Skaidrojošais tests par emocionālo vietu sabiedrībā

Skaidrojošais tests.

Viens no labi zināmajiem testiem, kas palīdzēs izprast savu pašreizējo emocionālo stāvokli. Izprast savu stāvokli sabiedrībā un to, kādu tu redzi sevi tuvākajā nākotnē.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Domāju, ka liepājniekiem un tautai Latvijā būs interesanti novērtēt savas izredzes nākotnē.

Skaidrojošais tests iesaka apskatīt fotogrāfiju.

Katrs no šiem cilvēciņiem kokā ir intelektuāli attīstīts savā veidā un ir savā noskaņojumā. Vispirms nosakiet, kurš no viņiem šobrīd ir vairāk līdzīgs jums, un pēc tam izvēlieties personu, kurai vēlaties līdzināties.

Skaties uzmanīgi un atceries cilvēciņa numuru.

Skaidrojošais tests

Visbeidzot, uzziniet savu rezultātu.

Ja izvēlējāties 1., 3., 6. vai 7. pozīciju. Tas raksturo jūs kā motivētu cilvēku, kurš nebaidās no šķēršļiem.

Ja jūsu izvēle atbilst šādiem skaitļiem: 2, 11, 12 vai 19, tas nozīmē, ka esat kopienas cilvēks un vienmēr vēlaties palīdzēt saviem draugiem.

Ja izvēlējāties 4. pozīciju, tas definē jūs kā cilvēku ar pārtikušu un drošu dzīvi, kurš vēlas sasniegt maksimālus panākumus, nepiedzīvojot lielas grūtības.

Izvēle bija 5 vai 8 , jūs, iespējams, esat noguris, jums ir maz spēka vai motivācijas. Ja izvēlējāties numuru 9, jūs esat jautri mīlošs cilvēks, kuram patīk jautrība.

Skaidrojošais tests, numurs 13 vai 21.

Jūs esat noslēgts cilvēks ar daudziem iekšējiem konfliktiem. Jūs izvairāties no ciešām attiecībām ar citiem cilvēkiem. Jums patīk gremdēties savās domās, jums patīk meditēt.

Ciparus 10 vai 15, jūs viegli pielāgojaties dzīvei un neizplatāties par apkārtējiem. Numurs 14, jūs iekrītat emocionālā bezdibenī. Visticamāk, jūs pārdzīvojat iekšēju krīzi.

Skaitli 20 izvēlas cilvēki ar augstu pašnovērtējumu. Dabiski dzimuši līderi, kuri vēlas, lai visi viņos klausās.

Vai izvēlējāties numuru 16?

Jums ir apnicis atbalstīt kādu citu. Bet jūs, iespējams, redzējāt, ka skaitlis 17 jūs apskauj. Taču jūs būsiet priecīgi uzzināt, ka neesat viens un jūs esat uzmanības ieskauts.

Ja izvēlējāties 18.

Prioritātes tavā dzīvē ir noteiktas, un pat tad, ja tev liekas, ka tava karjera vai darbs nav sasniedzis vēlamo līmeni, tev iet labi.

Jo, tāpat kā 17. numura gadījumā, tu piesaisti labus un uzticīgus draugus. Tu dod priekšroku putnam rokā, nevis pīrāgam debesīs.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *