Sieviete, taisnību par tavu pievilcību, skats no malas

Sieviete.

Kas veido sievietes pievilcību? Neatkarīgi no tā, kā jūs “spīdzināt” sevi ar diētām, neatkarīgi no tā, cik daudz naudas jūs tērējat par kosmētiku un dārgām drēbēm, tas nepievienos jums pievilcību. Daudzas, īpaši jaunas vājākā dzimuma pārstāves, tā domā.

Sieviete, kur slēpjas patiesība?

Sievietes pievilcība ir atkarīga ne tikai no ārējā skaistuma, bet arī no iekšējās dvēseles satura. Jums ir jācenšas attīstīt savu individualitāti, nevis kopēt citu cilvēku tēlus.

Kādi ir sieviešu pievilcības noslēpumi ?

Cenšoties piesaistīt vīriešu uzmanību un izraisīt citu sieviešu skaudību, daudzas daiļā dzimuma pārstāves cenšas kopēt “zvaigžņu” vai citu veiksmīgu sieviešu izskatu un uzvedību.

Palielinot lūpas, piemēram, Andželīna Džolija, vai zīmējot bultiņas, piemēram, Merilina Monro. Starp citu, jūs izveidojat tikai kopiju, kas, kā jūs zināt, vienmēr ir sliktāka par oriģinālu.

Patiesībā pievilcīga sieviete nevienu nekopē. Viņa var aizņemties kādu ideju, kas viņai patīk no kāda cita tēla, bet neko vairāk. Kopijas nevienu neinteresē, cilvēkus pievelk unikālas personības.

Sieviete, mīli sevi, esi unikāla!

Lai kļūtu pievilcīga, vispirms ir jāmīl sevi ar visām savām stiprajām un vājajām pusēm. Jums ir jāpieņem sevi tādu, kāda esat. Nav ideālu cilvēku, tāpēc varat atļaujoties būt ar trūkumiem.

Sieviete
Atzīstiet savu unikalitāti.

Necenties iekļauties kāda radītajos modeļos, un tu pamanīsi, kā kļūsi par harmonisku cilvēku.
Cilvēkiem dzīvē bieži trūkst šīs harmonijas, un šādas holistiskas personības viņus vienmēr piesaista. Tajā pašā laikā ārējie dati vienmēr pāriet kopējā redzējuma fonā.

Protams, ir jāseko līdzi izskatam, taču šeit vispirms jākoncentrējas uz savām individuālajām īpašībām. Valkājot modes lietu, kas jums nepiestāv, iegūsi pretēju efektu tam, ko jūs gaidījāt. Izvēlieties apģērbu, koncentrējoties uz savas figūras priekšrocībām un trūkumiem.

Sieviete, pašattīstība ir pievilcības atslēga.

Sievietes pievilcība nav tikai slaida figūra un regulāri ietušēti sejas vaibsti. Skaistas, bet tomēr “stulbas” sievietes jau pēc savas būtības, vienmēr ir sauktas par “manekenēm”. Ja kas, vīrieši sākumā tikai interesējas par viņām, pēc tam viņiem ar tādām sievietēm kļūst garlaicīgi.

Tieši tāpēc līdztekus rūpēm par izskatu rūpējies par garīgo attīstību. Jo vairāk jūs zināt, jo interesantāk ir pavadīt laiku kopā ar jums vīrietim. Paplašiniet savu interešu loku, apmeklējiet teātri, izstādes, lasiet vairāk, ceļojiet, veidojiet savu viedokli par visu, kas jūs ieskauj.

Virzīšanās pa karjeras kāpnēm ir pašattīstības forma, kas ļauj palielināt jūsu nozīmi citu acīs.

Sieviete, nekrist galējībās.

Veiksmīgas “Businesswoman” bieži iegūst pārmērīgi augstu iedomību attiecībā pret citiem vai citām. Ir viegli nojaust, ka citiem acīmredzot nepatiks šis sievietes veids, par sieviešu pievilcību te nevar būt ne runas. Ja jau “patrinu mēlīti” par izskatu, tad došu mazu vietiņu vīrietim, jā, jūsu dzīvē.

Sieviete, kā ar vīriešiem?

Tikko aizsāktās attiecības starp vīrieti un sievieti ir jānostiprina. Domāju un ceru, ka tev saprotams šis pašsaprotamais fakts! Pieņemsim to labāko scenāriju, tu satiki izredzēto, viņš tevī iemīlējās.

Tagad ir nepieciešams stiprināt savas attiecības, lai rezultātā tās iegūtu pilnīgumu un stabilitāti, kas ir ļoti svarīgi turpmākajā ģimenes dzīvē. Atceries, ka attiecības nevar attīstīties pašas no sevis. Jums ir jāatrod ceļš uz normālu līdzāspastāvēšanu, protams, arī ģimenes dzīvi visās tās niansēs.

Neuztraucieties par to, ka vīrietis jūs var atraidīt. Piemēram, vienā no šādiem iemesliem: jūsu izglītības līmenis; nepietiekamas zināšanas par vīrieti, kā tādu; jūsu runas veids, jūsu izcelsme.

Nevienam no šiem iemesliem nevajadzētu būt par iemeslu konfliktam.

Lai būtu sapratne vīrieša acīs, apzinies viņa intereses. Jums vajadzētu būt iespējai turpināt sarunu tajā jomā, kas viņu interesē.

Sieviete
Sieviete, kā stiprināt attiecības?

1. Attīstiet savu domāšanu, savu skatījumu uz notiekošo sev apkārt.

2. Daudzi vīrieši sagaida, ka viņu sievas ir informētas par aktuālajiem notikumiem. Tāpēc reizēm ieskaties ziņās, lasi avīzes.

3. Ja vīrietis novērtē izglītību, un tev nav augstskolas diploma, uzzini kādu jaunu faktu, par ko viņš nezina un pasniedz to viņam it kā starp citu.

4. Parādi interesi par kaut ko, kas interesē viņu. Dažreiz paslavējiet ar panākumiem viņa mīļāko sporta komandu.

Nevienam vīrietim nepatīk visu laiku izklaidēt sievieti. Sāciet sarunu ar jautājumiem, uz kuriem vīrietim ir vieglāk atbildēt. Pēc kāda laika notiks “prātu tuvināšanās”, kas nepieciešama veiksmīgai laulībai. Lai piesaistītu vīrieti un stiprinātu attiecības, izmantojiet savu intelektu un seksualitāti.

Ir svarīgi, lai vīrietis tevī saskatītu cilvēku, kurš spēj domāt skaidri un dziļi. Ja viņš redzēs, ka jūs domājat līdzīgi, veidosies sapratne un kopējās esības simbioze.

Nav brīnums, ka vīrietis meklē sev atbilstošu sievieti. Tā nu tas ir!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Sieviete, taisnību par tavu pievilcību, skats no malas”

  1. Maijucis saka:

    Franču sievietes apģērba stilā dod priekšroku minimālismam, viņām nepatīk pārmērības. Viņu devīze ir: “Tikai tie apģērbi, kas jums ērti pieguļ, izskatās lieliski.”

    Viņi nebaidās izrādīt nolaidību savā tēlā, tā ir daļa no franču elegances filozofijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top