Sebastians Krūgers, portretists ar savdabīgu glezniecības manieri

Sebastians Krūgers.

Ir viens no izciliem karikatūristiem. Pareizāk teikt portretists, kas ar savu skatījumu uz veidotajiem personāžiem ir izcili labs.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Viņš ir vācu mākslinieks (Sebastian Krüger) ar ilgu profesionāla mākslinieka karjeru. Studējis glezniecību un grafiku un pēc studiju beigām  sāka veidot slavenu personību portretus.

Gluži citādā manierē, nekā tas ir pieņemts klasisku vai akadēmisku mākslinieku  darbu izpildes manierē .

Sebastians Krūgers, viņa darbi ir piepildīti ar krietnu humora devu.

Tieši tāpēc šie portreti atšķiras no pārējiem.  Raksturojoša iezīme viņa darbos ir radoša domāšana  ar sociālu rakstura iezīmi, katra indivīda sejā. Klasisks ir viņa paša komentārs par saviem darbiem:

“Viss ir noteikts pārejas posmos, tas ir viss”- Lakoniski un  nesaprotami!

Sebastians Krēgers ir dzimis Hamelinā 1963. gadā. Pēc bezmaksas glezniecības studijām pie prof. Dērflera Braunšveigas, tēlotājas mākslas universitātē viņš ieguva satriecošu reputāciju.

Kā vairāku vācu un vācu presē izplatīto vāku dizaineris un kā ilustrators.  Viņš atteicās no komercdarbības un nodevās tikai brīvai glezniecībai.

Mākslinieciski viņš pēdējos gados ir attīstījies no tā sauktā “zvaigžņu karikatūrista” agrīnās lomas līdz Jaunā popreālisma zvaigznes lomai.

Jāpiekrīt, ka viņa darbi, kas izpildīti  “ New Pop Realism” žanrā ir baudāmi ar patiesu aizrautību. Slavenības ne tikai neapvainojās par mākslinieka darbiem , bet arī pašas meklēja iespējas, lai izveidotu savus portretus.

Savos draugos mākslinieks ir ieskaitījis grupu “Rolling Stones”.

Apskatīsim  mākslinieka studijas aizkulises,  apskatīsim  slavenību portretu galeriju.

Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers
Sebastians Krūgers

Neko pielikt ne atņemt, Sebastians Krūgers apliecina savu prasmi būt par portretiska un reizē arī humorista karali glezniecībā.

Sebastians Krūgers, tiešām jauki.

Žēl, ka viņa darbos nav neviena latvju bāleliņa. Taču jāpiekrīt faktam, ka  Sebastians Krūgers veido darbus, kurus varam atpazīt jau no pirmā acu skata uz veiksmīgi veidoto karikatūru.

Mākslinieks dzīvo un strādā netālu no Hanoveres, Kalifornijā. Viņa galvenā vide ir akrila krāsa, un gleznās ir detalizēts hiperreālisms, tomēr arī sagrozītas un ārkārtīgi groteskas.

Labu Dienu!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *