Sankcijas pret kremli, aktuāli no visām pasaules valstīm

Sankcijas pret kremli.

Sankciju mērķis ir sodīt kremli par uzbrukuma sākšanu pret Ukrainu. Par pirmo sankciju paketi ES vienojās jau otrdien.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Tomēr Putina režīma agresijas turpināšanās izsauca krietni stingrāku reakciju no bloka. ES līderi vienojušies par “masīvām un stingrām sekām” Krievijai par iebrukumu Ukrainā, ziņo AFP.

Šīs sankcijas aptver finanšu sektoru, enerģētiku un transportu, dubultā pielietojuma preces. Tas attiecināms uz militārām un nemilitārām pielietojuma precēm.

Arī eksporta kontroli un eksporta finansējumu, vīzu politiku, kā arī sarakstu ar Krievijas pilsoņiem, kuri būs pakļauti sankcijām.

Kas pieņemts.

Valdis Dombrovskis intervijā LTV papildināja, ka pret Krieviju skars finanšu, enerģētikas sektorus. Duālā pielietojuma un kritisko tehnoloģiju eksportu, arī transporta sektoru. Tāpat noteiktas sankcijas pret dažādiem indivīdiem un ierobežota vīzu izsniegšana.

Sankcijas

Viņaprāt, šīs sankcijas atstās būtisku ietekmi uz Krievijas ekonomiku.

Vienlaikus Dombrovskis pauda, ka esot panākta vienošanās, ka nekavējoties jāsāk strādāt pie tālākiem soļiem.

ASV jau pirmdien izsludināja sankcijas pret Maskavas atbalstīto kaujinieku bandu pašpasludinātajām republikām Ukrainas austrumos.

Ceturtdien ASV prezidents Džo Baidens paziņojis par jaunu sankciju paketi pret Krieviju, tajā skaitā iesaldējot lielāko banku aktīvus un liedzot augsto tehnoloģiju eksportu uz Krieviju.

“Tas dārgi maksās Krievijas ekonomikai – gan nekavējoties, gan ilgtermiņā,” ceturtdien, 24. februārī, sacīja Baidens.

Par sankcijām.

Pret Krieviju otrdien paziņoja arī Lielbritānijas premjers Boriss Džonsons. Londona nolēmusi noteikt sankcijas pret piecām Krievijas bankām un trim miljardieriem.

Šīs bankas ir “Rossija”, “Promsvjazjbank”, kā arī trīs bankas, kuru galvenie biroji atrodas okupētajā Krimā – “Genbank”, “Industriaļnij sberegateļnij bank” un “Černomorskij bank rekonstrukcii i razvitija”.

Sankcijas piemērotas arī Krievijas miljardieriem Genadijam Timčenko, Borisam Rotenbergam un Igoram Rotenbergam, kas tiek uzskatīti par sevišķi tuviem Putina līdzgaitniekiem.

Vācijas kanclers Olafs Šolcs otrdien paziņojis par gāzesvada “Nord Stream 2” sertifikācijas apturēšanu.

Ukraina uzvarēs!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

5 viedokļi par “Sankcijas pret kremli, aktuāli no visām pasaules valstīm

 • .
  .

  Krievijas rubļa vērtība pret ASV dolāru pirmdienas rītā kritusi par aptuveni 26%. Krievijas valūtas vērtība pret ASV dolāru piektdien vakarā bija 84 rubļi, bet pirmdien – 105,27, vēsta “Sky News”.

  Krievijas Centrālā banka paziņojusi, ka paceļ bāzes procentlikmi no 9,5% līdz 20%, vēsta BBC.

  Atbildēt
 • .
  .

  We have further isolated Russia from the international financial system this morning. Working with our partners, and the G7, we are determined to impose the most severe economic measures possible against President Putin for his abhorrent campaign against Ukraine. Putin must fail.

  Atbildēt
 • .
  .

  Aizvadītās nedēļas 24. februāra rīts iesākās traģiski. Krievijas Federācija oficiāli pasludināja karu pret Ukrainas Republiku. Krievija kā agresorvalsts iebruka Ukrainā. Pašlaik notiek aktīva karadarbība, ukraiņi aizstāvas pret krievu iebrukumu. Ukrainas prezidents Volodimirs Zeļenskis ir kopā ar savu tautu. Šajā liktenīgajā laikā iedegsim savas mājas logā divas svecītes – vienu dzeltenu, bet otru zilu. Atbalstīsim Ukrainu un ukraiņu tautu ar savām labajām domām un labajiem vārdiem. Aizlūgsim Slāvu Dievus pār Ukrainu un ukraiņu tautu. Lūgsim visvareno Dievu Svarogu – Debesu uguns Tēvu – lai visu cienītais un visu godātais Dievs Svarogs pasargā Ukrainu un ukraiņu tautu no iebrucējiem un naidniekiem! Lai ticība Dievam Svarogam kļūst par vairogu ukraiņu rokās! Lūgsim visvareno Dievu Perūnu – Debesu kārtības Aizstāvi – lai visu cienītais un visu godātais Dievs Perūns stāv klāt ukraiņu tautai šajā smagajā laikā! Lai ticība Dievam Perūnam kļūst par zobenu ukraiņu rokās! Lūgsim visvareno Dievu Černobogu – Veļu valstības valdnieku – lai mūžam viedais Dievs Černobogs dāvā ukraiņu tautai viedumu un drosmi aizstāvēt savu valsti! Ticība Dievam Černobogam kalpo ukraiņu tautai par neizsīkstošu gudrības un drosmes avotu! Dievi un Dievietes visu redz. Atbalstīsim Ukrainu šajā grūtajā laikā! Slava Ukrainai! Varoņiem slava!
  Ar Slāvu Dievu spēku, Skolnieciņš no svētbirzs
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Slava Ukrainai! Varoņiem slava!
  #VolodimirsZeļenskis #Ukraina #UkrainasRepublika #ukraiņi #drosme #patriotisms #spēks #SlāvuDievi #DievsSvarogs #DievsPerūns #DievsČernobogs #ticība #vienotība #drošsirdība #Skolnieciņš #svētbirzs

  Atbildēt
 • .
  .

  Утро 24. февраля началось трагично. Российская Федерация в открытую объявила войну против Украинской Республики, против Украинского государства. Россия как страна агрессор вторглась на территорию Украины. Сейчас происходят ожесточённые военные действия, украинцы отважно защищаются от набега русских. Президент Украины Володимер Зеленский един со своим народом. В это судьбоносное время зажжём две свечечки на своем подоконнике – одну жёлтую, а другую синею. Поддержим Украину и украинцев добрым словом и добрым делом. Вознесём свои молитвы Славянским Богам за здравие Украины и украинцем! Вознесём свои молитвы Богу Сварогу – Отцу небесного огня – пусть всеобъемлющая сила Сварога защитит Украину и украинцев от супостатов! Пусть вера в Бога огня Сварога станет щитом в руках украинцев! Вознесём свои молитвы Богу Перуну – небесному защитнику – пусть молнии Перуна защитят Украину и украинцев от злыдней, убийц, насильников и мародёров! Пусть вера в громовержца Перуна станет мечом в руках украинцев! Вознесём свои молитвы Богу Чернобогу – владыке Навьего царства – пусть мудрость Чернобога дарует отвагу Украине и украинцам! Пусть вера в Чернобога станет источником отваги и храбрости! Высшие Силы – Боги и Богини – всё видят. Поддержим Украину в это трудное время! Слава Украине! Героям слава!
  С благословением Славянских Богов, Сколниециньщь из святорощи
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Слава Украине! Героям слава!
  #ВолодимерЗеленский #Украина #УкраинскаяРеспублика #украинцы #отвага #патриотизм #сила #СлавянскиеБоги #Сварог #Перун #Чернобог #вера #единство #храбрость #Skolnieciņš #святороща

  Atbildēt
 • .
  .

  No Krievijas aizgājuši un aiziet: “Apple”, “Audi”, “Chevrolet”, “Cadillac”, “Coca Cola”, “Danone”, “Dell”, DHL, “Ericsson”, “Ford”, HP, “Harley Davidson”, “General Motors”, “Jaguar”, “Lenovo”, “LinkedIn”, “Maersk” (ardievu, “Ali express” un ASOS), “Nike”, “Scania”, “Porsche”, “Renault”, “OnlyFans”, AMD, “Adobe”, BMW, “Dropbox” (pēc dažām dienām), “FedEx”, “Intel”, “Mercedes”, “Nestle”,” teikts paziņojumā.

  Krieviju bloķējuši uzņēmumi “Apple Pay”, “Amazon”, “Cex Io”, “Etsy”, “Facebook” (slēgti Krievijas mediju konti), “Google Pay”, “Google Maps”, “Instagram” (Krievijas propagandas bloķēšana), “Paysera”, “Samsung pay”.

  Krievijas dalību dažādos pasākumos atcēluši to rīkotāji “Cannes Festival”, “Eurovision”, “Formula 1”, FIFA, MOK, “Mobile World Congress”, NHL, bet uzņēmums “Adidas” atteicies strādāt ar Krievijas futbola izlasi.

  BBC, “Cinema 4D”, “Disney”, “Netflix”, “Sony”, “Pornhub” ir pārtraukuši raidīšanu Krievijā vai kļuvuši nepieejami šajā valstī, bet starptautiskās maksājumu sistēmas “Mastercard” un “PayPal” ieviesušas ierobežojumus.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *