Sieviete sievietei, kā es sadzīvoju ar vīrieti, motivācija

Sieviete sievietei.

Raksts tapa no atziņas, ka daudzas no mums nemāk sadzīvot ar vīrieti. Nē, pareizāk teikt nemāk motivēt viņu pareizajām darbībām un to darīt bez manipulācijām, kas viņu var pazemot.

Sieviete sievietei, nu tad sāksim!

Lai ietekmētu cilvēku, (vīrieti) nav nepieciešams izmantot manipulācijas. Jūs varat ietekmēt efektīvi, slēpti un turklāt tā, ka viņi vienkārši nevar jums atteikt. Vadības un motivācijas tehnika ir atslēga, lai viegli ietekmētu jebkuru vīrieti. Tā pamatā ir trīs vienkārši punkti.

Sieviete sievietei, galvenie punkti.

Pirmais punkts – uzmundriniet cilvēku, sakārtojiet viņu sev. To var izdarīt ar smaidu, komplimentu. Šķiet, ka tajā nav nekā sarežģīta, taču rezultāts ir vienkārši lielisks. Turklāt, redzot pozitīvu reakciju no otra cilvēka, jūs pati jutīsities vieglāk.

Ir lieliski, ja jums ir kopīgas komunikācijas tēmas – piemēram, hobijs vai abiem viena dzimtā pilsēta. Starp citu, pat kopīgs konkurents vai pretinieks var vienot cilvēkus, par to tev draudzene jāpadomā nopietni.

To vari izmantot, ja nu galīgi nav citu kopīgu saskarsmes punktu, ilgtspējīgu mērķu sasniegšanai.

Otrais punkts – izsakiet savu motivējošo domu, skaidri formulējiet to. Vīrieši nav ekstrasensi, un viņiem ir grūti uzminēt, ko sieviete no viņiem sagaida.

Nevajag mocīties ar neskaidriem mājieniem. Vienkārši pasakiet tieši, ka jums ir nepieciešama palīdzība, padoms, un, visticamāk, jūs saņemsiet apstiprinošu atbildi.

Trešais punkts – slavē vīrieti, priecājies jau iepriekš, ka viņš tev palīdzēs, it kā tas jau būtu noticis. Ja viņš piekrita ar jums apmeklēt kādas grupas koncertu, kuru iepriekš nebija klausījies.

Vai apsolīja, ka nedēļas nogalē iegādāsies jums ko tādu, ko ļoti vēlējaties, tad jums jāpriecājas tā, it kā viņš jums uzdāvinātu dimantu kaklarotu. Sirsnīga pateicība ir ļoti spēcīgs ietekmes instruments.

Katrs cilvēks ir gandarīts, ja viņa pūles un darbi tiek novērtēti, tie var iepriecināt vai pat liek likties daudz nozīmīgākam jūsu kopējās attiecībās. Atslēgas vārdiņš ir, “liek likties…”

Šī tehnika vienlīdz der jebkura vecuma vīrietim gan jaunam, gan vecākam vīrietim.

Sieviete sievietei

Sieviete sievietei, komplimenti.

Atcerieties, ka komplimenti ir patīkami ikvienam. Kad jūs slavējat cilvēku, viņš ir motivēts darīt labus darbus jūsu labā. Tas ir daudz efektīvāk nekā pārmetums vai lūgums paaugstinātos toņos.

Tu nepiespiedīsi vīrieti tev palīdzēt, ja nicīgi uz viņu paskatīsities un teiksi: “Laikam labāk piezvanīt meistaram, nekā tev kaut ko palūgt, vienalga tuvākajās dienās tu to neizdarīsi.”

Pretstatā, mīļš smaids un vārdi: “Mīļais, es būšu tik priecīga, ja varēsi piekārt plauktus mūsu istabā. Tūlīt kļūs mums abiem ērtāk. Vai es varu uz tavu prasmi un māku jau tagad teikt paldies”

Vārdi, kas izceļ vīrieti viņa acīs, ir labākais veids, kā viņu rosināt rīkoties. Piemēram:

  • Man tiešām ir vajadzīga tava palīdzība.
  • Dod man padomu, es nevaru pati izdomāt…
  • Esmu pārsteigta – kā tu to dari, kā tu mācēji tik labi?
  • Cik atjautīgs tu esi?
  • Tu esi ideāls vīrietis!
  • Es zinu, ka varu uz tevi droši paļauties.

Izsakiet komplimentu zemā, patīkamā balsī, un vīrietis tajā saskatīs nelielu seksuālu pieskaņu. Pat ja jūs neko tādu nedomājat, vīrišķā fantāzija visu attīstīs pati no sevis.

Tas tev nāks tikai par labu, jo iemīlējies vīrietis ir iedvesmots, ir laipnāks, līdzjūtīgāks, ātrāk reaģē uz lūgumiem. Iedvesmo viņu ar savu ticību viņa spēkam, un viņš tev ar prieku palīdzēs! Apmēram tā, iesaku šo manu praksi īstenot dzīvē un viss būs labi, kā mēs to esam pelnījušas.

Ar labu vēlējumu Sana!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top