Silvio prostitūtas un nepiedienīgie žesti (video)

Daudzu tūkstošu sieviešu visā Itālijā, kā arī citviet pasaulē, izgāja ielās akcijā ar nosaukumu „Ja ne tagad, tad kad?”, lai pieprasītu premjera Berluskoni atkāpšanos.

Pēc protestējošo domām S. Berluskoni, kuru apsūdz sakaros ar nepilngadīgu prostitūtu, liekot sievietes uztvert nevis kā dzīvas būtnes, bet gan kā objektus. Man gan liekas, ka galvenais iemesls ir Berluskoni visatļaudība un morāles straujais kritiens, kas Itālijai ar savu izlaidīgo premjeru godu nedara.

Uz notiekošo nekavējoties ir reaģējušas varas iestādes. Milānas izmeklēšanas tiesneši ir apsūdzējuši Berluskoni seksuālās attiecībās ar nepilngadīgām prostitūtām, kā arī par mežonīgu orģiju rīkošanu.
Tas izsauca Itālijā īstu mediju histēriju, laikrakstu pirmajās lapaspusēs parādoties aizvien jaunām notikušā detaļām.

Prokuratūra rosināja uzsākt tūlītēju tiesas procesu pret premjeru. Tomēr politiķis noliedz sev izvirzītās apsūdzības, saucot tās par konkurentu plānotu pretīgu apkaunojumu ar mērķi gāzt viņu no amata. Valsts prezidents Džordžo Napolitāno brīdinājis premjeru, ka politiskā situācija valstī kļuvusi pārāk saspringta un tas varot novest pie drīzām vēlēšanām.

Tomēr nav dūmu bez uguns…žurnālisti uzzinājuši par fotogrāfiju, kurās valsts premjerministrs Silvio Berluskoni redzams kails prostitūtu kompānijā.

Itālijā sensācija Nr1… masu informācijas līdzekļi sarīkojuši īstas šo fotogrāfiju medības, solot par katru atlīdzību – sākot no viena miljona eiro.

Ja Tev mētajas nebēdnieka Berloskoni kailfoto vari kļūt bagāts 😉

Man arī ir dažādi jautri video par šā premjera izdarībām….piemēram, nepiedienīgi žesti pret Itāļu policisti utt.

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viens viedoklis

  1. smuidra says:

    Interesanti cik jāmaksā lai ar viņu gulētu, es pat ar apaļvaidzi dombrovski negulētu pa pliku velti.visam sava cena.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu