Santa Zapacka un Harijs Ozols Liepājā

6. martā plkst. 18.00 Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zēlē klausītāji varēs iepazīties ar Harija Ozola un Santas Zapackas iestudēto koncertuzvedumu, kas šoreiz būs veltīts aktrises Antras Liedskalniņas 80 gadu jubilejai.

Santa Zapacka un Harijs Ozols jau trešo reizi viesosies Liepājā un vienmēr tas notiek klausītāju pārpildītā zālē, jo viņu iestudētie koncertuzvedumi ir pilni mīlestības, jutekliskas dzejas, sirdssiltuma un intimitātes.
Koncertuzvedums, kuru mākslinieki šoreiz piedāvās noklausīties, ir veltīts, tautā ļoti iemīļotai aktrisei un Harija Ozola mātei Antrai Liedskalniņai. Tas atspoguļos Antras Liedskalniņas dzīvi, raksturu, stāstīs par aktrisi kā māti un vecmāmiņu.

Harijs Ozols un Santa Zapacka dalīsies ar cilvēku atmiņām un pārdomām par Antru Liedskalniņu. Programmā skanēs aktrises mīļākās dziesmas, dzeja un proza.
Santa Zapacka vokālo prasmi apguvusi mācoties Ventspils Mūzikas Koledžā pie Jāņa Sproģa. Pēc mūzikas koledžas beigšanas apmeklētas privātstundas pie Lailas Grietēnas. Bet kopš 1988. gada dziedātāja aktīvi koncertē un piedalās dažādos voklālizpildītāju konkursos.

Dziesminieks-aktieris, kādreizējais dziedošo aktieru grupu “Rīga – Tobago” un “Līdz galam” dalībnieks Harijs Ozols jau piecus gadus nodarbojas ar dziesmu rakstīšanu un koncertēšanu, gan kā solo mākslinieks, gan pazīstamajā duetā kopā ar Santu Zapacku. Viņi klausītājus aicina uz siltu un sirsnīgu tikšanos!

Biļešu cenas Ls 3,- un Ls 4,-
Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu Paradīzes un
Liepājas latviešu biedrības nama kasē, tālr. 634 23829

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top