Slavenību atkarība no grimma, šoreiz par Šakiru. (foto,video)

Man, kā skaistās puses pārstāvei vienmēr ir interesējušas aktrišu un dziedātāju noturīgā svaiguma noslēpums. Muļķīte jau neesmu un saprotu, ko pielieto un cik kilogramu kosmētikas  uzliek uz ģīmīti. Meikaps ir zināmā veidā atkarība, bet kas notiek ja esi bez grimma un pārējiem knifiņiem un stiķīšiem.

Man bail, ka vienu otru zvaigzni Tu vari nepazīt….jau rakstīju (Kristina Agilera bez grimma nav atpazīstama) un tagad tīri sievišķīgi uzbrukšu Šakirai ar pilnu vārdu salikumu Šakira Izabella Mebaraka Ripolla.

Piekritīsi, ka Šakira vienmēr izskatās labi un pat pārak labi…var apskaust figūru un izskatu kopumā. Pat tik labi, ka viņā “ieķēries”  futbolists Žerārs Pekē, kas ir jaunāks par Šakiru, kurai ir apaļi 34.gadiņi.

Nu lūk …Šakira palikusi neuzmanīga un nejauši parādījusies lidostā „Le Burže”visuresošajiem paparaci bez grimma un citiem uzlabojumiem. Domāju augstpapēžu kurpes, jo Šakiras augums ir nieka 150cm…pamaz priekš augumā garā Pekē.

Pirmo reizi Šakiru ieraudzīju bez frizūras un citiem izskaistinājumiem… tiešām nepazītu un pat neticētu, ka tā ir viņa.

Neiešu jau strīdēties, kā viņai izskatīties… man pat liekas, ka dabīgums sievietē ievieš uzticamības areolu un vieš vīriešus domāt par to īsto vienīgo un uzticamo.

Tā es domāju, bet laikam jau jaunais Šakiras draugs domā tāpat.

Jaunākais un vaļīgais Šakiras  klips „Rabiosa”, kur ir redzams arī Žerārs Pekē…

Un tagad ŠAKIRA bez grimma… dabīga

Jā...tā ir ŠAKIRA

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viedokļi:

  1. Smecernieks says:

    Autore nav pazīstama ar Adobe Photoshop.

  2. ksks says:

    da pričom tur apstrāde esmu redzējis viņas foto vēl trakākā izskatā,pēc vienas ballītes Kolumbijā, rīta bilde, pag pameklēšu , ja atradīsies ielinkošu.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu