Sievietes ieradumi, kas atbaida potenciālo precinieku

Sievietes ieradumi.

Sieviete vienmēr ir neparedzama, viņa izmanto mazus trikus, lai sasaistītu vīrieti, un tas ir ārkārtīgi efektīvi. Piemēram, Olga Kambala dod vērtīgu padomu visām precēties kārajām dāmām – pārāk nevilkt garumā ar kāzām un neļaut vīrietim kavēties ar bildinājumu.

“Maksimālais laiks, ko drīksti pavadīt draudzenes statusā, ir seši mēneši. Pēc tam vīrietis ir jānoliek fakta priekšā – vai nu bildini, vai – uz redzēšanos!”

Diezgan strikti nostādīts precību risinājums, iespējams, ka vīrietim būtu jādot izlemšanai ilgāku laiku. Nepērk taču auto, bet pakļauj sevi cita cilvēka domām un rīcībai. Taču, kāpēc vīrietis atvadās no savas iespējamās precību kandidātes ātri un bez nožēlas?

Sievietes ieradumi un kļūdas.

Nepateikšu neko jaunu sakot, ka slikti ieradumi neļauj sievietei atstāt labu pirmo iespaidu uz vīrieti. Kāpēc tā, var taču uzvesties labi un godprātīgi, precinieku gaidās. Ieradumi, kas kļuvuši par mūsu dzīves sastāvdaļu, mums kļūst par normu, un mēs tos nekad nepamanām, tāpēc nevaram sevi kritizēt, ja kas.

Citām tie ir pamanāmi, kā īleni no liekulības maisa un galu galā sāk kaitināt potenciālo precinieku. Lielākoties tas noved pie strīdiem, sliktākajā gadījumā līdz šķiršanās nemaz nenonākot līdz precību faktam.

Sievietes ieradumi

Sievietes ieradumi, kas kaitina vīriešus.

Ilgi pucējas.

Slavenākā sieviešu frāze: “ES ESMU GANDRĪZ GATAVA”, kas nozīmē, ka vīrietim ir vēl vismaz pusstunda laika garlaikoties. Galvenais, lai viņa nesāk izrādīt visu savu garderobi un prasīt : “Vai ģērbt šo kleitu vai to bikšu kostīmu”.

Ir vērts paskatīties uz šo ieradumu no pozitīvās puses. Dažkārt, lai izvairītos no konfliktiem, vajadzētu pierast pie tā, ka sievietei ir nepieciešams daudz vairāk laika, lai sagatavotos. Protams ne katrs vīrietis šim paradumam, ilgi pucēties, dos pozitīva pienesuma ziņu attiecībās.

Sievietes ieradumi, patīk pļāpāt.

Lielākajai daļai vīriešu nav daiļrunības, viņi īsi pauž savu attieksmi pret biznesu un dzīvi vispār sausi un viendabīgi. Parasti tikai ar diviem vārdiem: “VISS IR LABI.”

Tukša runa no sievietes kaitina, piemēram, kā sieviete atrisinājusi kulinārās problēmas vai kāpēc sastrīdējusies ar draudzeni, ātri vien nokaitina vīriešus. It īpaši, ja šīs sarunas sākas uzreiz, tiklīdz vīrs vai draugs pārkāpis mājas slieksni.

Iesaku visam sievietēm, kas grib būt gudras, pirms sākat runāt par pagājušās dienas notikumiem, jums jādod vīrietim pelnīta atpūta. Varbūt tikai tad viņš varēs runāt ar jums ieintriģēti.

Sievietes ieradumi, diēta.

Ja šī doma ir stingri iesēdusies sievietes galvā, tad nav tālu tā stunda, kad viņa nolems ievērot diētu sev un arī otrai pusītei. Vīrietis šādā gadījumā var atvadīties no gardām pusdienām, vakariņām. Vīrietim būs jāēd bezgaršīgas diētiskās maltītes, kas nekādā gadījumā viņu nemudinās izteikt bildinājumu šādai iespējamajai līgavai.

No otras puses, nav nemaz tik slikti ievērot diētu. Vīrietis var sevi mierināt, ka badošanās dienas nāk par labu veselībai. Ja badošanās laiku vairs nav iespējams izturēt, tad var vienkārši palutināt sevi ar kaut ko garšīgu.

Šāds variants derēs, ja vīrietis jau ir apgredzenots un ieklausās sievietes atziņās. Lielākoties tas notiek vispārēja miera labad.
Ja tas pāriet visa saprātīgā mēra robežas, tad izeja ir viena, prom no mājām. Atcerieties sievietes, tas ir nopietni!

Viņai patīk komunicēt ar mājieniem.

Spēli “UZMINI KO DOMĀJU” mīl daudzas sievietes. Bet mums jāatceras, ka vīrieši ir mazāk emocionāli nekā sievietes, tāpēc viņu emocionālā atmiņa ir mazāk attīstīta nekā sieviešu pusei.

Sievietēm svarīgi datumi: dzimšanas diena, kāzas, pirmā tikšanās, mīlestības apliecinājums.

Vīrieši dzīvo, lai visu saprastu un iegūtu, un nav pieraduši iedziļināties detaļās, kuru dēļ viņš ir apprecējies vai dzīvo kopā ar sievieti. Tātad tas, kādu pārsteigumu viņš tev sagatavos, ir atkarīgs tikai no vīrieša vērīguma un partneru emocionālās tuvības.

Nerunā ar vīrieti divdomīgi vai ar noslēpumainiem mājieniem, viņam tas nepatīk.

Sievietes ieradumi, aizvainojums.

Asarojošas acis un uzpūstas aizvainojuma lūpas ļoti kaitina vīriešus, īpaši, ja viņi nesaprot, kas notiek. Lielākā daļa sieviešu, bieži vien neizskaidro savu sūdzību iemeslus. Viņas domā, ka šis iemesls būtu zināms visiem, arī mums vīriešiem.

Tā tas nav un neceriet, ka tas tiks pieņemts ar līdzjūtību, ja nav saprotams iemesls. Skaidro iemeslu skaidri un motivēti un tikai tad ļauj varu asarām. Runā, ka palīdzot, bet ne vienmēr.

Pilnīga kontrole.

Daudzas sievietes un gadās, ka arī vīrieši uzskata, ka modra uzmanība un pilnīga kontrole palīdzēs uzturēt attiecības. Starp citu, nopietns un uzticīgs vīrietis to nekad nedarīs. Atceries to!

Kā saka, jo augstāks žogs, jo vairāk gribas aiz tā skatīties. Parasti tas notiek ar tiem vai tām, kurām ir ko slēpt. Liec aiz auss, nepārtraukta telefona zvanu un ziņojumu pārbaude neko nedos.

Pastāvīga neuzticēšanās izraisa tikai nemieru, toties nemaz nepalīdzēs labot situāciju. Tikai emocionālā atdzišana un atsvešinātība attiecībās var būt signāls, ka ir laiks mēģināt atklāti runāt par notikušo.

Tomēr, pēc neuzticēšanās perioda cerēt uz laulību iespēju ir naivi. Tā lūk līgavas, sāciet ar sevi un tad izvērtējiet vīriešu sliktās īpašības. Starp citu, viņi to izdarīs jau pirmajā tikšanās reizē.

Kā tu jutīsi, ka vīņš tevi mīl? Par to lasi ŠEIT.   Par ko runāt pirmajā randiņā, lasi ŠEIT.

Domāji, ka tas būs viss, nebūt nē!

Ir tāda sieviešu kategorija, ko mēs vīrieši saucam par “sievietēm-upuriem”. Viņām vienmēr nav paveicies, galvenokārt personīgajā dzīvē. Taču pie vainas nav ļaundaris liktenis, bet gan pati dāma.

Ar savu uzvedību, runas veidu un sejas izteiksmēm viņa var radīt no mums vīriešiem noteiktu attieksmi pret sevi. Tas ir tas, kas noved pie neveiksmēm personīgajā dzīvē.

Pārmērīga pārliecība.

Pārliecība par sevi noteikti ir laba un nepieciešama īpašība. Bet, to nepareizi izmantojot un izrādot pārmērīgu pašapziņu, jūs varat atstumt cilvēkus no sevis. Jūs riskējat tikt nodēvēta par ķildnieci, vēlreiz pierādot citiem, ka jums ir taisnība.

Pārmērīga izsmalcinātība.

Rafinēts cilvēks, mīļa neaizsargāta meitene, vīrietim būs interesanta tikai pieklājības stadijā. Ikdienas problēmu risināšanā pārmērīga rafinēšana būs līdzvērtīga bezjēdzībai. Vīrietim ir jābūt uzticamam aizmugurei un uzticamam biedram, ar kuru jūs varat droši iet cauri dzīvei kopā.

Maniakāla vēlme apprecēties.

Sieviete, kura jau no pirmajām iepazīšanās minūtēm liek vīrietim saprast, ka viņas mērķis ir laulība, ir lemta neveiksmei. Vīriešiem brīvība ir kaut kas lolots un liels. Viņam šķirties no brīva vīrieša statusa vajadzētu tikai pēc savas iniciatīvas un noteikti ne zem spiediena.

Sievietes ieradumi

Pārliecība, ka vīrietis ir vēl viens viņas maciņš.

Maz ticams, ka maka vai neierobežotas bankas kartes loma jūsu vīrieti iepriecinās. Tiklīdz viņš sapratīs, ka tiek izmantots, viņš no sievietes var novērsties. Sieviete, kura uzskata vīriešus par veidu, kā sevi bagātināt, diemžēl nekad neuzzinās īsto abu kopības sajūtu.

Pārmērīgi apsēsta ar savu izskatu.

Skaista, kopta sieviete vīriešos izraisa interesi un pievilcību. Tomēr tas nenozīmē, ka jums tiks piedota apsēstība ar savu izskatu. Vīrieši jūs uzskatīs tikai par stulbu lelli, kas pastāvīgi zaudē svaru un pielīmē skropstas.

Sievietes ieradumi, sieviete-“kurmis”.

Tāpat kā kode, tā ir klusa, neredzama un nekam nederīga. Un jēga, visticamāk, nav izskatā, bet gan uzvedībā. Šādai sievietei nav sava viedokļa, tā nepieņem lēmumus un noteikti nezina, ko vēlas. Vīriešiem ar viņu ir garlaicīgi un neērti. Atpazīstot jūsos kurmi, viņš nekavējoties pārtrauks jūsu attiecības.

Kā redzat, labās īpašības, pārmērīgi izmantotas, ne pie kā laba nenoved. Esiet uzmanīgs pret sevi un saviem mīļajiem, lai nesagrautu tik trauslās saites. Tagad gan pietiks, vīriešu viedokļu izklāstījumam, par jums sievietes. Tomēr atcerieties, ka ne visi vīrieši ir vienādi.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top