Sievietes raksturs, kā novest ģimenes dzīvi līdz kraham

Sievietes raksturs.

Katru dienu mēs esam vai nu neesam gatavi parūpēties par kādu citu, nospiežot sevi un savu dzīvi. To var mainīt. Jūs varat izvēlēties pareizo dvēseles masku sev vienīgajai un neatkārtojamajai. Jūs varat kļūt arī par saprātīgu egoisti. Nejauksim ar neprātīgumu un egocentrismu.

Sievietes raksturs un ģimene.

Ja jums pretīgs raksturs un jūs jūtat, ka draugs vai vīrs to vairāk nevar paciest, ieteicams rīkoties. Ja izliksies, ka viss ir labi, tici, tas var sagraut ģimenes dzīvi.

Tomēr, no šķiršanās var izvairīties, ja daiļā dzimuma pārstāve strādās pie savām negatīvajām iezīmēm.

Kas traucē laimīgai laulībai?

1. Tu esi pārāk aizdomīga.

Ja attiecībās nav uzticības ir ļoti slikti. Lielākoties šis netikums nāk no sievietes, tad zini, ka kādu dienu vīrietim tas apniks. Attiecības būs pārāk saspringtas, tas novedīs pie šķiršanās.
Tici man, jo ar mani (Sana) bija tieši tā! Galvenais, ka pēc šķiršanās uzzināju, iemesla nebija no vārda- pavisam.

Sievietes raksturs

2. Tu domā tikai par sevi.

Savtīgums nepalīdz stiprināt ģimeni. Šeit runa nav pat tajā, ka tu sevi pārāk mīli, bet gan savā pārākumā pār vīru. Egoisms tev neļauj atrast kopīgu valodu ar vīrieti un saprasties ar viņu.

3. Mācies, sevi  savaldīt.

Strīda laikā ir ļoti svarīgi klusēt vai ieturēt nelielu pauzi, lai nepateiktu partnerim nepatīkamas lietas. Ja sieviete neprot sevi savaldīt, tas grauj attiecības. Kuram vīrietim patiks bieži strīdi un tava paaugstinātā taisnīguma apziņa. Starp citu, kuras nemaz nav, domāju taisnīgumu.

Kuram gan patīk rupjības? Šīs sievietes rakstura īpašības izraisa strīdus un skandālus. Mēģini domāt, ko saki, pat ja tev šķiet, ka vīrietis savādāk nesaprot!

4. Tu esi pārāk tieša.

Atklātība attiecībās ir ļoti vērtīga, taču tikai tad, ja tā nepārsniedz saprāta robežas. Lieliski, ja sieviete vīram nemelo! Ja viņa visu laiku tieši stāsta par viņa trūkumiem un pašas neapmierinātību, tad tas vīrietī var izraisīt aizvainojumu.

5. Sieviete ir pārāk lepna.

Tieši lepnums liedz daiļā dzimuma pārstāvēm piedot un saprast otro pusīti. Ja sieviete uzkrāj aizvainojumu un nezina, kā piedot, kādu dienu laulība izjuks. Turklāt negatīvisms, ko viņa pastāvīgi glabā sevī, var izraisīt daudzas slimības un traucējumus.

Vai tad neesi sastapusi īgnu un slimu būtni? Noteikti pat zini tādu savu draudzeņu lokā.

6. Sievietes raksturs, greizsirdība.

Ak, cik daudz ģimeņu ir iznīcinājusi greizsirdība! Ja sieviete ir pārāk aizdomīga, tad viņa var pārsniegt saprātīgo un atrast iemeslu greizsirdībai tur, kur tā nav. Ja vēlies glābt ģimeni, iemācies uzticēties savam partnerim un biežāk runā no sirds uz sirdi!

7. Tu esi nedroša.

Ja tu neuzskata sevi par pievilcīgu un ciet no šaubām par sevi, tas var kļūt par iemeslu greizsirdībai, aizdomīgumam un aizvainojumam pret vīrieti. Ja tu nejūties unikāla vari zaudēt mīļotā cilvēka cieņu. Iemācieties novērtēt sevi un nekavējies pie saviem trūkumiem.

Izsaki sev komplimentus un izceliet savas stiprās puses. Piemēram, es esmu gudra un patstāvīga!

8. Sieviete nemīl sevi.

Šis punkts ir cieši saistīts ar iepriekšējo! Sievietei ir jāizkopj patmīlība, lai nenogurdinātu vīru ar aizdomām, greizsirdību un skandāliem. Ja viņa ir piepildīta ar mīlestību pret sevi, tad viņa sāk to izstarot attiecībā pret citiem.

Ko nu, esmu brīva!

Nu labi, laikam ne visai pareizi runāt par šķiršanās iespējam, ja jau esi šķīrusies. Jāsāk meklēt draugs, bet precīzāk vīrs. Atceries, ja tevī mājo zemāk aprakstītās rakstura iezīmes, tev nekas nesanāks.

Teikšu tā, tu esi gudra meitene un arī pieņemami skaista, bet viena. Kāpēc ar dažām sievietēm vīriešiem ir viegli un interesanti, ar citām – grūti? Kāpēc ārēji, “ne pirmā svaiguma”, vājā dzimuma pārstāves ir laimīgākas nekā viņu iespaidīgākās skaistules?

Sievietes raksturs, kas atbaida vīriešus.

Kādi ieradumi, rakstura iezīmes un uzvedība neļauj “ne pirmā svaiguma” meitenēm satikt savu mīlestību?

Sievietes raksturs, draudzene.

Vīrieši šādas dāmas uztver kā biedrus, ar kuriem var izklaidēties, konsultēties par citām meitenēm vai paslēpties aiz viņas lai dabūtu alibi.
Šādas sievietes sākotnēji nekoķetē. Viņi veido atpazīstamību ar stiprā dzimuma pārstāvjiem un dod priekšroku “zēnu” stilam.

Varbūt šādas meitenes uzauga bez tēva un tāpēc nezina, kā flirtēt ar vīriešiem, vai arī pagātnē saņēmušas negatīvu pieredzi.
Puišiem viņas bieži patīk, bet pēdējie nekādi nevarēs saredzēt viņas sieviešu pūlī, kā savas partneres.

Tātad, draudzenes tips paliks vienatnē. Viņas intelektuāli saprot, kāpēc pret viņām tā izturas, bet viņas tur neko nevar darīt. Tāda karma!

Sievietes raksturs, intraverta.

Sev noslēgtām meitenēm var būt daudz priekšrocību, taču par tām zina tikai tuvi draugi. Viņi ne vienmēr apzinās visu, kas notiek viņas dzīvē. Ko mēs varam teikt par vīriešiem, kuriem jācīnās cauri visām šīm bruņām?

Tikai daži cilvēki ir gatavi pacietīgi gaidīt mēnešus vai pat gadus, kad tiks ielaisti viņas iekšējā pasaulē. Tiekoties ar šādām sievietēm, stiprā dzimuma pārstāvji secina, ka viņus neinteresē šāda noslēgtība, tāpēc netiecas veidot attiecības.

Patiesībā intraverti vienkārši neprot izrādīt savas emocijas, slēpjot tās dziļi sev. Tās ir sievietes, kuras paliek nepamanītas, līdz uzdrīkstas atvērties cilvēkiem.

Sievietes raksturs, skolotājas.

Zināmas sievietes māca visus un kaitina visus. Vīriešiem pret viņām veidojas spēcīga nepatika, jo viņi atgādina nīstos skolotājus no skolas.
Galu galā es vēlos vienkāršas attiecības, nevis smadzeņu skalošanu un pastāvīgus fitnesa testus.

Vīrieši nekavējoties sāk ignorēt “skolotājas”.

Kuras pie katras izdevības tos labo, komentē un kopumā visos iespējamos veidos uzsver savu erudīciju.

Sievietes raksturs, princeses.

Tādas sievietes sēž mājās un nopūšas, ka nevienu nepazīst. Viņas skrien mājās no darba, risina ikdienas problēmas,protams, ja viņām tas patīk. Ja nekas nepatīk no mājas darbiem, tad nodarbošanās ir lasīt vai skatīties filmas… utt.

Sievietes raksturs

Šādām sievietēm gandrīz nav paziņu. Meitenes-princeses neprot sevi pasniegt, vienmēr gaida iniciatīvu no vīriešu puses. Uzvedas vēsi un sapņo par romantiku un skaistiem darbiem viņas labā. Tomēr, kā tad ir ar vīriešiem?

Viņi ātri saprot, kas ir kas, un pāriet uz daudz pretimnākošām dāmām.

Sievietes raksturs, cīņa.

Vīrieši šausmās bēg no skaļām, skandalozām un agresīvām sievietēm. Pat skaistums neglābj, jo to apslāpē mūžīgās neapmierinātības un pretenziju basa balss.

Sievietes raksturs

Tādas sievietes var vulgāri jokot un viņas nebaidās nepazīstama vīrieša klātbūtnē nepiedienīgi lamāties. Par kādām maigām jūtām ar viņu var runāt? Vīriešiem patīk trausla, neaizsargāta sievietes daba. Nav brīnums, ka stiprā dzimuma pārstāvji saziņu ar viņām samazina līdz minimumam.

Kurš gan vēlas, lai viņu izaicina uz pastāvīgām provokācijām? Tātad, šādām sievietēm ir grūti sakārtot savu personīgo dzīvi. Protams, ja vien viņas nesatiek partneri, kurš ir gatavs paciest draudzenes kareivīgo raksturu un iepriecināt viņu it visā. Teiksim tā, vīrs zem sievas tupeles.

Labu Dienu, meklēt gribošās!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Sievietes raksturs, kā novest ģimenes dzīvi līdz kraham”

  1. GGuna. saka:

    Ir emocijas, ko mēs piedzīvojam, kad saskaramies ar kaut ko milzīgu un noslēpumainu. Pēc tam seko dvēseles stāvoklis, kad parādām ziņkārību, vēlamies iepazīt apkārtējo pasauli un piedzīvot atklājumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top