Saeima, secinājumi par 11. Saeimas kandidātiem

Saeima.

Kā jau solīju veidoju secinājumu topu par 11.Saeimas kandidātiem no jūsu komentāriem un mūsu interneta vietnes autoru subjektīvajām un objektīvajam pārdomu virtenēm.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Kas pārsteidza…ļoti daudz nepieklājīgi rupju komentāru, kas saprotamu iemeslu dēļ šeit nav redzami. Rupji tiek pieminētas partijas un politiķi.

Saeima, kāpēc ?

Domājam, ka vienai lielai sabiedrības daļai šī demokrātijas liekulības spēlīte vēlēšanās ir apnikusi, jo gaismu tuneļa galā tā arī visos šajos divdesmit brīvās ekonomikas (izzagšanas ekonomikas) gados vēl neredz.

… tāda blāva solījumu migla un nekas vairāk.

Rodas pēkšņa apskaidrība par deja vu (Déjà vu )sajūtu un pie tam nenovēršamu …tas viss taču jau ir bijis!

Jā, nekas oriģināls un jauns šajās 11.saeimas vēlēšanās nebūs…ja nu vienīgi Prezidenta “rīkojuma nr. 2″, kā V. Freibergas „domakla zobens” ir izjaucis dažas iecerētas štelles un mierīgu pasēdēšanu Saeimā.

Tāpēc jau ir tāds sasteigts ar samulsuma pērlēm bārstīts priekšvēlēšanu solījumu bums. Neatceros, kas to teica, bet šādu frāzi dzirdēju pirms desmitās saeimas vēlēšanām…

Saeima, jāizvēlas labākais no visiem ļaunumiem.

To tad arī mēģināsim savas kompetences ietvaros arī izdarīt. Sāksim pilnīgi no otra gala vai kas ar ko visticamāk „sačuposies” koalīcijā un mēģinās veidot rīcībspējīgu valdību.

Esošās valdības partijas (ZZS+ Vienotība) vai krieviski – oligarhiskā un haotiskā koalīcija (ZZS+SC). Vēl jau ir iespējama kombinācija (Vienotība+ZRP+ „Visu Latvijai!” un TB/LNNK), kaut arī mazs ticams.

Mums nav iemesla priecāties par savu mājas darbu… saeimas atlaišanu, ja mēs neizdarīsim secinājumus un atbalstīsim nepupulāru koalīcijas variantu ar (SC). Tomēr, grozi kā gribi (SC ) ir tas spēks, kas pēc prognozēm iegūs vislielāko balsu skaitu.

Nav jau arī brīnums, jo krievvalodīgie un bijušie partijnieki no latviešu elektorāta ir vienoti un balso par savu krievisko partiju Saskaņas Centru. Ja gribam divvalodību Latvijā, tad (SC) ir pareizā izvēle.

Vēl ir pieņēmums, ka (SC) var negribēt draudzēties ar (ZRP), kā nepieredzējušu un jaunu partiju, jo diemžēl rodas sajūta, ka viņi alkst iekļūt Saeimā, lāga nezinot… ko tur darīt un ko pārstāvēt.(subjektīvs vērtējums un daļēji pareizs)

Un tagad teikums , kas daudziem nepatiks…

Mēs par Zatlera Reformu Partiju (ZRP) . Pat neskatoties uz to, ka viņi neizslēdz sadarbību ar (SC).

Vienotība, ZZS, un vēl kāda piekabīte balsu skaitam saeimā… mūs vairāk nepārliecina. Viņiem bija iespēja. Nav rezultāta viņu darbībā… Latvija ir viena no pēdējām vietām Eiropā un Baltijas valstu starpā. No Latvijas… tās pilsoņi burtiski mūk.

Kur šeit pārvaldība, kā labam saimniekam pienāktos ?

Kā skumja doma skan anekdote :

Fliks ir vienīgais, kas reāli cīnās PRET Latvijas iedzīvotāju aizbraukšanu …atceļot „airBaltic” lidojumus. Skumja anekdote….

Komentāros lielākais vairākums ir par nacionālo bloku un ZRP. Par (SC) labus vārdus komentāros nesaskatījām. To arī var saprast.

Parakstu vākšana par divvalodību Latvijā un slēptais ( SC ) atbalsts divvalodībai par visiem 100% … nevar noskaņot latviešus balsot par partiju, kas grib uzspiest Latvijā svešas zemes valodu.

Svarīgākā cilvēku pieminētā doma komentāros… partiju solījums nodrošināt iedzīvotāju cilvēka cienīgu izdzīvošanu un garantiju ģimenes normālai eksistencei.

Vēlētajiem daudz būtiskāk ir zināt, par ko deputāti iestāsies un kādus risinājumus piedāvās konkrētās nozarēs un jomās un problēmsituācijās, un par to arī būtu jādomā darot izvēli par ko balsot.

Ja par Zatleru un viņa (ZRP) tad Padomju gados V. Zatlers nebija PSKP biedrs. Trešās atmodas laikā viņš aktīvi iesaistījās Latvijas Tautas frontē, no 1988. līdz 1989. gadam bija tās Domes loceklis.

Vēlāk politikā nav darbojies līdz ievēlēšanai par Valsts prezidentu. 1998. gadā, kad Andris Šķēle dibināja Tautas partiju, V. Zatlers izteica tai atbalstu, tomēr partijā neiestājās.

Ko es nevarētu teikt par citu partiju līderiem… vai nu zaglīga pagātne(oligarhs), vai pakalpiņa karjera komunistiskās partijas rindās, kas kā zināms ir visu mūsu bēdu pamats pagājušā gadsimta vēsturē…

Balsojam par (ZRP) …dosim iespēju pierādīt viņiem savu solīto varēšanu pārvaldīt Latviju, kā kārtīgiem saimniekiem pienāktos.

Saeima

p.s Tas nav reklāmraksts un neviens to no 11. Saeimas kandidātiem nav pasūtījis.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

4 viedokļi par “Saeima, secinājumi par 11. Saeimas kandidātiem

 • .
  .

  ES mudinu – iet balsot, neizniekot savu balsi sīkpartijās, balsot par latviskām partijām un godprātīgiem cilvēkiem, un svarīgākais, pirms vēlēšanām nest šo vēsti citiem.

  Tas viss ir daļa no mūsu sapņu Latvijas.

  Grāmatu “Pasaka par Latviju” vari lejuplādēt šeit >>>

  Atbildēt
 • .
  .

  Par SC nobalsojuši 28,60% vēlētāju, otrajā vietā atstājot Zatlera Reformu partija (ZRP) ar 20,69%, bet uzvarētāju trijnieku noslēdz “Vienotība” ar 18,64% vēlētāju atbalstu. Par Nacionālo apvienību “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK nobalsojuši 13,71% vēlētāju, bet par Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) – 12,16%. Pārējās partijas nepārvar 5% barjeru iekļūšanai Saeimā. Šlesera Reformu partijai “LPP/LC” atbalstu pauduši 2,41% balsstiesīgo, bet “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” nobalsojuši 0,78%.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *