Sony WH-1000XM4 premium, vislabākās bezvadu austiņas

Sony WH-1000XM4, šāds nosaukums dots jaunajām premium bezvadu austiņām.

Tās apvieno labāko trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju, izcilu skaņas kvalitāti un virkni viedo funkciju. Sony WH-1000XM4 pieder pie augšējiem tehnoloģiju kvalitātes plauktiem.

Tiek izmantoti 40 mm izstarotāji ar neodīma magnētiem.

Pie tam, reproducējamo frekvenču diapazons ir no 4 Hz līdz 40 kHz. Savienojumu ar signāla avotu var veikt, izmantojot parasto audio ligzdu vai caur Bluetooth 5.0.

Īstenota dubultā trokšņa sensora tehnoloģija, Dual Noise Sensor. Sistēma uztver apkārtējo troksni, izmantojot četrus mikrofonus uz austiņu virsmas. Tālāk iegūtos datus pārsūta uz QN1 procesoru, kas reālajā laikā noņem nevēlamu troksni.

Pie tam, ņemot vērā vides akustiskās īpašības.

Mikroshēma ar frekvenci 700 reizes sekundē novērtē mūzikas un trokšņa parametrus. Tas tiek kontrolēts starp skaļruņiem un Jūsu auss dzirdamajiem akustiskajiem parametriem. Pēc pielāgotajiem parametriem attiecīgi pielāgo skaņas signālu.

Izmantojot lietotni Sony Headphones Connect, jūs varat pielāgot telpiskās skaņas parametrus, lai samazinātu troksni. Interesanti, ka vienlaikus dzirdot svarīgas skaņas, piemēram, paziņojumus par dzelzceļa staciju.

Īstenota funkcija Speak-to-Chat, kas automātiski apturēs atskaņošanu, kad lietotājs sāks runāt. Adaptīvā atskaņošana ar klātbūtnes sensoru un diviem akselerometriem nosaka, kad austiņas tiek nēsātas uz galvas, un attiecīgi pielāgo atskaņošanu. Tas tika realizēts lai taupītu akumulatora enerģiju.

Sony WH-1000XM4Tiek atbalstīts darbs ar balss palīgu. Sarunu laikā Precise Voice Pickup tehnoloģija, uzlabo balss skaidrību. Šāda tehnoloģija izmanto piecus iebūvētos mikrofonus un realizē mūsdienīgu audio apstrādi.

Paredzētais akumulatora darbības laiks ar vienu akumulatora uzlādi sasniedz 30 stundas ar trokšņa novēršanu un 38 stundas bez trokšņa novēršanas. Sony WH-1000XM4 austiņas būs pieejamas par aptuveno cenu USD 350.

Tas būtu īsumā par jaunumu.

Domāju, ka jāieliek rakstā manas pašreizējās bezvadu austiņu īss apraksts. Nē, labāk bez aprakstiem. Pie katra foto īsi un lakoniski skaidrošu labas vai ne visai.

Sakšu ar vecākajām bezvadu austiņām. Sony firmas WiFi austiņas. Skan labi, bet pēc audio ieraksta noklausīšanās ir manāms fona troksnis, tāda maza šņākoņa.

bezvadu austiņas

Jāpiemin, ka ir atsevišķs WiFi raidītājs ar antenu un tas jāpieslēdz pie aparatūras izejas ligzdas.

Vēl no bezvadu niekiem ir mazās ausīs iebāžamās.

Skan labi, tomēr basi varēja būt labāki. Trūkumi ir tajā, ka ilgi ar viņām neklausīsies. Spiež skaņa uz auss iekšējo anatomisko izkārtojumu. Akumulators varēja būt ietilpīgāks.

bezvadu austiņas

Pēdējais pirkums.

Bezvadu austiņas ar bluetooth tehnoloģiju. Skan labi. Nav nekādu papildus trokšņu un aizturu atskaņojumā. Domāju, kad skatos video. Tomēr ir ierobežots attālums no bluetooth devēja. Ne vairāk par sešiem metriem. Ar WiFi austiņām varēju cilpot pa visu nameli un pat iziet uz ielas.

bezvadu austiņas

Tas par austiņām- bezvadu.

Ja labs noskaņojums un citiem netraucēju ieslēdzu pastiprinātāju ar piecām tumbām un sabfūveru piedevā.

technic

Domājams, ka pirkšu Sony WH-1000XM4 bezvadu austiņas. Protams, kad ieraudzīšu tas Latvijas veikalu “plašumos” ar adekvātu cenu.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top