Sastrēgums Liepājā, pareizāk teikt nemākulīga plānošana

Sastrēgums Liepājā.

Nekas jau briesmīgs tur nebija. Tomēr, nemākulīgas plānošanas dēļ tika pilnībā slēgta kustība Ganību ielā. Virzienā ārā no pilsētas, netālu no mazā Rimi.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Sastrēgums Liepājā, kas tur notika?

Tika vesta lielgabarīta krava, kura bija paredzēta vienā no Liepājas objektiem. Objekta vārtu platums neļāva iebraukt ar lielgabarīta kravu. Tomēr, vīri vadījās no pieņēmuma, ka varbūt sanāks.

Nesanāca!

Pat vairāk, tika bojāta sadalošā ceļa zaļā zona. Tā nu tas viss stāvēja vairākas stundas. Pat ieradās policija, lai novirzītu transporta kustību pa apbraucamajiem ceļiem. Lai haoss būtu pilnīgāks, 50 metrus tālāk uz krustojumu bija saplīsis vēl viens kravenieks.

Sastrēgums Liepājā
Sastrēgums Liepājā

Sastrēgums Liepājā, nelāga situācija.

Šāda sastrēgumu pamatos ir to faktoru sekas, kuri darbojas nemākulīgā plānošanā. Varēja taču paredzēt kāda izmēra (garums) būs lielgabarīta krava. Vienkārši bija jāpaplašina iebrauktuve objektā.

Taču pat šādi sastrēgumi var uzrādīt augstu haotiskuma pakāpi, īpaši to ilguma un nopietnības ziņā. Cik vēroju satiksmes autobusi dabūja braukt pa citu maršrutu.

Visu to vari pavērot video:

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *