Samsung Galaxy Skin spēs pārsteigt jebkuru.

Galaxy Skin.

Jaunākais un domājams interesantākais no smārtfonu tirgus nišas risinājumiem būs jaunās tehnoloģijas, kas mūsu smārtiņu spēs padarīs par nereāli lokanu un ar milzu izturību apveltītu telefonu.

Galaxy Skin, ir tāds teiciens.

Kas pirmais brauc, tas arī pirmais pļauj!

Korejieši to ir sapratuši un piesātinātajā smārtfonu tirgū ar divkodolu procesoru nevienu tā īpaši vairs pārsteigt nevar. Jābūt kaut kam radikāli jaunam un noteicošam vismaz uz pāris gadiem uz priekšu. Tāpēc Samsung pasūtīja dizainerim  Hejinam  Jou (Heyin You) izstrādāt potenciāli reālu tirgum domātu  lokanu smartfonu.

Pats būtiskākais būs lokans AMOLED- DISPLEJS… Izejot no šīm iespējām tiks veidots arī pārējās smārtfona izmantošanas iespējas. Jāpiezīmē, ka  jau ir izgatavotas lokanas baterijas, kas nemaz neatpaliek no parasto bateriju iespējām.

Tehniskie parametri arī būs smārtfona cienīgi … 1.2 gigahercu procesors, 1 gigabaita operatīvā atmiņa, 16 vai 32 gigabaitu iebūvētā atmiņa, 8 megapikseļu kamera  un protams, 4 collu 800 x 480 pikseļu izšķirtspējas AMOLED displejs.

Darbosies šis jaunais smārtfons ar jaunu operētājsistēmu  „Android Flexy”. Pārsteidzoši ir tempi kādos paredzēts laist ražošanā šo jauko lietiņu… 2012. gada pirmajā pusē, tātad pavisam drīz.

Nu un kā tagad būt ? Būs vien jāgaida jaunums parādamies veikalos, jo uz iphone modeļiem pēc šāda jaunuma parādīšanās būs vien jāskatās , kā uz vectētiņu.

Maziņš ekskurs jaunā Samsung Galaxy Skin iespējās…

Galaxy Skin
Galaxy Skin

Galaxy Skin

Galaxy Skin

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top