Skaista sieviete, kāpēc daudzi vīrieši baidās no skaistulēm

Skaista sieviete ir, kā dārga automašīna.

Noteikti esat dzirdējuši no draugiem, ko līdzīgu.   Viņi ir pārliecināti, skaista sieviete prasa individuālu pieeju.
Ko es, kā stiprā dzimuma pārstāvis varu teikt par šādu nostāju.

Kāpēc skaista sieviete daudzus atbaida?

Vīrieši pēc savas būtības ir slinki radījumi un visos iespējamos veidos cenšas izvairīties no nevajadzīgām kustībām. Ja kas, tas attiecināms uz lielu vairumu vīriešu.

Vīrietis labprāt novirzīs savu enerģiju biznesa problēmu risināšanai, nodarbosies ar savas mājas labiekārtošanu. Pat palīdzēs draugam!

Taču, noteikti netērēs savu enerģiju un spēkus, lai “iekarotu” ļoti skaistu sievieti. Pat drīzāk nevis slinkums, bet bailes zaudēt skaistas sievietes mīlestību, bailes, ka viņi nespēs viņu noturēt.

Tas liek mums (ierindas vīrietis) saistīt savu likteni ar  “mājas” sievietēm. Tā rezultātā, iespējams, lielākā daļa skaisto sieviešu ir nelaimīgas savā personīgajā dzīvē. To man, kā noslēpumu pastāstīja Sana.

Skaista sieviete, vīrieši baidās viņas iepazīt, jo baidās tikt noraidīti.

Skaista sieviete ir kā skaista un dārga lieta, ko ne visi var atļauties. Vīriešiem ir vieglāk domāt, ka visas skaistās sievietes pieder kādam, tāpēc viņas var tikai apbrīnot un apbrīnot.

Tomēr, kaut kur tur, dziļi sirdī, viņi cer kādu dienu pavadīt nakti ar šādu skaistumu. Pārdroša vēlēšanās,taču, nav nereāla!

Tikai drosmīgi vīrieši var iegūt šādu sievieti. Ne bagātie, bet DROŠIE. Jā, jā, vīrieši, ja vēlaties sev blakus skaistu sievieti, jums vienkārši jābūt drosmīgam.

Pat zinot, ka sieviete ir brīva, vīrietis no viņas joprojām baidās.

Kāpēc?

Var būt daudz iemeslu, sākot ar savu nedrošību un beidzot ar iepriekšēju neveiksmīgu komunikācijas pieredzi.

Skaista sieviete

Gandrīz visi vīrieši skaistas sievietes uzskata par izlutinātām un prasīgām. Līdz ar to bailes, ka var nepietikt līdzekļu un spēku, lai apmierinātu visas viņu vajadzības.

Kāpēc visi vīrieši ir pārliecināti, ka skaistai sievietei vajadzētu būt dārgām lietām. Dārgām dāvanām un iespējai noteikti atpūsties dārgos kūrortos.

Tomēr, uzdod jautājumu sev, vai tas nav vajadzīgs “mājas” sievietei?

Fakts, ka katra sieviete sapņo par skaistu dzīvi un skaistām lietām. Vēlreiz jautāšu, kā to lai saprot, veidot attiecības un vienlaikus baidīties no skaistām sievietēm?

Paradokss.

Tomēr, mums vīriešiem, ir neizskaidrojami mulsuma un nedrošības simptomi attiecībās ar skaistuli.

Lielākoties, viss, ko vīrietis var atļauties, ir apbrīnot, apbrīnot, bet, domājot par tuvināšanos un iepazīšanos, vīrieši iekrīt mulsumā.

Bailes tikt noraidītām ir stiprākas par vēlmi sazināties ar skaistu sievieti. Ir konstatēts, ka saziņa ar skaistu sievieti izsit vīriešus no līdzsvara, viņi sāk nervozēt un jūtas neaizsargāti.

Jo dziļi iesakņojies sociālais stereotips, ka skaistai sievietei vienmēr ir daudz cienītāju, kas nozīmē pārāk garu “pagātni”.

Katrs vīrietis vēlas uzskatīt sevi par vienīgo, nevis citu kungu skaistuma sarakstā. Nav reāli pārliecināt vīrieti par pretējo.

Viņš nekad neticēs, ka tieši skaistās sievietes ir visvientuļākās un nelaimīgākās savā personīgajā dzīvē.

Ko par šīm vīriešu pārdomām teica Sana.

Sieviete sapņo par vienkāršu sieviešu laimi, par savu mīļoto vīrieti blakus. Skaista sieviete, ticiet man, ne visām skaistām sievietēm ir vajadzīgas pilis. Dārgas automašīnas un dimanti.  Vienkārši ir jāmīl. Toties lielāka daļa vīriešu ņem parastas, mīļas, pieticīgas sievas, ar kurām ir vienkārši un ērti.

Taču ir izņēmumi.

Ir vīrieši, kuriem ir drosme pieradināt skaistuli un laimīgi dzīvot kopā ar viņu. Žēl tikai, ka šādi vīrieši ir mazākumā un viņu nav pietiekoši visām skaistulēm.

Skaista sieviete, tomēr kāpēc?

Ja kas, tad vīrieši var justies nedroši vai pat baidīties no skaistulēm dažādu iemeslu dēļ.

Nekomfortabli saziņā.

Daudzi cilvēki, ne tikai vīrieši, var justies neērti, saskaroties ar cilvēkiem, kurus tie uzskata par skaistiem vai pievilcīgiem. Tas var būt saistīts ar neuzticības vai nedrošības sajūtu, kā arī bailes no noraidījuma.

Vīrieši var uzskatīt, ka skaistules ir sarežģītas vai pašapzinīgas, viņi var samulst to klātbūtnē.  Viņi nepietiekami labi sapratīs vai nevarēs sazināties ar šādām sievietēm.

Daži vīrieši var justies spiesti uzvesties noteiktā veidā, ja viņi iepazīst skaistu sievieti. Viņi var uzskatīt, ka viņiem jābūt īpaši jautriem, pārliecinošiem vai uzmanīgiem, lai iegūtu uzmanību vai labu attiecību kopumu no sievietes.

Skaista sieviete, pašvērtējums.

Ja vīrietis jūtas nedrošs par savu izskatu vai personības iezīmēm, viņš var baidīties, ka skaista sieviete viņu nepieņems vai nesapratīs. Svarīgi ir atcerēties, ka ikviena persona ir individuāla, un skaistuma subjektivitāte nozīmē, ka katram cilvēkam ir savs uzskats par pievilcību.

Nav nepieciešams baidīties no skaistām sievietēm vai jebkura cita iemesla dēļ justies nedrošam, jo attiecību veidošana un uzturēšana ir atkarīga no komunikācijas, uzticības un abpusējas sapratnes.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

2 viedokļi par “Skaista sieviete, kāpēc daudzi vīrieši baidās no skaistulēm

 • .
  .

  Tā tas ir, vienkāršās labāk, mazāk kreņķu!

  Atbildēt
 • .
  .

  Taisnība, ja es esmu skaista,tatad man ir pievienotā vērtība. Kungi skaistums maksā!

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *