Sieviete, tev tas jāzina, ko vīrietis necietīs jūsu uzvedībā

Sieviete, pēc būtības ir iedomīga.

Viņa vēlas lai visa uzmanība no vīrieša puses tiktu viņai. Vienīgajai! Neatkārtojamai! Skaistākajai! Varu turpināt un ne tik ātri šo vārdu tirādi beigt. Tomēr, pietiks.

Tautas gudrība saka, cilvēka ieradums ir viņa otrā daba. Ieradumi ir ļoti svarīga cilvēku sociālās dzīves sastāvdaļa.

Tieši pateicoties viņiem viņi izvēlas, ko atstāt savā sociālajā lokā, un kurš ir jānotur noteiktā attālumā.

Sieviete, uzzini par lielajiem noslēpumiem.

Ir sieviešu ieradumi, kas ļoti kaitina vīriešus, bet tajā pašā laikā pašas daiļā dzimuma pārstāves nesaskata tajos neko sliktu.

Kādi ieradumi kaitina vīriešus sievietēs?

Sieviete

Sieviete pļāpā ar savu vīrieti par savām draudzenēm.

Daudzām sievietēm ļoti patīk ar vīrieti apspriest savu draudzeņu dzīvi, un viņām šī tēma šķiet ļoti interesanta un aizraujoša.

Dāmas visās detaļās apraksta kādu konkrētu situāciju, kas notika ar draugu vai paziņu, uzskatot, ka šī tēma vīrietim ir ļoti interesanta.

Patiesībā, reti kurš vīrietis jūt baudu no tenkām. Klausoties stāstus par svešinieku personīgo dzīvi, tas atgādina viņiem rakņāšanos “netīrā veļā”.

Sieviete jautā,  ko tu tagad domā, kad tas ir galīgi nevietā.

Daudzām sievietēm patīk jautāt saviem vīriešiem, par ko viņi domā. Turklāt dāmas sliecas nekavējoties apvainoties, ja vīrietis nesniedz atbildi uz jautājumu uzreiz.

Šajā brīdī sievietes galvā uzvirmo visdažādākie minējumi, kas pēc tam pārvēršas skandālā.

Tas ir saistīts ar to, ka sieviete domā tā, it kā vīrietim no viņas būtu kādi noslēpumi, lai gan patiesībā viņš var domāt par vienkāršām un ikdienišķām lietām.

Tajā pašā laikā vīrietis pats var vienkārši nevēlēties dalīties ar savām domām. Atceries, ka vīrietis nekad nemēdz sūdzēties. Vienkārši, lai sievietei neizrādītu savu vājumu.

Sieviete piesaista konfliktos svešas personas.

Viens no izplatītākajiem sievietes nepatīkamajiem ieradumiem ir tas, ka viņa visos konfliktos sāk iesaistīt svešus cilvēkus

Piemēram, draudzenes, paziņas un pat radiniekus. Protams, ir skaidrs, ka sieviete vēlas sūdzēties par problēmām ģimenē.

Ja sieviete sāk iesaistīt apkārtējos ģimenes problēmās, tad viņai būtu jāzina, ka tas vīriešus ļoti kaitina. Tāpēc “netīro veļu” nevajadzētu mazgāt publiski.

Sieviete kārto vīrieša mantas un lietas.

Protams, sieviete vienmēr vēlas uzturēt kārtību un komfortu mājā, taču vīriešus ļoti kaitina, kad viņas sāk kārtot lietas uz vīrieša rakstāmgalda, vai viņa plauktā.

Pēc šādas tīrīšanas cilvēks reizēm vienkārši nevar atrast vajadzīgo mantu, jo tā neatrodas vietā, pie kuras viņš ir pieradis.

Tieši tāpēc nevajag izjaukt vīrieša ierasto kārtību bez viņa ziņas.

Sieviete uzdod neērtus jautājumus.

Vīriešus ļoti kaitina sieviešu ieradums uzdot jautājumus, kas var vīrieti samulsināt. Kad sieviete jautā par izmaiņām viņas izskatā, vīrieši bieži vien vienkārši iekrīt dziļā apjukumā.

Uz šādiem jautājumiem ir vajadzīga “pareizā” atbilde, kas jau ir izdomāta sievietes galvā. Protams, vīrietis to nevar uzminēt!

Sieviete ir greizsirdīga uz vīrieti.

Kad sieviete nepārtraukti pārbauda zvanus un saraksti sava vīrieša telefonā, tas ir ļoti kaitinoši. Šādas attiecības ir balstītas uz neuzticību, un tāpēc bieži skandāli notiek bez iemesla.

Atceries, ka vīrietis arī var būt greizsirdīgs.

Tālāk mēs runāsim par trim valstīm, kurās sievietēm ir ļoti bīstami atpūsties vienatnē. Ja vīrietis būs līdzās viņš var neatpūsties savas greizsirdības dēļ. Ja dosies viena, tad iegaumē, ka tas būs riskants pasākums.

Tavs vīrietis to neatbalstīs!

 Indija.

Eksotiskā Indija vilina ar savu unikālo kultūru, neticamo dabu un sajūtu par kaut ko neparastu un unikālu.

Tomēr daži cilvēki zina par šīs valsts otru pusi. Ir oficiāli dati, kas liecina, ka Indijai ir viena no pirmajām vietām izvarošanu skaita ziņā.

Šī ir ārprātīgi pārapdzīvotības valsts, kurā likumsargi vienkārši fiziski nevar nodrošināt kārtību un drošību visiem.

Lielākā daļa pieaugušo vīriešu ir slikti izglītoti un agresīvi. Parasti viņi staigā pūļos un nevilcinās sniegt nepārprotamus mājienus visām apkārtējām sievietēm. Šāda uzvedība izriet no nesodāmības sajūtas, un ir maz jēgas saukt kādu palīgā.

Meksika.

Gleznainajā Meksikā ir raksturīga kultūra un ļoti gleznaina daba, tomēr šī nav labākā vieta atpūtai, īpaši sievietēm. Meksika ieņem vienu no vadošajām vietām noziegumu skaita ziņā.

Šeit zem “karstās rokas” var pakrist ikviens. Turklāt meksikāņu vīrieši nekad nav izcēlušies ar pieklājību un smalkumu, tāpēc šeit noteikti nevajadzētu valkāt kaut ko provokatīvu.

 Turcija.

Viena no tūristu iecienītākajām valstīm. Cilvēki šeit ierodas galvenokārt relatīvā lētuma dēļ, tomēr sievietēm tas joprojām nav labākais risinājums atpūtai.

Galvenā problēma ir tā, ka vietējie vīrieši ir ļoti mīļi. Turki var būt ļoti augstprātīgi un nežēlīgi. Viņiem nebūs grūti izteikt kādu neķītru priekšlikumu jebkuram garāmgājējam, it īpaši, ja viņi neredz vīrieti blakus sievietei.

Viņiem tas viss ir lietu kārtībā un šī uzvedība nav nekādi regulēta, tāpēc atliek tikai izturēt.

Tāpēc, lai atpūstos uz šīm valstīm nebrauc.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top