Savdabīga laupīšana ar apakšbiksēm. (video)

 

 

Šo gadījumu jau no paša sākuma var raksturot, kā dīvainu un uzjautrinošu, ja vien veiktās darbības nebūtu krimināli sodāmas. Dallasas policija meklē vīrieti, kas aplaupīja veikalu ekstravagantā veidā…tērpies kleitā un uz galvas uzmaucis liela izmēra baltas apakšbikses.

Laupītājs strauji iegājis „Exxon Tigermart” veikalā, kas atrodas Dallasā (Teksasas štats) un protams visus šokēja ar savu maskēšanās veidu… vīriešu apakšbikses uz galvas vēl neviens līdz viņam nebija vilcis.

Nekādas pašcieņas…

Policija, ierakstus no video apsardzes kamerām ielika internetā. Video ierakstā ir labi redzams, ka viņš naudu no kasieres ieguva, bet tavu nekaunību… pa ceļam uz veikala izeju vēl aplaupīja nejaušu pircēju.

Policija viņu apraksta, kā balto cilvēku augumā apmēram 165 cm. Pats par sevi saprotams, ka viņi cer šo apakšbikšu mīļotāju notvert.

Savdabīga laupīšana ar apakšbiksēm. (video)

Ja runājam par ASV pilsētu noziedzības līmeni… tad par katru ASV pilsētu, kurā mīt vairāk nekā 500 000 iedzīvotāju, tiek vākta statistika, uz kuru balstoties, tiek sastādīts kriminalitātes indekss, kurā iekļauj slepkavības, laupīšanas, smagus miesas bojājumus, izvarošanas, mašīnu zādzības un citus noziegumus.

Bīstamākās pilsētas ASV ir:

1. Detroita

2. Memfisa

3. Baltimora

4. Vašingtona

5. Atlanta

6. Filadelfija

7. Indianapolisa

8. Kolambusa

9. Milvokī

10. Dallasa

Kā redzams Dallasa ir tikai desmitajā vietā, bet tur ir sastopami ļoti dīvaini laupītāji…apakšbikšu mīļotāji 🙂

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

sana

Man ir savākti "inčīgi" un citreiz pat mulsinoši materiāli, kas man liekas interesanti un tāpēc ar tiem dalos! Ja, Jums mani draugi un draudzenes, raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, jautri,spocīgi apburoši un par sevi pārliecināti cilvēki. LASĀM UN PRIECĀJAMIES PAR DZĪVI!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *