Aizdomīgi prieki Liepājā.

 

 

Lielās krīzes laikā ir sastopami ļoti dāsni darba sludinājumi. Katrs šādus sludinājumus būs redzējis, kur tiek aicinātas jaunas meitenes ‘darbā’ vecumā no 18 līdz 26 gadiem.

Līdz 1000 latiem mēnesī, elastīgs darba grafiks, iespēja uzlabot angļu valodu – šāda satura sludinājumi tiek publicēti Liepājas interneta portālos, un tie paredzēti meitenēm bez kompleksiem.
Patiesībā šis darbs saistīts ar čatošanu pa WEB kameru interneta studijā, lai virtuāli apmierinātu seksuāli norūpējušos amerikāņu iegribas.
Eksperimentā izdevās noskaidrot,  ka Liepājā darbojas vismaz trīs šādas studijas. Un tomēr šo nodarbi nevar saukt par sodāmu – policijas interesi tā neizraisa.

Meiteņu vervētāji sludinājumos ievieto tikai elektroniskā pasta adreses, uz kurieni sūtīt pieteikumus. Jau nākamajā dienā pēc izrādītās intereses, uzdodoties par darba meklētājām, atskan zvans ar piedāvājumu satikties, iepazīties ar studiju un reģistrēties.

Ar studijas pārstāvi tiekamies pie veikala “Degas” Zemnieku ielā. Veikala ēkas sētā, diezgan noplukušā garāžu ēkā, arī atrodas viena no minētajām studijām. Mūs sagaida laipna un smaidīga sieviete, kura visu paskaidro un izrāda darba vietu. Par dzīvokli šīs telpas, šķiet, ar sešām istabām, būtu grūti nosaukt.

Apkure atvienota, darbojas daži elektriskie sildītāji. Katrā istabā lielāko daļu aizņem gulta, nodrošināts blāvs apgaismojums, novietots dators un, protams, web kamera.

Kas attiecas uz darba organizāciju, mums pastāstīja, ka globālajam tīmeklim ir pievienots milzīgs serveris. Sistēma atgādinot milzīgu “Skype” čatu, un caur to meitenes no visas Eiropas, tātad arī Liepājas, tiek piedāvātas amerikāņiem.

Galvenais nosacījums, protams, ir tāds, ka meitenei jāzina angļu valoda, kā arī jābūt pilngadīgai.Vispirms tiek izveidots meitenes profils ar viņas fotogrāfijām.

Kad viņa ierodas studijā, tīmeklī parādās informācija, ka viņa pieejama onlainā. Meitenes galvenais uzdevums ir pēc iespējas ilgāk noturēt klienta uzmanību, jo par šādu sazināšanos tas maksā naudu.

Tas, kādā veidā meitene piesaista klienta uzmanību, esot viņas privātā darīšana. Arī tas, cik tālu viņa iet. Taču, visticamāk, tā ir tikai retorika, lai uzreiz neaizbaidītu šādam darbam nesagatavotas meitenes.
Pirmkārt, naivi būtu uzskatīt, ka kāds maksā bargu naudu par tukšu pļāpāšanu.

Otrkārt, kāpēc tad studijas istabiņas lielākā mēbele ir gulta?

Bez tam uz vienu no elektroniskajām vēstulēm, kurā vaicāts, vai darbs saistīts ar seksu un izģērbšanos, tika saņemta skaidra atbilde:

“Jā!”Meitenēm tiek solīti 99 centi no ASV dolāra par katru privātā čata minūti. Naudu izmaksājot tikai tad, kad sakrāts 100 ASV dolāru. Viena no meitenēm pastāstīja, ka citā studijā trīs mēnešu laikā nopelnījusi tikai 100 latu.
It kā reti strādājusi. Tāpat var gadīties, ka viņu ilgstoši neviens klients neizvēlas. Tātad solītie 1000 latu mēnesī arī, visticamāk, ir tikai reklāmas triks.

 

Liepājā esot vismaz trīs šādas studijas: Zemnieku ielā, kur strādājot septiņas vai astoņas meitenes, pie lielveikala “Sala XL” ar piecām meitenēm un vēl kaut kur centrā.
To atrašanās vietu noskaidrot nav vienkārši, jo biznesa organizēšana norit stingrā slepenībā. Visu studiju īpašnieki ir ārzemnieki.
Lai arī šā biznesa organizētāji savas darbības tur lielā sleprnībā, izrādās, ka no krimināltiesiskā aspekta pret viņiem iebildumu nav. Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja priekšniece Ieva Rekšņa pastāstīja, ka minētās darbības, tas ir, virtuālais kontakts, lai arī saistīts ar seksuālu tematiku, nav uzskatāms par prostitūciju, sutenerismu vai cilvēktirdzniecību. “Galvenais nosacījums – to nedrīkst darīt nepilngadīgas personas,” saka I.Rekšņa.

Taču par šo biznesu interesi varētu izrādīt Ekonomikas policija vai Valsts ieņēmumu dienests, lai pārbaudītu, vai un kādā veida tiek maksāti nodokļi. Interesanti un arī ārzemnieki cenšas interneta vidē piesaistīt Latvijas vīriešu uzmanību. Taču viņi savus piedāvājumus, visticamāk, latviski pārtulko mehāniski, izmantojot interneta vārdnīcas, un tāpēc šis piedāvājums kļūst uzjautrinošs. Viens piemērs:

Šeit mūsu amatieru dzīvot “Camsex” simtiem amatieru jomā ir pastāvīgi tiešsaistē un gaidīt karstu geiles seksuālo piedzīvojumu ar Jums. Mūsu privātā dzīvot “Camgirl” jums izpildīt jūsu slepeni dzimuma vēlas. Izskatās, kā jūs varat pirms “Sexcam” ar dildo un atbilst paši ragveida fucked visās caurumiem. Tas ir karstākais “Livesex” pirms “Privatcam”, jo jūs esat kādreiz redzēt!”

No Viktora Ulberta un Daces Lūkasas publikācijas

hgjft-crop

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Aizdomīgi prieki Liepājā.”

  1. lol saka:

    sen jau boja laiks kaut ko tadu latvijaa

  2. LOLha saka:

    ienaakumi latvijai. labi ir.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top