Sezonas noslēguma balle, Krāsainā sapnī.

Liepājas Latviešu biedrības nams
aicina uz sezonas noslēguma balli

16. aprīlī plkst. 20.00 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks sezonas noslēguma balle „Krāsainā sapnī”. Ballē muzicēs grupa „Emburgas zēni”, bet sevišķi krāsainu un ritmisku noskaņu uzburs Liepājas Baleta un Deju studijas Austrumu deju izpildītājas.

Ar atraktīvu muzikālu programmu balles apmeklētājus priecēs populārā muzikālā apvienība no Salaspils „Emburgas zēni”.
Grupa ir guvusi lielu skatītāju atsaucību ne vien pašmāju publikas vidū, bet iekarojusi klausītāju sirdis viesturnejā ASV un Kanādā.

„Emburgas zēnu” sastāvā šobrīd spēlē Aldis Rullis, Kristaps Rullis, Viktors Zagorskis, Jānis Veikšāns un eksliepājnieks – Guntars Ķervis. Balles repertuārā mūziķi sola izpildīt dziesmas gan no sava repertuāra, gan tautā iemīļotus deju mūzikas hītus.

Dejas soļos, mūzikas ritmā un austrumnieciskajā šarmā pazūd ikdienas pelēcība un nogurums, tāpēc Liepājas Latviešu biedrības nams balli „Krāsainā sapnī” veido sadarbībā ar Liepājas baleta un deju studiju, kuras vadītāja ir virtuozā dejotāja Ingrīda Lūre.
Liepājas baleta un deju studija šogad atzīmē savu 8 gadu jubileju. Austrumu deju dejotājas sola piesaistīt balles apmeklētāju uzmanību ar krāsainiem tērpiem, izcilu tehnisko sniegumu un Austrumu zemju mūzikas burvību.

Šajā sezonā Biedrības nams apmeklētājus aicinājis izklaidēties kopā ar tādām populārām muzikālajām grupām kā „TEQUILA BAND”, kuri kungus un dāmas uz deju aicināja Valentīndienas vakarā, gan ar grupa „Baltie lāči”, ar kuriem liepājnieki kopā atzīmēja savas pilsētas dzimšanas dienu.

Liepājas Latviešu biedrības nama darbinieki pauž neviltotu prieku, ka rīkotās balles kļuvušas jau par tradīciju liepājniekiem šeit atzīmēt savas jubilejas un gadskārtas, tādējādi svinības pavadot sev mīļu cilvēku vidū  un labas mūzikas pavadībā.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija biedrības nama kasē, tālr.63423829.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top