Sezonas noslēguma balle

Liepājas latviešu biedrības namā
notiks sezonas noslēguma balle
kopā ar grupu “Lauku muzikanti”

9. aprīlī plkst. 20.00 Liepājas latviešu biedrības namā notiks sezonas noslēguma balle “Aprīļa glāsts”. Par muzikālo pavadījumu pavasara ballē gādās viena no iemīļotākajām šlāgergrupām “Lauku muzikanti”.
Pērn balles ar grupas “Lauku muzikanti” piedalīšanos bija visapmeklētākās. Turpinoties biedrības nama sadarbībai ar grupu, arī šajā pavasarī “Lauku muzikanti” ballē spēlēs atraktīvu deju mūziku.

„Lauku muzikanti” ir viena no zināmākajām Latvijas šlāgergrupām, kura nāk no Salacgrīvas un ko pazīst ne tikai Latvijā, bet arī ārpus robežām. Grupā spēlē Normunds Ķietis (vokāls, ģitāra), Inita Āboliņa (akordeons, taustiņinstrumenti, aranžējumi), Uģis Zvejnieks (bass), Artis Dauksts (ģitāra, aranžējumi, vokāls) un Valters Līcis (sitamie instrumenti, vokāls). Grupas vizītkarte visos pastāvēšanas gados ir bijusi Normunda Ķieta šarmantā balss un Initas Āboliņas virtuozā akordeona spēle.

Pirmais grupas albums „Tas nebija tik sen” guva negaidītus panākumus ar populārajām dziesmām „Dzirkstošais vīns”, „Meksika” , ”Daudzus gadus” un „Tikai tu”.
Šobrīd gruapi ir izdoti 9 mūzikas albumi ar vairāk nekā 200 dziesmām, to skaitā koncerta ieraksts „Vienreiz pa īstam” un Vācijā tapušais CD „Sous le ciel de Paris”.

Šosezon biedrības nama estētiskajā zēlē apmeklētāju novērtējumam februārī tika rīkota balle Austrumu deju ritmos “Karstā Kairas nakts”, kurā piedalījās perkusionistu apvienība “Pulsa efekts” un skatītājus priecēja pasakaini vēderdejotāju priekšnesumi. Savukārt, šlāgerballē “Iemīlētā sirds”, kas notika martā muzicēja grupa “Jūrkant`” no Ventspils, kuru repertuārā skanēja mīlestības pilnas un iedvesmojošas melodijas.

Noslēgsim sezonu kopā ar grupu “Lauku muzikanti” pavasara ballē
“Aprīļa glāsts” 9.aprīlī plkst. 20.00


Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija biedrības nama kasē, tālr.63423829.

Papildus informācija: www.biedribasnams.lv

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top