Sieviete, galvenie noteikumi lai manipulētu ar vīriešiem

Sieviete.

Kā sievietei vajadzētu uzvesties, lai no vīrieša dabūtu to, ko vēlas? Kura no mums meitenēm to negribētu zināt! Tad nu es, mazliet pateikšu priekšā, kas Jums būtu jādara. Tā būs īsa pamācība visām meitenēm un sievām vai vienkārši sakot, galvenie noteikumi.

Sieviete un viņas galvenie noteikumi, nebūt nav sarežģīti.

Tomēr, kāpēc mums par to jārunā?

Kāpēc dažām sievietēm tiek dotas “zvaigznes” no debesīm.  Kāpēc viņas aizved atvaļinājumā uz siltajām zemēm. Kāpēc citām sievietēm vīri čukst mīļus un maigus vārdus, bet manējais, nē.

Kā likt savam vīrietim uzvesties, ja ne kā bruņiniekam, tad vismaz, kā mīlošam un gādīgam.

Šeit palīdzēs tikai manipulācijas un  sievietes noteikumi.

Jums nevajadzētu uztvert šo vārdu (manipulācijas) tikai negatīvā veidā. Manipulācija var būt ļoti nekaitīga un pats galvenais efektīva.

Manipulācijas efektivitāte ir atkarīga no objekta izvēles precizitātes! Tās var būt vīrieša intereses, viņa vajadzības vai pasaules uzskats un morālā pārliecība, emocionālais stāvoklis, rakstura īpašības vai profesionālās iemaņas.

Uzsākot dialogu ar vīrieti, jums ir nepieciešams nodibināt ciešu kontaktu, iedvesmot pārliecību. Jūs varat iemācīties atrast kopīgu valodu ar jebkuru, tikai pastāvīgi praktizējot.

Izmantojot novecošanas tehniku ​​sarunā, kopējot vīrieša intonāciju, žestus, sejas izteiksmes, ir iespējams radīt atklātības atmosfēru, iekarot sarunu biedru. Kad ir izveidots ciešs kontakts, tiek izmantota jebkura no iepriekš minētajām manipulācijas metodēm.

Tajā pašā laikā neaizmirstiet noteikumus, kas palīdz jebkuram vīrietim, piemēram, jums. Tad jūs varat droši ar to manipulēt.

Psihologi ir noteikuši, kā sievietei jāuzvedas, lai no vīrieša iegūtu to, ko viņa vēlas.

Sieviete

Jums jābūt maigām un neaizsargātām.

Ikviena zina, ka cilvēces stiprās puses pārstāvjus piesaista vājas un neaizsargātas meitenes, kurām nepieciešama palīdzība un atbalsts.

Tāpēc biežāk parādiet savam vīrietim, cik ļoti jums viņš ir vajadzīgs. Lieciet viņam justies kā spēcīgam, drosmīgam bruņiniekam, kurš ir gatavs cīnīties ar jebkuru “pūķi”.

Esiet pieklājīga un gudra.

Dažreiz jums jāspēj atkāpties, lai atrisinātu konfliktu vai strīdīgu jautājumu. Ļaujiet vīrietim pašam tikt galā ar situāciju.

Tādējādi viņš sapratīs, ka viņa draudzene necenšas būt par līderi pārī un attiecībās jutīsies kā galvenais.

Sieviete un šarms.

Šarmu uzskata par spēcīgu ieroci. Psihologi pat apgalvo, ka harizmātiskie cilvēki var burtiski hipnotizēt sarunu biedru un apspiest viņa gribu.

Padomi, kas palīdzēs attīstīt harismu, uzlabojot savu sniegumu personīgajā jomā.

1. Izstaro pašpārliecinātību

Esi pozitīva – pašpārliecinātiem cilvēkiem patīk tas, ko viņi dara un tas, kādi viņi ir. Runā droši, ar uzsvariem, runu paspilgtini ar žestikulāciju un neaizmirsti arī pasmaidīt.

2. Parādi savu harismu ar ķermeņa kustībām.

Ķermeņa valodai ir ļoti liela nozīme, tā neverbāli nodod cilvēkiem informāciju par to, kā tu jūties. Sēžot vai stāvot, iztaisno muguru, nesakrusto kājas, kusties pārdomāti un smaidi. Drudžainas kustības norādīs uz nedrošību un nekādi neliks domāt par Tavu harismu.

3. Sieviete, liec vīrietim justies īpašiem.

Neatkarīgi no tā, kas ir tavs sarunu biedrs, ar savu runu paud partnerim to, ka viņš ir svarīgs un vienlīdzīgs. Izrādi interesi par sarunas partnera dzīvi, sarunas laikā lūkojies partnerim acīs un pamāj ar galvu vai komentē sacīto.

4. Esi asprātīga.

Patiesi harizmātiskai personai būtu jāspēj sasmīdināt jebkuru cilvēku bez papildus piepūles. Ja būsi asprātīgs, cilvēki paši vēlēsies atrasties tev blakus. Iemācies pasmieties pats par sevi, tas atraisa līdzcilvēkus un parāda, ka esi pašpārliecināts.

5. Esi patīkama.

Ir patīkami atrasties harizmātiska cilvēka klātbūtnē. Viņam vienmēr ir kas interesants, ko pastāstīt par plašu tēmu klāstu ikvienam cilvēkam.

Pirms runā, apdomājies, nesaki pirmo, kas ienāk prātā. Erudīciju var attīstīt, interesējoties par vēsturi, politiku, mākslu, kultūru u.tml. Kad runā, izrādi savas emocijas par konkrēto tēmu, tas piesaista vīrieša uzmanību.

Izmantojiet savu dabisko pievilcību un iemācies ne tikai uztvert partnera emocijas un noskaņojumu, bet arī tos pārvaldīt.

Nekad “nemaldiniet” vīrieša slikto garastāvokli, bet ar sirsnīgu vārdu un rūpes izpausmi velciet viņu uz “gaišo pusi”.

Atcerieties, ka, lai kaut ko iegūtu, jums kaut kas jādod pretī. Ar sveicienu, Sana!

Labu Dienu, vīru pavēlnieces!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Sieviete, galvenie noteikumi lai manipulētu ar vīriešiem”

 1. Zuzīte saka:

  Tā jau daru, bet viņš sātans dzer un viss.

 2. Marianna saka:

  Pārāk liela piekāpšanas var visu sabojāt, vīrs sāks kāpt uz galvu. Labākais variants ir vairāk pelnīt. Tad gan viņš būs atkarīgs 😉

 3. liepājniece saka:

  Dzīvoju viena, tā skumīgi, bet nožēlas lielas nejūtu. Esmu jocīgs sievišķis, jo vīrieši mani baida.

 4. zigurds saka:

  Nu man patīk par ko šie sievišķi spriedelē. Pātagu jums, vai šariāta likumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top