Seksuālo orientāciju tests norāda uz Tava drauga nosliecēm

Orientāciju tests.

Ja Tev, liepājniek, seksuālo orientāciju tests ir vienaldzīgs. Tad to var saprast, Liepājā pi…u, tik pat kā nav. Viņi vairāk ir Rīgā un tālāk uz austrumiem aiz Latvijas robežām. 🙂

Ja tas Tevi neinteresē,  tad vari izvēlēties loģisku iespēju, tālāk nelasīt. Tomēr, piekritīsi, ka zināt ir ne tikai interesanti, bet arī pamācoši derīgi.

Orientāciju tests, sāksim ar teoriju.

Atšķir heteroseksuālos ( starp vīrieti un sievieti) un homoseksuālos ( viena dzimuma) dzimumsakarus.

Seksuālā orientācija iedalās pēc sava vai pretējā dzimuma simpātijām: hetero- (simpātijas pret pretējo dzimumu), homo- (pret savu dzimumu) un biseksuālajās (pret abiem dzimumiem) orientācijā.

Mūsdienās, pēc psihiatru un psihologu domām, seksuālā orientācija nevar būt pataloģiska.

Tomēr daudzās kultūrās homo- un biseksuālā orientācija tika uzskatīta par nepareizu un netika pieļauta, pat izsmieta. Daži 19. gadsimta zinātnieki (piemēram, Rihards Krfts Ebings) uzskatīja, ka homoseksualitāte ir deģenerācijas rezultāts.

Pat mūsu gadu simtā ir pazīmes par netradicionālu simpātiju piekritēju vajāšanu. Kaut vai pēdējais- Čečenija, Krievija!

Labi,  liksim mierā 19. gadu simtu un viņu traktējumu par seksuālo orientāciju problēmām un ceru, ka atvainosi, ka pāreju uz vairāk pieņemto sarunvalodas terminu lietošanu.

Nav man nekas pretī pret seksuālajām minoritātēm, kas iztiek bez sevis reklamēšanas un savas orientācijas izrādīšanas. Tomēr mazliet šķebina “vīrieši”, kas iekrāso uzacis un apkaras ar bižutēriju.

Laikam esmu vecmodīga, bet arī sieviešu vidū ir “daiļavas”, kas uz mani skatās ar rūdīta brunču mednieka skatienu. Tāda lūk ir realitāte.

Kā tad atšķirt īsto no neīstā un samākslotā?

Kā droši pafiltrēt “piesist kanti” kādam visnotaļ simpātiskam vīrietim?  Piekritīsi, ka gribētos zināt viņas seksuālo orientāciju.

Prasīt taču neiesi ar ko tu guli?

Tāpēc nav par ļaunu to konstatēt iepriekš. Praktiski tas pat nav tests, bet vērīga skatiena konstatējošs fakts. Uzmanīgi pavēro pirkstu garumu zīmējumā un tev viss kļūs skaidrs.

GEJAM…  rādītājpirksts ir garāks par pārējiem pirkstiem!

 

orientāciju tests

Var rasties jautājums, kāpēc man jātic šādam vizuālam testam?

Ir veikti pētījumi par šo interesanto faktu. Ir apkopoti secinājumi, kas 100%  nenorādīs, ka fotogrāfijā redzamais rezultāts ir piemērojams Tev vai tavam draugam,  bet uz 90 % orientāciju tests ir precīzs, vari ticēt.

Meitenes!

Pavērojiet savu puišu plaukstas! Tas pats attiecas uz puišiem, ( lai pēc tam nebūtu rūgtas vilšanās).

Papildus, vari ieskatīties mīlestības un saderības horoskopā… ŠEIT!  

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top