Sieviešu dienas svētku priekšvakarā, balle Liepājā.

 

 

Sieviešu dienas svētku priekšvakarā, Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz balli „Visskaistākā no puķēm”.

Liepājas Latviešu biedrības nams 7. martā plkst. 20:00 piedāvā liepājniekiem un pilsētas viesiem atpūsties ballē „Visskaistākā no puķēm”.

Sieviešu dienas svētku priekšvakarā, sveicienus no tālās Latgales būs atvedusi grupa „Galaktika”.

Gan sievietēm, gan vīriešiem, neatkarīgi no vecuma, šī diena ir kā vēl viens mirklis, lai atcerētos par to, cik svarīga, mīlama un iepriecināšanas vērta ir katra sieviete.

Sāk mosties daba un laiks aizmirst ziemas nogurumu, tā vietā jau manāms pavasarīgs vieglums.

Pavasara vēsmas būs sajūtamas Liepājas Latviešu biedrības nama ballē, kas kļuvusi par tradīciju pilsētas kultūras dzīvē un aicina nolikt malā ikdienas rūpes, ļaujoties deju priekam.

Balle būs lieliska iespēja, lai atzīmētu jubilejas un nozīmīgus svētkus greznā zālē, patīkamas mūzikas pavadījumā un sev mīļu cilvēku vidū.

Muzikālais pavadījums ballē uzticēts vienai no pēdējo gadu populārākajām grupām Latvijā „Galaktika”. Savu popularitāti un klausītāju mīlestību grupa ieguvusi ar rūpīgi veidoto repertuāru un emocionālo attieksmi pret publiku.

Divkārtējie Latvijas Šlāgeraptaujas uzvarētāji un LNT „Dzintara dziesmu” finālisti Liepājā līdz šim nav koncertējuši, tāpēc šī solās būt īpaša „Galaktikas” tikšanās ar saviem Liepājas klausītājiem.

Zilo ezeru zemes mūziķi vakara gaitā izpildīs pazīstamas un mīļas melodijas. Neizpaliks arī klausītāju sirdsdziesmas “No visas sirds”, “Rāzna” un citas melodijas no zelta fonda.

Grupas pamatsastāvā muzicē Normunds Zušs un Vitolds Gorņevs, kuriem pievienosies talantīgie mūziķi Mārtiņš Strods un Normunds Litovnieks.

Omulīgu gaisotni ballē palīdzēs piedzīvot saksofonu kvartets “Jautrie zēni” no Liepājas, kuri kopā spēlē jau 10 gadus. Mūziķi spēj priecēt daiļo būtņu sirdis un liks acīm iemirdzēties spožāk.

Kvarteta muzikālie priekšnesumi, kas tiek pasniegti ar šarmu un atraktivitāti, klausītājos rada pozitīvas izjūtas un sniedz muzikālu baudījumu.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 634 23829.

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
kultūras projektu vadītāja
Madara Pūķe

Sieviešu dienas

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top