Sociāli tematiski veidotie e-mail Tautai.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Saņēmu e-mail, kā sapratu no skolotājas un viņas atbalsta grupas biedriem.

Lasi tekstu pilnībā , jo prasība pēc taisnīgumu skolotāju izpratnē jūtama ik pēc rindiņas. Pieliku klāt video, ko piemin skolotāja AIJA…( aijai.k@inbox.lv )

Labdien!

Esmu skolotaja, kas strada videji liela regionu skolina, kura macas ap 400 skoleni. Stradaju skola vairakas slodzes un vecaku aiznemtibas un problemu parpilnibas del ari berni skola klust arvien nevaldamaki.

Salidzinot ar laiku, kad saku stradat, situacija ir krasi mainijusies uz slikto pusi, darbs ir kluvis daudz grutaks, tacu jau sobrid ar esoso algu iztikt ir loti gruti. Valdibas lemums algu vel samazinat nelauj vienkarsi nosedet.

Velejos pieverst V. Dombrovska, E. Repses un T. Kokes uzmanibu sai problemai un vinu lemumu sekam nakotne. Ja taupiba notiks uz skolotaju rekina, Latvija var atvadities no sava vieniga resursa – izglitotiem cilvekiem. Tad Latvija bus mulku zeme. Un kurs to velas?

Ierosmi man sniedza ari televizija redzetais sizets par aktivo sabiedribas iesaistisanos viedokla pausana ar interneta starpniecibu, tapec ar atsaucigu skolenu palidzibu esam izveidojusi dazus musu domas atspogulojosus sizetinus.

Protams, neceru, ka ar to es varetu pilniba mainit si briza greizo politiku Latvija, tomer ja neviens neko nedarisim, tas ta ari turpinasies.

Izcēlu rakstīto, jo man ne visai patīk skolotājas nevēlēšanās lietot garumzīmes…. nu tas tā , galvenais jau saturs.
Piedāvatie sižeti…

Ja ari Jus atbalstat skolotajus un nevelaties, lai Latvija butu neizglitotaka valsts Eiropa, aicinu but aktiviem un savus iebildumus un ierosinajumus problemas risinasanai sutit atbildigajiem ministriem un ministru prezidentam:
valdis.dombrovskis@mk.gov.lv vai mps@mk.gov.lv
einars.repse@fm.gov.lv vai pasts@fm.gov.lv
tatjana.koke@izm.gov.lv vai info@izm.gov.lv

Parsutiet so vestuli tiem, kas ciena savus skolotajus un velas palidzet viniem, ka ari visai sabiedribai!

Skolotaja Aija

Metode un pielietotie paņēmieni, kas tiek izmantoti šajā vēstījumā Tautai atgādina neseno manis  publicēto līdzīgo e-mail vēstuli  no’ vienkārša tautas pārstāvja A. Bērziņa’, tomēr interesanti, kas par kustību vai partiju veic šīs aktivitātes…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *