Silent Yacht, konkurents Tesla automobiļiem, bet uz ūdens

Silent Yacht ražo elektriskas jahtas.

Ja precīzāk, tad izklaides jahtas un katamarānus. Videi draudzīgu, praktiski klusu elektrisko katamarānu popularitāte ļāva Silent Yacht paziņot par šāda veida kuģu sērijveida ražošanas sākšanu.

Klusā jahta jau ir saņēmusi “Marine Tesla” titulu.

Uzņēmums ražo elektrisko katamarānu modeļus, izmantojot saules enerģiju dažādās cenu kategorijās. Pirmo elektrisko katamarānu modeļu prezentācija notika tikai 2019. gadā.

Silent Yacht tagad ir paziņojusi par šāda veida kuģu masveida ražošanas sākšanu.

Silent Yacht
Silent Yacht
Silent Yacht
Silent Yacht
Elektrisko katamarānu sērijā ir trīs modeļi. Tie būtu 16,7 metri, 18,2 metri un 24,3 metri gari. Visi katamarāni tiek darbināti ar saules baterijām un bāzes baterijām.

Saules paneļi ražo 10 līdz 26 kW enerģijas, savukārt akumulatoru jauda ir no 150 līdz 532 kWh. Visjaudīgākā katamarāna enerģijas jauda ir salīdzināma ar pieciem Tesla Model S sedaniem.

Līdz šim Silent Yacht jau ir saražojis 11 elektriskās jahtas. Lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu, kuģu būvētavās Taizemē un Itālijā notiek jahtu būvniecība. Itālijas kuģu būvētava Fano būvē ražošanas līniju, kas spēj saražot līdz 60 vienībām gadā.

Pēc uzņēmuma pārstāvju teiktā, katamarāna Silent pamatmodeļa izmaksas ir aptuveni 2 miljoni ASV dolāru.

Tikmēr šī diezgan augstā cena ļaus uzņēmumam veiksmīgi konkurēt tirgū ar līdzīgiem kuģiem, kas darbojas ar tradicionālajiem enerģijas avotiem.

Kopš tā laika zīmols Silent Yachts ir kļuvis lielāks un arvien greznāks. Jaunajam jahtu klāstam ir plašs salons un sešas kajītes.  Sešu ar pusi pēdu augsti griesti un neierobežots kreisēšanas potenciāls.  Litija jonu akumulatori, kas darbina 250 kW elektromotorus, tiek uzlādēti ceļā (un bezmaksas).

Ta notiek pateicoties jahtas 1227 kvadrātpēdu lieliem saules paneļiem. Ieguvumi ir!  Minimāla emisija un motors bez vibrācijas.

“Mums ir vairāk dzīvojamās platības nekā konkurentiem,” saka Silent Yachts pārstāvis.  Starp citu, elektromotoriem ir nepieciešama mazāka vieta nekā dīzeļdzinējiem.

Miljonāru luksus nav lēts!

Silent Yacht

Labu Dienu ar Silent Yacht!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top