Santa Zapacka un Harijs Ozols , par sievieti.

 

 

Liepājas Latviešu biedrības namā dziedās, par sievieti!

Liepājas Latviešu biedrības namā… 7. februārī plkst. 19:00 pie klausītājiem ar jaunu koncertprogrammu „ …par sievieti! ” ciemosies Santa Zapacka un Harijs Ozols.

Īpašu uzmanību sievietei pievēršam 8. martā un tāpēc Santa un Harijs vēlas runāt par sievieti ne tikai vienu dienu, bet jau no paša gada sākuma.

Kā runās, kāpēc runās, ko runās un dziedās, to Jūs redzēsiet koncertā. Jāpiemin, ka dziedātāja Santa Zapacka šogad svin apaļu jubileju un tāpēc sveiksim arī viņu!

Iepriekš Santa un Harijs jau viesojušies pie klausītājiem Liepājā ar vairākām koncertprogrammām – “Dzīves vilcienā”, “Viens otram”, “Vēstules”, “5 gadu jubilejas koncertprogramma”, “Veltījums Antrai Liedskalniņai “, „Ar mīlestību un smaidu” un citām.

Mūziķu veidotās koncertprogrammas ir piepildītas ar mīlestību, dzīvesprieku un optimismu, kas katru tikšanos ar skatītājiem padara siltu un mājīgu.

Santa Zapacka vokālo prasmi apguvusi mācoties Ventspils Mūzikas koledžā pie Jāņa Sproģa, savukārt, dziesminieks – aktieris Harijs Ozols kļuvis plašāk pazīstams ar savu grupu “Romeo”.

par sievieti

Mūziķi savu kopdarbību uzsākuši 2005. gadā, ar koncertprogrammām viesojoties teju visās Latvijas pilsētās.

Kopējās sadarbības laikā izdoti četri mūzikas ierakstu albumi, kuri vairākas reizes nominēti Mūzikas ierakstu gada balvai kā labākie šlāgermūzikas albumi.

Biļetes uz koncertprogrammu „..par sievieti” nopērkamas Biļešu Paradīzes un Liepājas Latviešu biedrības nama kasēs.

Informāciju sagatavoja:
Santa Zapacka un Harijs Ozols

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top