Skumja patiesība par attiecībām, otrā puse mani nemīl

Skumja patiesība.

Fakts, īsta mīlestība nav produkts, ko var nopirkt. Īsta mīlestība ir divu cilvēku neatkārtojama jūtu kopība. Tomēr, saprotoša līdzāspastāvēšana reti ir perfekta.

Skumja patiesība un secinājumi.

Ir daudz gadījumu, kad pāriem neizdodas ienest kopēju mīlestību savā dzīvē. Jo ātrāk jūs atklāsit problēmas jūsu attiecībās, jo vieglāk jums būs virzīties tālāk un pieņemt tālākos lēmumus.

Ir divas iespējas. Vai nu jūs dzīvojat kopā bez mīlestības, vai jūsu ceļi šķiras. Ja spēsi pamanīt agrīnas pazīmes, ka tevi vairāk nemīl, iespējams, varēsi izdarīt pareizo izvēli tālākajai rīcībai.

Tici, tas tev nāks par labu nākotnē!

Mīlestība ir pagājusi.

Problēmu iztirzāsim no vīrieša viedokļa, bet visu rakstīto var attiecināt arī no sievietes interešu puses.

Vīrietim liekas, ka viņa (sieva) vairs nerūpējas par jums un viņas pieķeršanās jums pamazām izzūd. Var šķist, ka viņa ir zaudējusi interesi par dzīvi kopumā.

Skumja patiesība

Patiesībā viņa ir zaudējusi interesi tikai par savu partneri. Tas ir tā, it kā viss dzīvības spēks, kas kādreiz bija viņas dzīvē, pēkšņi ir pazudis.

Viņa vairs neinteresē tavs izskats.

Kādreiz, viņa tev teica, ka tu izskaties labi. Tomēr, ak vai, visi šāda veida komplimenti sāk ātri pazust. Tagad praktiski nekas nav palicis pāri no bijušās uzmanības pret tavu personu.

Skumja patiesība, attiecības.

Tu saproti, ka viņa redz, ka jūsu attiecības mirst un nīkuļo. Viņa necenšas tās glābt no lēnas un sāpīgas attiecību nāves. Viņai vairs nav pacietības risināt ieilgušos strīdus, pat sīkumos.

Jūsu komunikācija samazinās. Komunikācija ir ikvienu spēcīgu attiecību pamats. Kad jums un jūsu otrai pusītei vairs nav garu un saturīgu sarunu. Tas nozīmē, ka jūs, iespējams, esat zaudējuši interesi viens par otru un jūsu kopdzīves dzirkstele mirst.

Viņa rīkojas pati, neatkarīgi no tava viedokļa.

Jūsu domas un jūtas viņus vairs neaizrauj. Viņa darīs to, ko viņi vēlas, neatkarīgi no tā, kā jūs par to attieksieties. Ja viņas darbības rezultātā jūs jutīsiet diskomfortu, tas tikai nozīmē, ka viņa jūs vairs nemīl.

Viņa neizsaka pateicību par taviem romantiskajiem žestiem. Kādreiz, viņa mēdza just prieku, kad tu viņai atnesi dāvanu vai ziedus. Tomēr, tagad viņa uz visiem taviem žestiem atbild tikai ar vienaldzību.

Jūs vienmēr esat sarunas aizsācējs. Ja jūtat, ka esat tas, kurš pieliek pūles, lai uzsāktu sarunas, taču viņa izvairās no sarunām. Tad tas ir pirmais zvaniņš, ka laiks pārskatīt savas attiecības.

Ja viņa patiešām tevi mīlētu, viņa labprāt vēlētos ar tevi runāt par jebko. Kādreiz viņa labprāt vērsās pie jums pēc padoma, viedokļiem utt. Tagad tu jūti noraidošu nē.

Skumja patiesība, mīlestība ir pagājusi.

Apskatīsim pazīmes, ka ir pienācis laiks pārtraukt attiecības.

1. Pazudusi jebkāda romantika, jūsu starpā.
2. Viņa pārstāj pieprasīt no jums uzmanību.
3.Viņa pārstāj pievērst jums uzmanību.
4.Reta fiziskā tuvība.

Iepriekš viņa nepārtraukti lūdza pastāvīgu saziņu ar jums visas dienas garumā. Tagad viņa tik tikko atzīst jūsu esamību. Viņa arī neprasa, lai jūs viņai veltītu vairāk uzmanības, jo viņai šķiet, ka tā viņai vairs nav vajadzīga.

Skūpsti, apskāvieni utt. – tas viss ir pagātnē. Kad jūsu tuvība izzūd, varat būt pārliecināta, ka jūsu sieviete jūs vairs nemīl.
Secinājumus izdariet ar vēsu pratu, bet galvenais ir saprast. Vai ir vērts turpināt mocīt sevi un otro pusīti?

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Skumja patiesība par attiecībām, otrā puse mani nemīl”

  1. west saka:

    fakts puse no laulātajiem izšķiras.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top