniedz mērķus, nelokāmi iztur likteņa sitienus. Tomēr šīm sievietēm joprojām ir kaut kas kopīgs.
Kas tieši?

Spēcīga sieviete

Mierīga attieksme pret laimi.

Kas ir laime? Tāpat kā mīlestību, to ir grūti definēt. Dažiem laime ir lauku mājas un dārgs auto. Citam cilvēkam omulīgs atzveltnes krēsls un tase siltas tējas vakaros.

Pirmā spēcīgas sievietes īpašība izklausās šādi. Viņa nekad netiecas pēc laimes. Turklāt laime nav pastāvīgs esamības stāvoklis. Ir normāli būt laimīgam šodien un skumjam rīt.  Tāda ir mūsu pasaule. Bet tas nav iemesls bažām, satraukumam, vardarbīgai vēlmei nekavējoties kaut ko mainīt – sevī un savā dzīvē. Spēcīga sieviete to labi saprot.

Tāpat nevajadzētu katru dienu sevi hipnotizēt ar vārdiem: “Es esmu laimīgs”. Jums jāsaprot, ka ir ikdienas mazie prieki, kas mums rada labu un jautru noskaņojumu. Tas, iespējams, ir tas, ko saucam par laimi. Laime nav pašmērķis, tā drīzāk ir patīkama. Tās ir sekas jūsu darbībām, lēmumiem un jūsu izvēlēm.

Šodien esat satraukta? Nekas, tas ir mirkļa vājums, kam reizēm vajag ļauties.

Spēcīga sieviete, apsēstības trūkums.

Spēja ignorēt citu viedokli dažkārt ir ļoti noderīga prasme. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka jūs nedomājat par cilvēkiem. Dažkārt mēs maldīgi uzskatām, ka nepievērst uzmanību tam, kas un ko par tevi domā, nozīmē izskatīties slikti vai rīkoties necivilizēti.

Tomēr tā domāt ir kļūda. Vienkārši nav jācenšas būt labam pret visiem. Nav iespējams iepriecināt absolūti katru cilvēku šajā pasaulē.

Kurš ir stiprs cilvēks?

Šādiem cilvēkiem parasti ir ērti būt vienatnē ar sevi. Viņi saprot, ka noteikti būs kāds, kuram tu nepatiksi, kurš tevi kritizēs. Nav iespējams pievērst uzmanību visiem. Tāpēc ir svarīgi dzīvot ar savām vērtībām, savu galvu, nevis kāda cita. Kāpēc mums ir vajadzīgi citu cilvēku stereotipi, zem kuriem mums jāpielāgojas.

Atceries, katrs cilvēks ir unikāls un dzīvo savu dzīvi – tas ir normāli.

Objektīvs savas personības novērtējums.

Vai šajā pasaulē ir absolūti pašpietiekami indivīdi? Atklāšu noslēpumu, spēcīgs cilvēks vienmēr zina, ka nav ideāls. Jā, viņam ir kompleksi. Jo vairāk domā, jo vairāk šaubies – par sevi, savām dzīves izvēlēm, interesēm.

Tiesa, sabiedrībā valda ļoti daudz stereotipu, kas liek mums par sevi veidot maldīgu viedokli. Tātad, tiek uzskatīts, ka spēcīgai sievietei nav nepieciešama palīdzība no ārpuses. Viņa visu var izdarīt pati. Tā tas nav! Jebkuram cilvēkam ir vajadzīgs siltums, atbalsts, citu līdzdalība.

Vai vēlaties zināt, kā viss ir patiesībā?

Spēcīga sieviete zina, kur un kādas ir viņas vājās vietas. Ja nepieciešams, viņa nevilcināsies lūgs palīdzību. Tāds cilvēks zina, ka visu šajā dzīvē nav iespējams zināt. Nevienam cilvēkam nav visas atbildes.

Tad kāpēc gan nedalīties savās zināšanās un prasmēs savā starpā? Tas nozīmē palīdzēt. Tāpēc spēcīga sieviete vienmēr ir mierīga un atvērta, citiem cilvēkiem un jaunai pieredzei.

Spēcīga sieviete, apsēstības trūkums vērtībām.

Vai jūs zināt, kāpēc mēs zaudējam mieru? Galvenais iemesls ir kaislības un vēlmes. Tikai šeit mēs mēdzam atšķirties. Kāds vēlas mīlestību un siltumu, un kāds aizraujas ar materiālajām vērtībām. Jūs varat vēlēties nopelnīt vairāk naudas, iegūt milzīgu māju, automašīnu, kažoku, doties atvaļinājumā uz…

Tas viss, protams, ir brīnišķīgi. Tomēr, tas cilvēku atstāj nemierīgu. Ir vērts apzināties, ka lietu piederība negarantē laimi. Spēcīgs cilvēks saprot, ka materiālās vērtības ir otrajā vietā, pirmajā ir garīgās vērtības. Nē, tas nepavisam nenozīmē, ka vajag sev visu liegt, dzīvot pēc minimālisma principiem.

Jūs varat mīlēt sev dārgas lietas, baudīt jaunumus. Ir svarīgi saprast, ka lietas nav dzīves mērķis. Gandarījumu varam saņemt arī no emocijām, sajūtām…

Attieksme pret saviem trūkumiem.

Jebkurā gadījumā spēcīga sieviete skaidri saprot, ka dzīves neveiksmes un kļūdas ir apstākļu kombinācijas rezultāts. Nevar vainot sevi par visu slikto, kas dzīvē notiek. Tāpēc spēcīga personība nekad nemocīs sevi ar atklātu un pārmērīgu paškritiku.

Tomēr, tas nenozīmē, ka jums nekad nevajadzētu uzņemties atbildību. Patiešām, dažreiz mēs kļūdāmies un iespējams tieši tad pieļaujam kļūdas. Tāda ir cilvēka daba. Cilvēki nav ideāli.

Spēcīga sieviete

Tomēr neaizmirstiet, ka neveiksmju un kļūdu iemesli ir dažādi. Slikts garastāvoklis, piemēram, var būt saistīts ar laikapstākļiem vai ekonomiskām problēmām. Tātad, viss šajā pasaulē ir relatīvs, vai ne?

Toksiski cilvēki.

Ikviena sieviete, iespējams, kādreiz ir sastapusi vīrieti “narcisu”. Šis ir tāda veida cilvēks, kurš dzīvo tikai sev. Savtīgums, nosvērtība, psiholoģiskais vampīrisms, vienaldzība un daudz kas cits, tās ir galvenās narcisa iezīmes.

Kā tu domā, cik lielu labumu tev dos šāds cilvēks? Protams, naivuma dēļ jūs varat nejauši noticēt narcistam, aizrauties ar viņu. Taču pieredzējusi sieviete, spēcīga sieviete zina, kuriem cilvēkiem nav vērts tērēt savu laiku.

Jums nevajadzētu paciest cilvēku, kurš jums nesagādā tikai ciešanas un negatīvismu. Jebkurai komunikācijai jābūt vismaz nedaudz pozitīvai.
Citādi, kāpēc to vispār atbalstīt? Dažu cilvēku izdalītā toksicitāte ietekmē visu jūsu dzīvi. Tā ir kā inde, kas saindē visu ķermeni.

Tāpēc rūpējies par savu spēku un veselību. Ja jūs cienīsiet sevi, novērtēsiet savu laiku, savu personīgo telpu, tad jūs padzīsit toksiskus cilvēkus no sevis. Dzīve ir laba un reta. Varbūt mēs dzīvojam tikai vienu reizi. Tāpēc neaizēno savu eksistenci! Spēcīga sieviete vienmēr saprot, ka mēģinājumi mainīt, “labot” toksisku personību ir veltīgi. Tā ir pūļu, pacietības un laika izšķiešana.

Kā saprast, ka esi satikusi narcisu un egoistu?

Pievērs uzmanību tam, ko viņš saka! Frāzes, kas nodod narcistisku egoistu. Tāpēc, lai neuzķertos uz šāda vīrieša ēsmu, piefiksē visus gadījumus, kad sarunā ar viņu paslīd sekojošas frāzes.

“Tu to nesaproti, tāpēc klusē!”
Lai ko jūs apspriestu ar vīrieti, pat par automašīnu dzinēju tēmu, tas nav iemesls, lai aizvērtu muti.

“Esmu aizņemts!”
Viņš vienmēr ir aizņemts, kad jums viņu vajag. Viņš var jūs pēkšņi un rupji pārtraukt, ja sākat runāt par savām problēmām. Nemeklējiet attaisnojumu šādam vīrietim, jo ​Viņš jūs necienā.

“Tā nav jūsu darīšana!”
Lai ko tu jautātu, vīrietis izvairās atbildēt vai saka, ka tas tevi neskar.

“Tu esi resna!”
Ja partneris tev saka, ka tev ir resnas kājas, neglīts deguns, celulīts vai kas tamlīdzīgs, tad bēdz no viņa, kamēr nav par vēlu.

Tā nav mana darīšana!
Vīrietis, kurš nereaģē uz taviem lūgumiem, nav tavs īstais vīrietis.

“Tu neko nesaproti…”
Vīrietis, kurš bez iemesla ir apvainojies, bet īsti neko nesaka, nepārprotami mīl tikai sevi. Viņam patīk runāt ar sievieti caur zobiem, liekot viņai aizdomāties, ko viņa izdarījusi nepareizi. Šī ir gudra manipulācija, kurai vajadzētu likt dāmai justies vainīgai. Neiekrītiet uz šīm provokācijām!

“ES esmu ļoti noguris!”
Viņš jutīsies noguris jebkurā diennakts laikā un jebkurā nedēļas dienā. Pievērsiet uzmanību arī tonim, kādā vīrietis izrunā visas šīs frāzes. Ja viņš sazinās ar jums caur zobiem, un viņa intonācija demonstrē necieņu un rupjību, tad labāk ir pārtraukt attiecības jau sākotnējā posmā. Var būt vēl sliktāk!

Labu Dienu, Spēcīgās!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top