Sony planšetdatori Tablet P un Tablet S būs nopietni konkurenti.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Sony planšetdatori.

Japāņi ir japāņi un būtu neiedomājami, ka viņi atļautu tādam brendam, kā „Apple” ar savu iPad 2 palikt dominējošās pozīcijās planšetdatoru tirgū.

Tāpēc tika radīti nopietni konkurenti „Apple” produkcijai no „Sony”…  planšetdatori “Sony Tablet P” un “Sony Tablet S”.

Visvairak ieērību izpelnās “Sony Tablet P”, kas salocāms, kā grāmata un sver divas reizes mazāk par ” iPad 2″.

“Sony Tablet P” var lepoties ar diviem 5,5 collu sensor ekrāniem ar izšķirtspēju 1024 x 480 pikseļu. Viss šis prieks ir bāzēts uz Android 3.2 “Honeycomb” platformas un standartā jau ir aprīkots ar 4 Gb operatīvo atmiņu.

Darbina šo visnotaļ simpatisko planšetnieku NVIDIA Tegra 2 procesors ir Bluetooth, slots SD-kartēm, microUSB, batereja uz 3080 mAst.

Sony planšetdatori

Sony Tablet 2

 

Iespējami videozvani, jo ir divas kameras … galvenā uz 5 Mg. Pikseļiem, kā arī Wi-Fi un 3G. “Sony Tablet P” tiek poziocinēts, kā pats ērtākais planšetdators pasaulē, jo to var salocīt un ērti ievietot kabatā vai rokas somiņā…svars arī ir pavisam niecīgs… 372 grami. Salocīta veidā izmers ir 79x180x26 mm.

Tomēr pats galvenais, ka funkcionāli viņš pārspēj “iPad2” un ir lētāks… 599 dolāri.

Pārdošana sāksies novembra mēnesī un “Sony” cer uz pircēju lielu atsaucību.

Otrs planšetdators “Sony Tablet S” ir mazliet pieticīgāks un dabosies uz Android 3.1 platformas ar vienu 9,4 collu ekrānu un ar parastā planšetdatora izskatu.

Izšķirtspēja būs 1280 x 800 pikseļu. Operatīva atmiņa sasniegs 1 Gb un iebūvetā atmiņa līdz 32 Gb. Procesors tas pats NVIDIA Tegra 2 ir Wi-Fi un 3G, ka arī divas kameras.

Sony Tablet 3

Cena attiecīgi lētāka … 499 dolāri un sākt pārdošanu paredzēts septembra mēnesī. Jāpiebilst, ka visi planšetnieki ir izmantojami, ka distances vadības pults… visiem „Sony” izstrādājumiem.

Nu ļoti simpātiski konkurenti!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *