Satiksmes dalībnieks, kas ir drošākais un uzmanīgākais

Satiksmes dalībnieks.

Pat neatrodoties pie transporta līdzekļa stūres mēs piedalāmies ikdienas ceļu satiksmes noteikumu akceptēšanas procesā. Kas ir galvenais ceļu satiksmes dalībnieks? Nepārprotami un bez šaubīšanās varu teikt, ka tie būs pareizie vārdi, kurus viens otrs pat negaidīja.

VISI, kas izgājuši no sava mājokļa un dotos uz sev nosprausto mērķi ir satiksmes dalībnieki!

Faktiski pat nav svarīgi, kā un ar ko pārvietosimies ar automobili, skuteri, divriteni vai būsim vienkāršs kājām gājējs. Par vienu no šā svarīga procesa dalībnieku arī parunāsim.

Satiksmes dalībnieks, kas ir drošākais automobiļa vadītājs un no kura būtu jāuzmanās?

Pamatojoties uz Kanādas un Eiropas speciālistu pētījumiem par labākiem auto vadītājiem var uzskatīt sievieti pāri 33.gadiem. Paši bīstamākie ir abu dzimumu vadītāji līdz 20.gadu vecuma, jo šajā grupā ir vislielākais avāriju un arī šajās avārijās letālu iznākumu skaits.

Vīriem labākais un tātad pats drošākais vecums ir no 33 līdz 54 gadiem.

Pensionāriem, abu vecuma, vispār tiek ieteikts atturētie no auto vadīšanas. Gluži gan tam nepiekrītu, bet kas zina droši, ka pensionārs ir sliktāks par astoņpadsmit gadu puišeli?

Pats drošākais braukšanas maksimālais ātrums tiek uzskatīts 60 km stundā, katrs nākošais kilometru desmits palielina avārijas risku desmitkārtīgi. Braucot ar 150km/st un vairāk tiek uzskatīts, ka braucējs riskē nepārtraukti un ir ļoti bīstams apkārtējiem braucējiem.

Pēc statistikas šāda tipa braucēji beidz savu dzīvi trīs iespējamās vietās, slimnīcā, morgā vai cietumā.

Ja runājam par auto klasēm, tad visvairāk iet bojā vadītāji un pasažieri kompaktajos auto. Ja salīdzina ar džipiem, tad mazizmēra automobiļos iet bojā 50 reizes vairāk nekā džipos.

Par auto vadītājiem skaidrs, bet par automobiļa novietošanu stāvvietā “nakšņošanai” lielas skaidrības nav.

Satiksmes dalībnieks un divi varianti.

1. No rīta Tu turpini būt automobiļa vadītājs.
2. No rīta Tu kļūsti par kājāmgājēju.

Rodas mūžam svarīgais jautājums, kā nodrošināties pret zagļiem, kā pasargāt savu mīluli auto?

Par ļoti sarežģītām pretaizbraukšanas sistēmām nerunāsim, jo tās visas ir uzlaužamas un tātad maz efektīvas. Runa ies par galīgiem un visradikālākajiem TAUTAS pretaizbraukšanas metodēm. Piekrītu,  estētiski maz pievilcīgas metodes, bet zagļus atbaida uz visiem 100%…

Skaties un brīnies, izdomai nav robežu.

Tā es nosauktu šo asprātīgo aizsarglīdzekļu pielietojumu. Katram pa makam, katram pa kabatai. Ja nevari nopirkt dārgu signalizāciju, jāizlīdzas ar vectēva metodēm.

Satiksmes dalībnieks

Satiksmes dalībnieks

Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks
Satiksmes dalībnieks

Satiksmes dalībnieks, lūk tā!

Vectēvu metode, tā es nosauktu šo asprātīgo aizsarglīdzekļu pielietojumu, kas pasargā tavu automobili. Metode ir asprātīga un lielāko tiesu automobili pieķēdē ar ķēdi. 😉 Tā ir vienkārša, bet efektīva metode, kas var novērst automobiļa nozagšanu. Kamēr zagli mēģinās atbrīvoties no ķēdes, tu varēsi mierīgi gulēt un zināt, ka tavs auto ir relatīvā drošībā.

Tomēr, pirms sāc lietot vectēvu metodi, ir svarīgi ievērot dažus padomus, lai tā būtu efektīva.

Ja nesaprati lietu būtību, tad sekos viegls humors, kas palielina iespēju, ka tu pasmaidīsi!

Pirmkārt, izvēlies piemērotu vietu, kur pieķēdēt savu automobili. 🙂   Var tuvu mājas durvīm vai citām vietām, kur būs lielāka redzamība. Otrkārt, pārliecinies, ka ķēde ir droši pievienota automobiļa ritenim vai citai drošai vietai, lai zaglis to nevarētu viegli atbrīvot.  Visbeidzot, atceries, kur tu esi piesējis savu automobili, lai vēlāk to neaizmirstu. 🙂 🙂 😉

Vectēvu metode ir vienkārša un lēta.  Var izmantot vecas velosipēdu ķēdes vai pat kādu trosi no kuģu pietauvošanas vietām. Šī metode ir arī laba iespēja tiem, kuriem nav iespēju iegādāties dārgu signalizāciju vai citus modernus aizsardzības līdzekļus.

Protams, vectēvu metode nav nekāda brīnumlīdzeklis, kas garantēs, ka tavs automobilis nekad netiks nozagts. Zagļi ir izdomu bagāti indivīdi un viņi pastāvīgi meklē jaunas metodes, kā apiet aizsardzības sistēmas. Tomēr, vectēvu metode var būt papildu aizsardzība, kas padarīs to grūtāku uzdevumu. Protams, kaimiņi tevi var nesaprast un bieži tev nāksies saskarties ar smīnīgiem skatieniem.

Ja tu izmanto vectēvu metodes, vari justies nedaudz, kā slepkava, kas ir ieinteresēts aizsargāt savu īpašumu un reizē iznīcini dārgo signalizāciju izplatītāju peļņu.  Tā ir tikai tava automobiļa drošība, kas ir svarīga un tas nekas, ka darba kolēģi liek pirkstu pie deniņiem un lūr uz mani!

Ja tas nozīmē izmantot vecas velosipēdu ķēdes vai pat  vecas troses, tad tas pasākum ir vērts, lai kļūtu uzmanības centrā visas pilsētas mērogā!

Tātad, ja tev nav iespēju iegādāties dārgu signalizāciju vai citus modernus aizsardzības līdzekļus, izmanto vectēvu metodi. Pieķēdē savu automobili ar ķēdi un vari gulēt mierīgi, zinot, ka tu esi izdarījis visu iespējamo, lai pasargātu savu īpašumu. Un, ja kāds mēģinās nozagt tavu auto, viņš būs tikai viens no tiem, kas tiks apklusināts ar vectēvu metodi mūžīgi mūžos. Āmen!

Labu ceļu un esi drošs ceļu satiksmes dalībnieks!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Satiksmes dalībnieks, kas ir drošākais un uzmanīgākais”

  1. laimisk saka:

    Ja saprati, tad labs joks ir veselas dienas vērts!

  2. Onka saka:

    Sapratu un patika!!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top