Skaista sieviete, kāpēc daudzi vīrieši baidās no skaistulēm

Skaista sieviete ir, kā dārga automašīna.

Noteikti esat dzirdējuši no draugiem, ko līdzīgu.   Viņi ir pārliecināti, skaista sieviete prasa individuālu pieeju.
Ko es, kā stiprā dzimuma pārstāvis varu teikt par šādu nostāju.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Kāpēc skaista sieviete daudzus atbaida?

Vīrieši pēc savas būtības ir slinki radījumi un visos iespējamos veidos cenšas izvairīties no nevajadzīgām kustībām. Ja kas, tas attiecināms uz lielu vairumu vīriešu.

Vīrietis labprāt novirzīs savu enerģiju biznesa problēmu risināšanai, nodarbosies ar savas mājas labiekārtošanu. Pat palīdzēs draugam!

Taču, noteikti netērēs savu enerģiju un spēkus, lai “iekarotu” ļoti skaistu sievieti. Pat drīzāk nevis slinkums, bet bailes zaudēt skaistas sievietes mīlestību, bailes, ka viņi nespēs viņu noturēt.

Tas liek mums (ierindas vīrietis) saistīt savu likteni ar  “mājas” sievietēm. Tā rezultātā, iespējams, lielākā daļa skaisto sieviešu ir nelaimīgas savā personīgajā dzīvē. To man, kā noslēpumu pastāstīja Sana.

Skaista sieviete, vīrieši baidās viņas iepazīt, jo baidās tikt noraidīti.

Skaista sieviete ir kā skaista un dārga lieta, ko ne visi var atļauties. Vīriešiem ir vieglāk domāt, ka visas skaistās sievietes pieder kādam, tāpēc viņas var tikai apbrīnot un apbrīnot.

Tomēr, kaut kur tur, dziļi sirdī, viņi cer kādu dienu pavadīt nakti ar šādu skaistumu. Pārdroša vēlēšanās,taču, nav nereāla!

Tikai drosmīgi vīrieši var iegūt šādu sievieti. Ne bagātie, bet DROŠIE. Jā, jā, vīrieši, ja vēlaties sev blakus skaistu sievieti, jums vienkārši jābūt drosmīgam.

Pat zinot, ka sieviete ir brīva, vīrietis no viņas joprojām baidās.

Kāpēc?

Var būt daudz iemeslu, sākot ar savu nedrošību un beidzot ar iepriekšēju neveiksmīgu komunikācijas pieredzi.

Skaista sieviete

Gandrīz visi vīrieši skaistas sievietes uzskata par izlutinātām un prasīgām. Līdz ar to bailes, ka var nepietikt līdzekļu un spēku, lai apmierinātu visas viņu vajadzības.

Kāpēc visi vīrieši ir pārliecināti, ka skaistai sievietei vajadzētu būt dārgām lietām. Dārgām dāvanām un iespējai noteikti atpūsties dārgos kūrortos.

Tomēr, uzdod jautājumu sev, vai tas nav vajadzīgs “mājas” sievietei?

Fakts, ka katra sieviete sapņo par skaistu dzīvi un skaistām lietām. Vēlreiz jautāšu, kā to lai saprot, veidot attiecības un vienlaikus baidīties no skaistām sievietēm?

Paradokss.

Tomēr, mums vīriešiem, ir neizskaidrojami mulsuma un nedrošības simptomi attiecībās ar skaistuli.

Lielākoties, viss, ko vīrietis var atļauties, ir apbrīnot, apbrīnot, bet, domājot par tuvināšanos un iepazīšanos, vīrieši iekrīt mulsumā.

Bailes tikt noraidītām ir stiprākas par vēlmi sazināties ar skaistu sievieti. Ir konstatēts, ka saziņa ar skaistu sievieti izsit vīriešus no līdzsvara, viņi sāk nervozēt un jūtas neaizsargāti.

Jo dziļi iesakņojies sociālais stereotips, ka skaistai sievietei vienmēr ir daudz cienītāju, kas nozīmē pārāk garu “pagātni”.

Katrs vīrietis vēlas uzskatīt sevi par vienīgo, nevis citu kungu skaistuma sarakstā. Nav reāli pārliecināt vīrieti par pretējo.

Viņš nekad neticēs, ka tieši skaistās sievietes ir visvientuļākās un nelaimīgākās savā personīgajā dzīvē.

Ko par šīm vīriešu pārdomām teica Sana.

Sieviete sapņo par vienkāršu sieviešu laimi, par savu mīļoto vīrieti blakus. Skaista sieviete, ticiet man, ne visām skaistām sievietēm ir vajadzīgas pilis. Dārgas automašīnas un dimanti.  Vienkārši ir jāmīl. Toties lielāka daļa vīriešu ņem parastas, mīļas, pieticīgas sievas, ar kurām ir vienkārši un ērti.

Taču ir izņēmumi.

Ir vīrieši, kuriem ir drosme pieradināt skaistuli un laimīgi dzīvot kopā ar viņu. Žēl tikai, ka šādi vīrieši ir mazākumā un viņu nav pietiekoši visām skaistulēm.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

2 viedokļi par “Skaista sieviete, kāpēc daudzi vīrieši baidās no skaistulēm

 • .
  .

  Tā tas ir, vienkāršās labāk, mazāk kreņķu!

  Atbildēt
 • .
  .

  Taisnība, ja es esmu skaista,tatad man ir pievienotā vērtība. Kungi skaistums maksā!

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *