SONY ar vietni mājas -PlayStation Home.

pshome2
Pēc ilgām pūlēm tas nu ir noticis ‘Sony Computer Entertainment’ palaiž no 11.decembra visiem PlayStation 3 faniem virtuālo piedevu spēlēm mājas vai precīzāk PlayStation Home.
Vietne pēc Sony izstrādātāju domām kļūs par tikšanās vietu konsoles Playstation 3 spēlētājiem. Vietnē varēs sastapt sajauktus ,vienā veselā, vairākus virtuālos stilus, kā Second Life, Microsoft Xbox Live un sociālie tīkli, kā Facebook.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Reālais spēlētājs pierakstīsies spēlē caur savu izvēlēto avataru. Tā pat katram spēlētājam varēs būt savs profils un iespēja skatīt citu spēlētāju profilus, līdzība ar MySpace un Facebook.
Būs iespēja veidot domu, draugu grupējumus un savā starpā čatot. Iepazīt viens otru varēs caur virtuālajiem personāžiem, ko pats būsi personalizējis.

Vietne paredzēta bezmaksas, bet ja gribēsi savu varoni ietērpt modernās vai kādas citas drēbēs būs jāpiemaksā jau reālu naudiņu nu tā, apmēram, 1.5 eiro. Tāpat būs iespēja par naudu veidot draugu, domu biedru klubus, kur citiem, kas nebūs kluba biedri pieeja slēgta.

Nu un vēl daudz dažādu fīču. Ir redzams, ka Sony ar šo projektu vēlas piesaistīt lielu, ļoti lielu fanu un konsoles lietotāju milijonus. Gribēsi izmantot iespēju virtuāli tikties ar draugiem un dižoties ar savu avatāru, spēlēt un čatot pirksi, PlayStation 3. Jāpiezīmē, ka konsulei ir izcili tehniskie rādītāji un dižas multimēdiju iespējas.

Uzmanību konsulei ir veltījusi Ginesa rekordu grāmatas elektronikas sadaļa, kas PlayStation 3 nosaukusi par visveiksmīgāko zinātnisko skaitļošanas projektu, savukārt PlayStation 3 līdz ar šo ir kļuvis par konsoli, kas devusi vislielāko ieguldījumu šāda tipa pētījumos.

Tiek lēsts, ka projektā, kura galvenā ideja ir izmantot datorsistēmas (arī PS3) resursus laikā, kad tā netiek noslogota, iesaistījušies miljoniem konsoļu īpašnieku, tādējādi sniedzot lielu jaudu, kuru izmanto dažādu, ar veselību un ķīmiju saistītu projektu vadībā.
Netiek aizmirsti biznesa pārstāvji, kuriem par attiecīgu samaksu būs iespēja sevi reklamēt. Sony pārstāvji izteicās, ka šādas iespējas būs daudzās vecajās spēlēs, kur tiks veikti uzlabojumi, ka, piemēram, Uncharted: Drake’s Fortune , Far Cry 2, un vēlāk arī Warhawk, Resistance, Guitar Hero.

3096946688_79ffff6d691

pshome21

3096061233_6780ec83cd

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *