Savdabīga laupīšana ar apakšbiksēm. (video)

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

 

Šo gadījumu jau no paša sākuma var raksturot, kā dīvainu un uzjautrinošu, ja vien veiktās darbības nebūtu krimināli sodāmas. Dallasas policija meklē vīrieti, kas aplaupīja veikalu ekstravagantā veidā…tērpies kleitā un uz galvas uzmaucis liela izmēra baltas apakšbikses.

Laupītājs strauji iegājis „Exxon Tigermart” veikalā, kas atrodas Dallasā (Teksasas štats) un protams visus šokēja ar savu maskēšanās veidu… vīriešu apakšbikses uz galvas vēl neviens līdz viņam nebija vilcis.

Nekādas pašcieņas…

Policija, ierakstus no video apsardzes kamerām ielika internetā. Video ierakstā ir labi redzams, ka viņš naudu no kasieres ieguva, bet tavu nekaunību… pa ceļam uz veikala izeju vēl aplaupīja nejaušu pircēju.

Policija viņu apraksta, kā balto cilvēku augumā apmēram 165 cm. Pats par sevi saprotams, ka viņi cer šo apakšbikšu mīļotāju notvert.

apenes

Ja runājam par ASV pilsētu noziedzības līmeni… tad par katru ASV pilsētu, kurā mīt vairāk nekā 500 000 iedzīvotāju, tiek vākta statistika, uz kuru balstoties, tiek sastādīts kriminalitātes indekss, kurā iekļauj slepkavības, laupīšanas, smagus miesas bojājumus, izvarošanas, mašīnu zādzības un citus noziegumus.

Bīstamākās pilsētas ASV ir:

1. Detroita

2. Memfisa

3. Baltimora

4. Vašingtona

5. Atlanta

6. Filadelfija

7. Indianapolisa

8. Kolambusa

9. Milvokī

10. Dallasa

Kā redzams Dallasa ir tikai desmitajā vietā, bet tur ir sastopami ļoti dīvaini laupītāji…apakšbikšu mīļotāji 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!