Saspīlētas attiecības, pirmās pazīmes, jūs esat vainīgs

Saspīlētas attiecības.

Pievērsiet uzmanību attiecību “trauksmes zvaniem”, uztveriet tos nopietni un mēģiniet pilnveidoties. Ja kas, tas palīdzēs glābt savienību un izvairīties no liktenīgām kļūdām.

Saspīlētas attiecības iznīcina mīlestību.

Vai, gluži pretēji, atzīsti sev, ka jūtas ir sevi pilnīgi izsmēlušas. Lielu lomu zudušo jūtu “okeānā” nospēlē  atkarība. “Trešais ritenis” mūsdienu pāros ir nevis pavedinošs kolēģis, konkrētāk mīļākais, bet gan viedtālrunis.

Nesmejies, es pavisam nopietni!

Ir novērots, ka sievietes pievērš daudz vairāk uzmanības viedtālrunim nekā savam mīļotajam vīrietim. Protams, ir iespējama arī otrāda versija, vīrietis nespēj atrauties no viedtālruņa, jo spēlē un spēlē kādu aizraujošu spēli.

Saspīlētas attiecības un simptomi.

Jūs esat kopā ar savu vīrieti (romantiskās vakariņās, atvaļinājumā vai vienkārši pastaigā), bet tajā pašā laikā jums ir savienojums ar trīs WhatsApp sarunām.

Jūs paliekat nervoza sliktas uztveršanas zonas dēļ. Saprotams, ka pastāvīgi uztraucaties, jo tīkls drīzumā var pazust. Ja kaut kas tāds notiek regulāri, nebrīnies, ka vīrietim var rasties iespaids, ka tev ir svarīgākas lietas, nekā attieksme pret viņu.

Padoms, izveidojiet ieradumu nolikt tālruni, kad esat kopā, vai vēl labāk, laiku pa laikam to izslēdziet.

Saspīlētas attiecības

Saspīlētas attiecības un prioritātes.

Vēlme gūt panākumus darbā un darboties kā profesionālim, noteikti ir uzteicama. Es esmu pārliecināta, ka veselīgas karjeras ambīcijas rotā sievieti.

Padomājiet par to, ko tas var maksāt tieši jums, ja gūsiet pārliecinošus panākumus? Vai karjera būs tikpat vērtīgs ieguvums, kā ģimene? Tomēr, vienmēr ir šis tomēr, ja esi profesionālis kādā nozarē. Jācenšas savu darbu apvienot ar uzmanības veltīšanu ģimenei.

Jebkurš profesionālis zina, kā pareizi noteikt prioritātes. Vismaz reizi vai divas nedēļā noteikti pavakariņojiet kopā ar ģimeni. Nav par sliktu dodies uz kino vai sarīkot romantiskus pārsteigumus.

Iesaku demonstrēt, ka jūsu interese neaprobežojas tikai ar biznesu un komandējumiem. Taču tas attiecas ne tikai uz darbu, bet arī uz vaļaspriekiem vai draugiem. Galu galā neviens nevēlas justies, kā “patīkams fons” mīļotā dzīvē.

Saspīlētas attiecības un komplimenti.

Ja uzskati, ka komplimentus regulāri vajadzētu teikt tikai sievietēm, tad nebrīnies, kāpēc blakus esošais vīrietis nez kādēļ nemitīgi kurn un pauž neapmierinātību.

Apbrīnas un apstiprinājuma vārdi ir nepieciešami abiem partneriem, un šādas “uzslavējamas prakses” trūkums vīrietim var izraisīt ilgstošu attiecību krīzi. Nosūtiet dažas ziņas savam mīļotajam, teikšu tūlīt un tagad, liekot viņam pasmaidīt un no jauna iemīlēties.

Saspīlētas attiecības un formalitāte.

Vēl viens satraucošs signāls ir tas, ka jūs pieķerat sevi pie domas, ka saziņa ar mīļoto ir kļuvusi formālāka.
Piemēram, jūsu stāsti mīļotā atstāstījumā vairs nav “tiešraidē” un izklausās kā “progresa ziņojums”. No dialogiem ir pazudušas visas detaļas, emocijas un sīkumi.

Vai sīkumi?

Pa istabu izmētātas zeķes, pārāk skaļi smiekli, jogurts ledusskapī nepareizajā plauktā. Vai ieradums televizorā skatīties komēdijas programmu un tas notiek katru vakaru.

Vai  tā ir problēma? IR! Jūs saprotat, ka sīkumi, no kuriem, cita starpā, vienmēr ir sastāvējusi jūsu dzīve, sāk jūs neprātīgi kaitināt, lai gan vēl nesen jūs tām nepievērsāt nekādu uzmanību.

Saspīlētas attiecības un prasības.

Viena no izplatītākajām sieviešu kļūdām ir ultimāti un vēlme par katru cenu sodīt partneri, kā bērnu. Ikreiz, kad viņš paklūp vai kļūdas, tu uzreiz draudi ar rīcību, piemēram aiziet. Tu “gleznainā” veidā sakravā somas un dodies “pie savas mātes”.

Lielākā daļa vīriešu ienīst policistes sievietes tipu. Centieties būt lojālāki, iemācieties piedot, uztveriet visas problēmas nedaudz vieglāk un atklāti iesaistieties dialogā.

Pārliecība.

Dažreiz tu sabojā attiecības, jo nespēj būt līdz galam godīgs pret sevi. Godīgi atbildiet uz četriem maniem jautājumiem.

1. Vai jūs uzticaties savam partnerim?
2. Vai, piedzīvojot skumjas, prieku, ātri daloties savos jaunumos ar tuvu draugu.
3. Vai jums patiešām ir svarīgi, kas notiek ne tikai viņa dzīvē, bet arī viņa dvēselē?
4. Vai esat gatavs dialogam par problemātiskiem un nepatīkamiem jautājumiem?

Noteikti šie jautājumi liks tev pārvērtēt savu attieksmi pret sev tuvu cilvēku. Zemapziņā taču saproti, ka ne viss ir labi. Padoms, kad klusējat par strīdīgām un aizskarošām situācijām, centies klusēšanu aizstāt ar vispusīgu problēmas apspriešanu.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top