Sociālo tīklu uzvaras gājiens.

soc.tikli bSociālie tīkli interneta lietotājiem aizstāj citus saziņas veidus ar draugiem, ģimeni un paziņām, kas varētu būt saistīts ar laika trūkumu un saziņas veida izdevīgumu – ātrumu, ērtumu un bezmaksas iespējām.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Sociālajos tīklos var būt dažādu tipu saites. Ir sociālie tīkli, kuros pulcējas fotogrāfi – flickr.com, ir tīkli, kuri saista cilvēkus balstoties uz to profesionālo nodarbošanos – linkedin.com, bet parasti pēc izmēra vislielākie tīkli veidojas tur, kur starp cilvēkiem ir atļauts norādīt dažādus saites tipus – facebook.com un pašmāju draugiem.lv.

Sociālie mediji kā ‘Facebook’ un ‘ Twitter’ vai blogošanas vietnes ir kļuvušas par spēcīgu rīku, kas ietekmē cilvēku izvēli, iegādājoties preces vai vienkārši , kā palīglīdzeklis kāda pasākuma īstenošanai.

Strādājošie ofisos aizvien vairāk laika pavada sociālajos tīklos, kam, ja tas tiks atstāts bez uzraudzības, varētu būt negatīva ietekme uz daudzu uzņēmumu produktivitāti.

Apskati karti, kas raksturos sociālo tīklu izplatību pa valstīm (‘click’ uz karti)

worldmap
Izrādās, ka pie mums draugiem.lv ir populārākais. 

Toties lielākajā pasaules daļā populārākais ir Facebook.com. Laikam jau Cukerbergs ar savu jaunā ebreja degsmi visus ir apbūris…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *