Savdabīga laupīšana ar apakšbiksēm. (video)

 

 

Šo gadījumu jau no paša sākuma var raksturot, kā dīvainu un uzjautrinošu, ja vien veiktās darbības nebūtu krimināli sodāmas. Dallasas policija meklē vīrieti, kas aplaupīja veikalu ekstravagantā veidā…tērpies kleitā un uz galvas uzmaucis liela izmēra baltas apakšbikses.

Laupītājs strauji iegājis „Exxon Tigermart” veikalā, kas atrodas Dallasā (Teksasas štats) un protams visus šokēja ar savu maskēšanās veidu… vīriešu apakšbikses uz galvas vēl neviens līdz viņam nebija vilcis.

Nekādas pašcieņas…

Policija, ierakstus no video apsardzes kamerām ielika internetā. Video ierakstā ir labi redzams, ka viņš naudu no kasieres ieguva, bet tavu nekaunību… pa ceļam uz veikala izeju vēl aplaupīja nejaušu pircēju.

Policija viņu apraksta, kā balto cilvēku augumā apmēram 165 cm. Pats par sevi saprotams, ka viņi cer šo apakšbikšu mīļotāju notvert.

apenes

Ja runājam par ASV pilsētu noziedzības līmeni… tad par katru ASV pilsētu, kurā mīt vairāk nekā 500 000 iedzīvotāju, tiek vākta statistika, uz kuru balstoties, tiek sastādīts kriminalitātes indekss, kurā iekļauj slepkavības, laupīšanas, smagus miesas bojājumus, izvarošanas, mašīnu zādzības un citus noziegumus.

Bīstamākās pilsētas ASV ir:

1. Detroita

2. Memfisa

3. Baltimora

4. Vašingtona

5. Atlanta

6. Filadelfija

7. Indianapolisa

8. Kolambusa

9. Milvokī

10. Dallasa

Kā redzams Dallasa ir tikai desmitajā vietā, bet tur ir sastopami ļoti dīvaini laupītāji…apakšbikšu mīļotāji 🙂

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *