Skaņas frekvences, kā tās ietekmē veselību un labsajūtu

Skaņas frekvences.

Būsi pārsteigts par to, kā skaņas frekvences var izmanīt to ko nevar paveikt ar tabletēm un pat intensīviem vingrošanas stundām sporta nodarbībās. Varbūt mazliet pārspīlēju, bet ir tūkstošiem norādes un cilvēku apliecinājumi, ka skaņa dziedē un palīdz.

Šodienas rakstā apskatīsim skaņas frekvences, kas palīdz.

Svara zaudēšana, cilvēki nereti pievēršas dažādām neparastām un ne vienmēr zinātniski pierādītām metodēm. Viena no pierādītām metodēm ir skaņas terapija, proti, skaņas klausīšanās ar frekvenci 280 Hz un 295,8 Hz.

Skaņas frekvences 280 Hz un 295,8 Hz.

Kāda ir atšķirība starp tām un kura frekvence ir efektīvāka svara zaudēšanai? Mēģināsim to izprast un vienlaikus klausīsimies šīs skaņas tiešsaistē, lai iespējams varētu viegli zaudēt pāris simtus lieko gramu.

Kas ir skaņas terapija?

Skaņas terapija ir alternatīvās medicīnas veids, kas liecina, ka dažādas skaņas frekvences var pozitīvi ietekmēt cilvēka fizisko un emocionālo labsajūtu.

Skaņas frekvencesEksperimentāli ir noskaidrots, ka noteiktas frekvences skaņas viļņi var dziļi ietekmēt cilvēka ķermeni un prātu, veicinot relaksāciju, mazinot stresu un uzlabojot vispārējo pašsajūtu.

Tiek uzskatīts, ka skaņas viļņi, ko dzird mūsu smadzenes, var rezonēt ar mūsu ķermeņa šūnām, audiem un enerģijas centriem, ietekmējot to vibrācijas frekvences un izraisot dažāda veida efektus.

Skaņas frekvences, 280 Hz un svara zudums

Apgalvojumi, ka 280 Hz skaņa veicina svara zudumu, ir balstīti uz faktu, ka šī frekvence var ietekmēt smadzenes, lai nomāktu apetīti.

Stingri zinātniski pētījumi, kas apstiprina šo hipotēzi, vēl nav publicēti (vai arī tie vienkārši nav plaši pieejami), taču daudzu simtu lietotāju pieredze šajā jautājumā liecina par labu šai hipotēzei.

Noskaņosimies uz pozitīvu noskaņojumu jau šobrīd, nomierināsim sevi no iekšpuses un bez traucēkļiem, tieši tagad klausīsimies skaņu ar 280 Hz frekvenci.

Kā tu jūties?

Vai TEV šķiet, ka vēlies ēst mazāk? Ja ar tām minūtēm, ko šis videoklips atskaņo, tev nepietiek, atkārto klausīšanos vēl dažas reizes.

Frekvence 295,8 Hz un tauku dedzināšana.

Atšķirībā no 280 Hz frekvences, kas organismā stimulē procesus, kas nomāc apetīti, 295,8 Hz frekvence izraisa stimulējošu stāvokli smadzenēs, kas veicina tauku šūnu “sadedzināšanu” visā ķermenī.

Papildus tauku šūnu skaita samazināšanai šīs frekvences klausīšanās uzlabo vispārējo vielmaiņu organismā. Esmu spiests vēlreiz izteikt atrunu.

Visam teiktajam nav 100% zinātniska pamata, un šīs parādības var būt placebo efekta rezultāts. TOMĒR sasodīts, ja tas patiešām darbojas un patiešām palīdz simtiem un tūkstošiem cilvēku cīnīties ar lieko svaru, tad ko tad vēl vajag?

Ieņemiet ērtu pozīciju, atpūtieties un klausieties skaņu tiešsaistē ar 295,8 Hz frekvenci tieši tagad.

 

Ir svarīgi atcerēties, ka svara zaudēšanas process ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tostarp mērenām fiziskām aktivitātēm, sabalansēta uztura, pozitīva garīgā stāvokļa utt.

Skaņu klausīšanās ar frekvenci 280 un 295,8 Hz ir tikai viens no rīkus, kurus varat izmantot, lai palīdzētu ķermenim atbrīvoties no liekajiem kilogramiem un nepieliekot daudz pūļu.

Lai skaņa sāktu ietekmēt jūsu ķermeni, ir nepieciešamas tikai dažas klausīšanās minūtes, pēc kurām ķermenis pats sāks darboties pareizajā virzienā. Šis process ir pilnīgi drošs un neizraisa nekādas blakusparādības. Tās efektivitāte nav zinātniski pierādīta, bet to apstiprinājusi simtiem un tūkstošiem lietotāju pieredze.

Skaņas frekvences, 528 Hz ietekme uz cilvēkiem.

Apsvērsim jautājumu par to, kāda ir 528 Hz skaņas ietekme uz mūsu stāvokli, un, protams, klausīsimies to. Ja kas, 528 Hertz klausieties tiešsaistē.

528 Hz frekvence ir saistīta ar tā saukto “Mīlestības skaņu”, jo tā rezonē ar sirds čakru, tāpēc ļoti bieži tiek izmantota skaņas terapijas praksē. Tiek uzskatīts, ka tai ir šāda ietekme:

 • Samazināts stress un vispārējs trauksmes līmenis
 • Atvieglo iemigšanu un uzlabo miega kvalitāti
 • Paaugstināts enerģijas līmenis
 • Atbrīvošanās no sūdzībām un negatīvām domām
 • Bojātu audu dziedināšana un DNS atjaunošana

Pat oficiālā zinātne aktīvi pievērš uzmanību skaņai ar frekvenci 528 Hz. Pētījumi un eksperimenti ir parādījuši, ka šai skaņai ir šādas apstiprinātas īpašības:

 1. Palielina šūnu dzīvotspēju par aptuveni 20% un samazina ROS (reaktīvā skābekļa ) ražošanas līmeni līdz pat 100%.
 2. Maina ūdens molekulu fizisko mijiedarbību un var ierosināt kopas veidošanos, kas efektīvi uzlabo DNS atjaunošanos.
 3. Alkohola postošās ietekmes uz cilvēka fizioloģisko stāvokli samazināšana.
 4. Ievērojami samazina trauksmes līmeni un vispārējo spriedzi.
 5. Samazina reaktīvo oksidatīvo formu kopējo koncentrāciju smadzeņu audos žurkām.
 6. Palielina testosterona koncentrāciju žurku smadzenēs, kas izraisa nemierīgas uzvedības samazināšanos.

Saites uz zinātnisko pētījumu rezultātiem tiek publicētas cienījamās zinātniskās vietnēs. Pat veselas grāmatas ir veltītas 528 Hz frekvencei! Tādējādi Leonards Horovics savā darbā “528: The Prosperity Key of Love”

(The Book of 528: Prosperity Key of Love) apgalvo, ka 528 Hz frekvencei ir dziļa saikne ar dabu – gaisu, ūdeni, augiem, saules gaismu, kukaiņu (bišu) skaņas utt. Tā ieņem centrālo vietu visā, kas notiek visā Visumā.

Skaņas frekvences, dodu jums iespēju iegūt šo grāmatu par velti. Iegūšana ŠEIT. (gan angliski, bet tu taču proti vai ne tā?)

Protams, pārbaudīsim pašrocīgi, ja nu palīdz un tu to neesi izmantojis!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Skaņas frekvences, kā tās ietekmē veselību un labsajūtu”

 1. Arvis N saka:

  Jauki jau jauki, bet ja man aiz sienas visu dienu… es nojuktu!

 2. Justīne saka:

  Palīdz un kā vēl, vajag lasīt ārzemju veselības rakstus, tur ir miljoniem piekritēju skaņas terapijas izmantošanas labai praksei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top