Sieviešu loģika, kā reaģēsi uz likteņa izaicinājumiem
Sieviešu loģika.
Man ir jautājums, katrai sievietei? Kāpēc sievietēm tik ļoti patīk sevi žēlot? Tas izklausās šausmīgi, bet mums, sievietēm, patīk ciest – vienkārši tāpēc, ka tas liek mums justies droši.
Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:Vai citiem vārdiem sakot, mākslota ciešana atrodas mūsu komforta zonā. Ir daudz grūtāk savest kopā un sākt virzīties uz priekšu, tāpēc ar apskaužamu noturību turpinām ļauties apstākļiem diktēt, kā mums vajadzētu justies.
Jā! Mierinot sevi ar to, ka šī situācija nav mūsu vaina.
Sieviešu loģika, kas šeit izpaužas?
Bieži vien, mēs sievietes, patiešām nevaram kontrolēt visu, kas notiek mums apkārt. Taču ir kaut kas, kas pilnībā ir mūsu pārziņā! Mēs vienmēr varam izvēlēties, kā reaģēsim uz to vai citu likteņa izaicinājumu.
Tā ir jūsu personīgā izvēle būt laimīgam un brīvam, vai būt nožēlojamam un apstākļu nomāktam. Problēma ir tā, ka lielāko daļu laika laime nenotiek vienkārši. Būt laimīgam ir liels darbs gan iekšēji, gan ārēji.
Pirmkārt, tāpēc, ka dzīve nav medus maize, un vienmēr būs noraidījumi, kritika, šķiršanās, bēdas, stress un bēdas. Vienīgā atšķirība ir, vai jūs nolemjat ar to cīnīties vai turpināt sev kultivēt ciešanas.
Ja tagad tev šķiet, ka tavā dzīvē ir melnā svītra. Tad, visticamāk, esi izvēlējusies kultivēt ciešanas un nolemjot sevi turpināt saindēt šāda veidā.
Sieviešu loģika, tu padari sevi par upuri.
Kā jau minēts, mēs nevaram paredzēt visu, kas ar mums notiks nākotnē. Bet mēs varam izvēlēties savu stratēģiju, kā reaģēt uz noteiktiem apstākļiem. Jums ir jāizlemj, vai izkļūsiet no stresa situācijas, kā uzvarētāja vai paliksiet tajā kā sentimentālas traģēdijas varone.
Fakts ir tāds, ka, vainojot visus apkārtējos savās nelaimēs, jūs tikai barojat sev vairāk bezpalīdzības un izmisuma.
Jūsu emocionālais stāvoklis ir jūsu atbildība, un neviens, izņemot jūs, nevar izlemt, kā jums vajadzētu vai nevajadzētu justies.
Parasti upura kompleksu piedzīvojam, kad uzreiz reaģējam uz stresu un atsakāmies prātīgi paskatīties uz situāciju.
Kāds “nepareizi” paskatījās uz tevi vai pateica kaut ko “nepareizi”, nesasveicinājās uz ielas vai pēkšņi kritizē (pat ja konstruktīvi).
Tu, izpūtusi vaigus, nolēmi, ka visi šajā pasaulē ir pret tevi. Tikmēr, ja paspēsi soli atpakaļ un loģiski paskatīsies uz situāciju, uzreiz sapratīsi, ka visticamāk, arī pats tavs “likumpārkāpējs” nebija tajā labākajā noskaņojumā.
Iespējams, pat nedzirdēja, kā tu ar viņu kautrīgi sasveicinies ceļā uz biroju. Viņš, iespējams, neatceras šo atgadījumu, un jūs jau esat paguvusi sevi “apglabāt” izmisumā un sevis pelšanā. Nu vai nav smieklīgi?
Sieviešu loģika, jūs pastāvīgi par kaut ko uztraucāties.
Trauksme ir bīstams stāvoklis. No vienas puses, daudzi psihologi to uztver kā neapzinātu mēģinājumu atrisināt iespējamās problēmas.
No otras puses, visbiežāk šis stāvoklis ne pie kā laba nenoved, bet tikai turpina vilkt lejā negatīvisma un nepamatotu baiļu akā. Diezgan bieži mēs sākam meklēt izeju no situācijas, kas vēl pat nav notikusi. Kad tas notiek ar mani personīgi, es vienkārši saku sev:
“Atrisināšu problēmu, kad tā rodas.”
Vai varu tikt atlaista no darba? Vai ir iespējams, ka tavs vīrs tevi kādreiz krāps? Vai ir iespēja nākamnedēļ saslimt ar gripu un palaist garām kādu svarīgu notikumu? Jā, tāda iespēja pastāv.
Vai ir jēga par to visu uztraukties, ja tas nenotiek tieši tagad? Dzīvojiet tagadnē un bieži atcerieties Skārletas O’Hāras mantru: “Es par to padomāšu rīt.”
Sieviešu loģika, tu salīdzini sevi ar citiem.
Jūs skatāties uz kādas nepazīstamas meitenes profilu “Instagram”, pamanot, kā viņa atkal devusies atvaļinājumā, nopirkusi sev citu dizaineru somu. Vēl sāpīgāk, ja viņa zaudējusi svaru!
Pēc redzētā, kā citas dzīvo un izskatās, esat gatava ieslēgties četrās istabas sienās un nekad neiziet sabiedrībā.
Tas, ko jūs nezināt, ir tas, ka ir pilnīgi iespējams, ka šī meitene skatās uz citas sociālo tīklu zvaigznes profilu un domā tieši tāpat kā jūs.
Attēls nav rādītājs, un patiesībā daži cilvēki var droši teikt: “Mana dzīve ir ideāla.”
Mēs bieži jūtamies negatīvi par citu panākumiem. Kāds saderinājās, kāds nopirka dzīvokli pilsētas centrā, kāds atrada ideālu darbu.
Smieklīgākais šajā skaudībā ir tas, ka viņu panākumiem nav nekā kopīga ar tevi personīgi (ja vien, protams, viņi nav saderinājušies ar tavu draugu vai ieņēmuši nepareizu vietu tavā ideālajā darbā).
Jums personīgi nekas nav nozagts, un jūsu dzīve nav mainījusies pēc tam, kad kāda tur nopirka dimanta gredzenu.
Pastāvīga sevis salīdzināšana ar citiem baro mūsos divus briesmīgus grēkus: skaudību un greizsirdību.
Vienmēr būs tādi, kas dzīvo labāk par tevi – kā arī tādi, kas dzīvo sliktāk. Neiesaistieties muļķībās, drīzāk salīdziniet savu pašreizējo “es” ar savu pagātni un slavējiet sevi par panākumiem.
Sieviešu loģika, iekšējais kritiķis.
Šis biedrs mīt katrā no mums un iznāk no ēnas vis nepiemērotākajos brīžos. Kādam galvā viņa ļaunie komentāri dzirdami klusā čukstā, citam tie dārd kā pērkons.
Viņš tev stāsta pasaulē aizskarošākās frāzes: “Tev neizdosies”, “Tu nekad nezaudēsi svaru”, “Tavs vīrs tevi pametīs”, “Neviens tevi nemīl” un tā tālāk.
Šeit ir svarīgi atcerēties vienu lietu: kamēr jūs pati to neatļausiet, jūsu iekšējais kritiķis nevērs vaļā šo kritikas muti.
Galu galā viņš nav realitāte, bet gan mūsu zemapziņas auglis, kas diemžēl kļūst stiprāks pēc mūsu neveiksmēm.
Tāpēc, vienmēr jābūt iespējai bloķēt šo iekšējo kritiķi.
Domas ir viens no spēcīgākajiem spēkiem pasaulē. Viņām viss ir pakļauts, lai jūs padarītu par karalieni vai lai jūs no skaistas sievietes pārvērstu par pelēku peli.
Jo vairāk domājat par slikto, jo stiprāks kļūst iekšējais kritiķis tevī un jo grūtāk būs vēlāk ar viņu vienoties. Tāpēc nevelciet līdz pēdējam – nekavējoties bloķējiet to.
Sieviešu loģika, esat iestrēgusi pagātnē?
Pārdomājot pagātnes notikumus, jūs darāt mānīgu lietu, izraujot sevi no tagadnes un iegrimstot realitātē, kuras vairs nav. Mēs visi pieļaujam kļūdas, dažreiz kāpjam uz viena un tā paša grābekļa, un tavai zināšanai draudzene, mēs visi mācāmies no savas pieredzes.
Dzīvošana pagātnē nemainīs tavu tagadni un, pats galvenais, neko neizlabos. Jūs vienkārši sēdēsiet mierīgi, atkal un atkal piedzīvojot nomācošu kaunu, sevis žēluma vai nožēlas sajūtu.
Ja pastāvīgi skatāties atpakaļskata spogulī, varat iekļūt negadījumā. Paskatieties sev priekšā, tikai laiku pa laikam pārliecinoties, ka esat jau sen garām pagātnei.
Sieviešu loģika, jūs nevarat redzēt labo.
Tavā dzīvē notiek kaut kas labs, tu to noraksti kā negadījumu, kas nu nekādi nevarēja ar tevi notikt. Notiek kaut kas slikts, tu droši zini, ka tas ir tāpēc, ka esi nekompetents, netalantīgs, nepievilcīgs, pārāk nelaimīgs un tā tālāk.
Katru dienu mēs saskaramies gan ar negatīviem, gan pozitīviem pārbaudījumiem. Vienīgais jautājums ir tas, kam jūs vairāk pievērsīsities.
Iemācieties pateikties savai dienai par jebkuru pozitīvu sīkumu. Tas ir laimīgas dzīves pamatu pamats.
Atcerieties Šekspīru: “Šajā pasaulē nav nekā laba vai slikta. Ir tikai mūsu attieksme pret kaut ko”.
Labu Dienu!