Santa Zapacka un Harijs Ozols Liepājā

6. martā plkst. 18.00 Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zēlē klausītāji varēs iepazīties ar Harija Ozola un Santas Zapackas iestudēto koncertuzvedumu, kas šoreiz būs veltīts aktrises Antras Liedskalniņas 80 gadu jubilejai.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Santa un HarijsSanta Zapacka un Harijs Ozols jau trešo reizi viesosies Liepājā un vienmēr tas notiek klausītāju pārpildītā zālē, jo viņu iestudētie koncertuzvedumi ir pilni mīlestības, jutekliskas dzejas, sirdssiltuma un intimitātes.
Koncertuzvedums, kuru mākslinieki šoreiz piedāvās noklausīties, ir veltīts, tautā ļoti iemīļotai aktrisei un Harija Ozola mātei Antrai Liedskalniņai. Tas atspoguļos Antras Liedskalniņas dzīvi, raksturu, stāstīs par aktrisi kā māti un vecmāmiņu.

Harijs Ozols un Santa Zapacka dalīsies ar cilvēku atmiņām un pārdomām par Antru Liedskalniņu. Programmā skanēs aktrises mīļākās dziesmas, dzeja un proza.
Santa Zapacka vokālo prasmi apguvusi mācoties Ventspils Mūzikas Koledžā pie Jāņa Sproģa. Pēc mūzikas koledžas beigšanas apmeklētas privātstundas pie Lailas Grietēnas. Bet kopš 1988. gada dziedātāja aktīvi koncertē un piedalās dažādos voklālizpildītāju konkursos.

afisha L w

Dziesminieks-aktieris, kādreizējais dziedošo aktieru grupu “Rīga – Tobago” un “Līdz galam” dalībnieks Harijs Ozols jau piecus gadus nodarbojas ar dziesmu rakstīšanu un koncertēšanu, gan kā solo mākslinieks, gan pazīstamajā duetā kopā ar Santu Zapacku. Viņi klausītājus aicina uz siltu un sirsnīgu tikšanos!

Biļešu cenas Ls 3,- un Ls 4,-
Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu Paradīzes un
Liepājas latviešu biedrības nama kasē, tālr. 634 23829

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!