Smags trieciens Polijas Tautai (video)

Lehs

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Gājis bojā aviokatastrofā Polijas prezidents Lehs Kačinskis ar sievu un daudzas Valdības amatpersonas.
Lidmašīnas avārijā bojā gājuši 132 pasažieri. Lidmašīna bija ceļā no Varšavas uz Smoļensku.

Lidmašīnā atradās oficiālā delegācija, kas bija ceļā uz piemiņas pasākumu Katiņas slaktiņa memoriālā pie Smoļenskas.crash 2w
Lidmašīnai bija paredzēts nosēsties Smoļenskas lidostā.

Lidmašīna nolaišanos veikusi biezā miglā un dažus simtus metru pirms lidlauka aizskārusi kokus, ietriekusies zemē un eksplodējusi. Kopā ar Kačiņsku pāri lidmašīnā bija desmitiem Polijas politiķu, augsto amatpersonu un arī Katiņā nogalināto virsnieku radinieki.
Polijas mediji vēsta, ka lidmašīnā bijis arī Polijas Centrālās bankas vadītājs Slavomirs Skržipeks, pēdējais Polijas prezidents trimdā Rišards Kačorovskis, Nacionālās piemiņas institūta prezidents Janušs Kurtika un virkne militārpersonu.
Avārija notika pulksten 9:56 pēc Latvijas laika.

crash w

*

Papildināts 11.04.2010.

Pieminot Polijas prezidenta Leha Kačiņska un Katiņas upuru piemiņas pasākuma delegācijas pārstāvju traģisko bojāeju aviokatastrofā, karogs seras

Ministru kabinets pirmdienu, 12. aprīli, izsludinājis par sēru dienu.
Latvijas valsts karogs paceļams sēru noformējumā – virs karoga pie kāta piestiprinot melnu lenti vai mastā uzvilkto Latvijas valsts karogu nolaižot pusmastā.

.

Papildinu 17.04.2010

Valsts prezidents Valdis Zatlers uz Polijas prezidenta Leha Kačiņska bērēm sestdien devies ar automašīnu.

Prezidenta preses dienestā informē, ka Čehijas prezidenta Vāclava Klausa oficiālā vizīte Latvijā, kurai bija jānotiek Zatler autor wpirmdien un otrdien, tiek pārcelta uz vēlāku laiku sakarā ar gaisa satiksmes problēmām.

Un šī paša iemesla dēļ Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers un Lilita Zatleres kundze jau sestdien ar automašīnām izbrauks uz Krakovu, Polijā, kur rīt piedalīsies Polijas prezidenta unn viņa sievas bēru ceremonijā.

Papildinu
18.04.2010

Svētdien, Polijas Valsts prezidenta Leha Kačiņska bēru dienā, no plkst. 12 līdz 12.03 visā Latvijā izsludināts triju minūšu klusuma brīdis un tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas.

Sirēnu iedarbināšana plānota kā piemiņas pasākums, tādēļ tiek atgādināts: tas nav saistīts ar avārijas vai katastrofas draudiem un nekāda tālākā rīcība nav nepieciešama.

Transportlīdzekļu vadītāji un sabiedriskā autotransporta vadītāji tiek aicināti iespēju robežās apstāties un ievērot triju minūšu klusuma brīdi.

PAPILDINU 21.04.2010

Polijas medijos parādījušās versijas, ka apgaismes iekārtas krievu lidlaukā katastrofas brīdī nav darbojušās.

Polijas Kara prokuratūras pārstāvis Zbigņevs Ržepa, kurš Maskavā darbojas poļu izmeklētāju grupā, radiostacijai TOK FM apliecināja, ka prokuratūra pieprasījusi Krievijas izmeklētājiem informāciju par apgaismošanas iekārtām lidlauka apkaimē.

«Mēs esam ieinteresēti noskaidrot visas katastrofas detaļas,» sacīja pulkvedis. «Ir jānoskaidro visi apstākļi, ir jānopratina visi liecinieki, atskaites jānodod atklātībai.»

PAPILDINU 23.04.2010

Par to ziņojot daudzi Polijas un Ukrainas interneta forumi…

Video autoru nodūrušas pagaidām nenoskaidrotas personas. Cietušo pēc tam, kad viņa uzbruka nenoskaidrotas personas, kritiskā stāvoklī nogādāja slimnīcā, taču 16. aprīlī slimnīcā viņam no jauna uzbrukuši divi maskās tērpušies vīrieši un atkārtoti sadūruši, šoreiz – nāvējoši.

Internetā publicēto informāciju, kā arī uzņemto video neviens oficiāli nav apšaubījis, taču oficiālie avoti to arī neapstiprina. Tomēr video sižetā redzētais precīzi sakrīt ar oficiāli uzņemtajām avārijas vietas fotogrāfijām.
SKATIES VIDEO , kur nepārprotami dzirdami šāviena trokšņi…

PAPILDINĀTS10.06.2010

Polijas puses veidots video par notikumu gaitu :

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

3 viedokļi par “Smags trieciens Polijas Tautai (video)

 • .
  .

  Līdzjūtība tuviniekiem. Nesaprotu kāds te sakars ar miglu. Lidmašīnu un vēl pie tam prezidenta, ir apgādāta ar aukstas klases radariem,lokātoriem un tamlīdzīgi. Var taču nosēstiea ar autopilotu, kas tiek koriģēts no lidlauka. MISTIKA

  Atbildēt
 • .
  .

  Vakar pl. 22:oo ziņās LR-1, ka pēc avārijas karavīri mainījuši lidlauka spuldzes..
  Vai speciāli, vai kārtējā ķaimiņu tautas domāšanas nevīžība.. Vēlreiz jāsaka -tas viss ir neticami: kā tā var notikt.
  Bet mūsu tauta ir arī vienaldzīga – sirēnām skanot neapstājās neviens, ne cilvēki, ne mašīnas (manā redzes lokā), vienīgi suns līdzi gaudoja dienā, kad bij jāizrāda cieņa poļu tautai..

  Atbildēt
 • .
  .

  KGB nošāva vēl dzīvus palikušos. NAV JAU PIRMĀ REIZE !

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *